reDzyss

PC HDD

Rekomenduojami pranešimai

As turiu sena kompa kuri rosiosi ismest bet jame stovi 20 gb hardas. As noriu idet ta harda i savo kita pc ar tai imanoma ar reik kokiu disku kad irasinet ir pns. Jei imanoma butu neblogai gido: kokiu laidu prireiks kaip nustatinet ir t.t.

 

 

;)

dekui....

 

Ne į temą

ar imanoma pakeist dwd drive laptopui ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imanoma, nereik nieko irasinet, tik tavo senam kompe turbut IDE jungtis, o naujam kompe gal HDD prijungtas per SATA, bet jei naujesniam kompe DVD irenginys prijungtas per IDE, tada ten dazniausiai buna ant IDE laido viena laisva jungtis, ten prie jos jungi HDD, pajungi maitinima prie hardo, tada dar jumperius reik nustatyt, kad nesipjautu su DVD, viena ant MASTER, kita ant SLAVE, jei viska teisingai sujungsi, tada BIOSAS automatiskai uzdetektins viska, o jei ne tada gali neuzdetektint nei hardo nei DVD...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imanoma, nereik nieko irasinet, tik tavo senam kompe turbut IDE jungtis, o naujam kompe gal HDD prijungtas per SATA, bet jei naujesniam kompe DVD irenginys prijungtas per IDE, tada ten dazniausiai buna ant IDE laido viena laisva jungtis, ten prie jos jungi HDD, pajungi maitinima prie hardo, tada dar jumperius reik nustatyt, kad nesipjautu su DVD, viena ant MASTER, kita ant SLAVE, jei viska teisingai sujungsi, tada BIOSAS automatiskai uzdetektins viska, o jei ne tada gali neuzdetektint nei hardo nei DVD...

Kaip nustatyt tuos jumperius ? ;)

Redagavo reDzyss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten buna ant pacio HDD tokie plastmasiukai, ir ant HDD dazniausiai buna nupiesta kur juos uzdejus, kas gaunasi MASTER, SLAVE arba CS (cable select) ir ant DVD irenginio tas pats turi buti nupiesta, tada viena IDE laido jungti kur per viduri yra, jungi prie SLAVE (geriausiai slave nustatyti DVD irengini), o jungti gale kisi i MASTER (geriausiai HDD nustatyti i master), IDE laidas buna padalintas i tris jungtis viena jungti, kuri toliausiai nuo kitu dvieju jungi i motinines IDE lizda, o kitas tolesnes dvi - vidurine i DVD kaip SLAVE (vidurine jungtis), o galine i HDD kaip MASTER (paskutine jungtis)...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz pagalba.

Ne į temą

reik palaukt man nes pas mano pusbrika yra irgi senas pc su 60gb hdd ir sake kad duos ;)
Redagavo reDzyss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka tu sugadinai ? nzn ka darai ir gadini.

 

jei naujesne motinine, tai biosas auto susiskirstyt gali i slave ir master gali tiek dvd tiek hdd nuimt jumperius. ;] man pavyzdziui nereik ju mocia pati susiskirsto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš šiandien susijungiau senus hardus į kompą kur dar DVD per ide pajungtas. Tai nereikėjo nieko nustatinėt ar keist (jokiu jumperiu :) ).

Iki 100gb patariu tiesiog į tą hardą sumest failus kuriuos norėtum saugot ir padėt kažkur jį namie. Nes patys pamatysit kad senesnis hardas ūž kaip 15k rpm raptorius, o naudos iš jo bus nedaug

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš ,tai darydamas (20gb hdd idėti į naują pc) pagalvok ar verta :) Nes aš asmeniškai nedėčiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.