Roc

HDD patch'as uzbanintai konsolei..?

Rekomenduojami pranešimai

Nu va, vakar gavau ban'a... Dar be sio malonumo nebeleidzia instaliuot zaidimu i hdd ir is jo zaist. Manau cia softinis modas microsofto, gal kas buvot susidure kaip atstatyt sia funkcija?

O dar apie bana, uzvakar update dare boxas, gan ilgai dare ir kita diena ijungus (galima sakyt restartaves) gavau zinute kad banned. Manau uzbanina atsiunte wave 4 apsaugos fragmenta i tavo boxa ir pabando paziuret ar praeis, nepraeina ban. Arba tiesiog patikrina versijas softo kokios pas tave surasytos, neatitinka orginalo ir viskas. Kiek maciau dauguma uzbanintu lite-on, kaip ir pas mane, kuriem nera FW wave4 apsaugai apeit.

Redagavo Roc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzuojauta zmogau, bet tikiuos, kad nebus taip, kad jeigu uzbanintu nebeis is HDD zaist... :)

Redagavo medionaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada nepachinau zaidimu, nezaidziau pre-releasu, laukdavau iki oficialios pasirodymo dienos, nenaudojau activate.iso. Kitaip sakant saugojaus kaip galejau. Pas mane IX 1.6 versija. skaiciau ir uzsienio forumuose, kad tas prikolas su hdd pas visus dabar uzbanintus. Teisiog MS modifikuoja dashborda boxo, kad negaletum zaist is hdd zaidimu ir ju ten irasyt. Dabar reik laukt kol kas nuhakins dashboard'a, nes tokiu nelaimeliu kaip as si rudeni daug atsirado ir dar atsiras :( O gal kas jau ka mate idomaus sia tema? Lauksim ziniu...

Redagavo Roc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskutinis updeitas buvo gan senokai,dar nieko kaip ir nesigirdejo apie banus,jungdavaus i live kekviena diena,pachintu nelosiau,naudojau activate iso ir vakar taip pat parejo banas... per daug neimu i galva nes jau pirkeju yra o kita konsole po geru dvieju savaiciu,bet tik va idomu ar sita banu banga praeis,ar bus pastovi ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

shaokan- zinok lygiai tas pats i man buva nepatchinau naudojau active.iso ir vakar vakare ban, bet nemanau kad cia verta nusimint. O siaip del HDD manau cia greit kazka isleis kad atbrikintu ji, beto juk negali tik geimu rasyt i ta HDD i vsio o visa kita tai gali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenumisinkit del to HDD perdaug. rasymas padeda bet nera kazkas butino :unsure: iki kol diskai susigadina galima ir bejo gyventi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenumisinkit del to HDD perdaug. rasymas padeda bet nera kazkas butino ;) iki kol diskai susigadina galima ir bejo gyventi

Nervina dvd-rom'o garsas, beto is hdd daug greiciau viskas veikia... Man si xboxo funkcija svarbi :unsure: kaip sakai gyventi galima, bet prie gero greit priprantama...

Redagavo Roc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat labiau kaista, kai DVD sukasi, bent jau mano konsolė.

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va super ir man banas nors fw 1.61 manau tai itakos neturi kokia fw ir kas savrbiausia nepachinau zaidimu active nenaudojau pre-relysu nezaidziau net kandona ant boxo buvau uzmoves :D bet va uzteko to, kad laidas buvo ikistas nors per live nezaidziau ir tai diskonektindavausi pats nuo jo kada man nebutinas jis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar nebebus bangu, banins pastoviai jei tik aptiks kad kazkas pas tave ne taip. O kaip banina ar is anksto ar realiame laike issiaiskinsime kai isleis iX LT :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

smagiai cia jie visus patvarke.. :D as tai dziaugiuosi uz juos ..pagaliau rado buda..tie zmones kurie tenai galvas suka tokie patys kaip ir tie kurie kuria iExtreme,niekuo nesiskiria ,tiesiog visi daro savo darba,o kazkas tuo visu naudojasi ir dziaugiasi..na neilgai pasidziauge.. ir as tame tarpe buvau,alu midu geriau,ant banu bangos sedejau.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu ar apsims kas nors tuo hadro adbaninimu siaip labai reiktu, kad butu imanoma atbanint tas live tai nereikalingas it taip beveik nesinaudojau, o va, kad hardo nebeimanoma naudot tai jau labai negerai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.