sureican

tema del ps2 zaidimu.

Rekomenduojami pranešimai

sweiki vakar gavau ps2 su vienu zaidimu undercover. nusipirkau acme disku x4 ysirasiau nesuka disko... tada paskaiciau cia forume kad geriau pirkti verbatim nu tokiu ir nusipirkau x4 ysirasiau vistiek tas pats parsisiunciau dar pora game irgi tas pats. o ta undercover skaito nors ir ne orginalas kas galetu buti? atrodo isbandziua viska. aciu uz atsakymus ! :) p.s. pas mane ne dvd r o rw .

Redagavo sureican

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai lazeris buna biski pasedes, tada vienus diskus skaito, o kitus jau nebe, man buvo irasiau ta pati zaidima i Verbatim diska ir jo neskaite, o irasiau ji i kita toki pati Verbatim diska ir jau nuskaite, irasinejau su tuo paciu irenginiu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia rasyt i R, o ne i RW ir dar reikia teisingai irasyt zaidimai, o ne bet kaip, kaip koki data diska :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn, man ta pati beda ir , jau koki 10 dvd rasiu ir is ju 5 buvo skirtingos firmos ir vis tiek tas pats nieko neskaito o visus zaidimus kurious dave su ps2 skaito (yra orginalu ir rasytu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn, man ta pati beda ir , jau koki 10 dvd rasiu ir is ju 5 buvo skirtingos firmos ir vis tiek tas pats nieko neskaito o visus zaidimus kurious dave su ps2 skaito (yra orginalu ir rasytu)

gal tavasis PS2 yra softmodintas su freemcboot, tuomet žaidimus reikia nupatchinti prieš rašant. o jei chipuotas bet neskaito, mėgink rašyt žaidimus pačiu mažiausiu greičiu kokį tik duos įrašymo programa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal tavasis PS2 yra softmodintas su freemcboot, tuomet žaidimus reikia nupatchinti prieš rašant. o jei chipuotas bet neskaito, mėgink rašyt žaidimus pačiu mažiausiu greičiu kokį tik duos įrašymo programa.

Noreciau paklausti del to freemcboot, kaip supraast patchinti? ir is kur ji gauti? as is vilniaus jai kas moka irasyti ta freemcboot tai rasykit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklausti del to freemcboot, kaip supraast patchinti? ir is kur ji gauti? as is vilniaus jai kas moka irasyti ta freemcboot tai rasykit.

Impaler įrašinėja, paštu nusiųsk kortelę, įrašys ir atsiųs atgal.. su sąlyga kad pas tave PAL PS2... arba aš galiu, jei ką į PM..

 

 

 

o patchinimas tai paprastai atsisiunti ESR disc patcher iš <a href="http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...;hl=softmodinam" target="_blank">http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...;hl=softmodinam</a> ir nupatčini žaidimo ISo prieš rašant.. bet vėlgi čia jei tavasis PS2 softmodintas.. ištrauk memory card ir įjunk PS2 ar kitoks meniu?

Redagavo inpeace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.