ramboniz

Ar imanoma pakeisti motineliu flesha?

Rekomenduojami pranešimai

Turiu tokia beda. Turejau padeveta xboxa su rrod beda. Ten tiek jau buvo pritverta visko, kad teko ieskoti kitos motineles, gavau deveta, bet veikiancia puikiai. Bet dabar tokia beda- neina piratiniai geimai, nors dvd buvo flashintas (samsungas). Paciam nuflashinti is naujo nepavyko niekaip(maniau, kad del netinkamo sata porto kompe). Bet nugabenus i firmele tuo uzsiimancia irgi nieko nepesiau-,sako- nera ar tai truksta kazkokiu duomenu..Dabar kilo mintis, o jei as paimsiu ir perlituosiu motineles flesha nuo senosios i sia veikiancia, is paziuros jos vienodos. Kokie cia niunsai galimi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tau reikia dvd romo key ištraukt iš motininės, jei neturi naujausiu update tai padaryt yra nelabai sunku psakaityk Xboxscene apie toki JTAG hack'ą.

o fleshų perlitavimas nepades, nes dvd romo key yra užkoduotas CPU key

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Velniop, sitie visi vargai, gal kas apsiimtu man padeti su sita dezute (aisku, ne uz dyka) ir atrystu ja? Panevezyje nepadejo, gal kas is vilnieciu padoru meistra rekomenduotu? O gal buna kokios nors uzlokintos mirtinai motineles?gal man tokia pakliuvo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Velniop, sitie visi vargai, gal kas apsiimtu man padeti su sita dezute (aisku, ne uz dyka) ir atrystu ja? Panevezyje nepadejo, gal kas is vilnieciu padoru meistra rekomenduotu? O gal buna kokios nors uzlokintos mirtinai motineles?gal man tokia pakliuvo?

Dar neteko nieko girdėti apie užlokintas motinines plokštes... Jei motininė gerai veikia, bet neskaito žaidimų reiškia reikia turėti Key, kad būtų suderinamumas tarp lokštės ir diskasukio... Iš procesoriaus Key ištraukti galima tik tai pakankamai sudėtinga, o ten kur sudėtinga yra pakankamai brangu... Kadangi tai marūdnas darbas tai didžioji daugumna meistrų to nedaro, bet yra meistras Kaune, kuris tuo užsiima... jo kontaktai yra šioje http://www.reklama netoleruojama/?id,19... Susisiek su juo ir tikriausiai jis tau padės :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hynix chip iš senos motinos perkelk į naują ir viskas bus kaip buvę dvd rom veiks be jokių update. Taipogi visi nustatimai ir kitkas persikels.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perlitavau ta xynix cipa- nepadejo( isvis lemputes mirksi ir kazkokias klaidas rodo). Be to paziurejau, kad updateas naujausias microsoft sudetas, ir kiek girdejau, dabar tikrai jau nebeiseis to dvd key issitraukti net specams, ar tiesa? Siaip netiketai man kylo ideja- o gal yra modcipsai kokie nors gudrus?kaip ant ps2? esu dejas soniakam ir kuo puikiausiai viskas sukdavosi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perlitavau ta xynix cipa- nepadejo( isvis lemputes mirksi ir kazkokias klaidas rodo). Be to paziurejau, kad updateas naujausias microsoft sudetas, ir kiek girdejau, dabar tikrai jau nebeiseis to dvd key issitraukti net specams, ar tiesa? Siaip netiketai man kylo ideja- o gal yra modcipsai kokie nors gudrus?kaip ant ps2? esu dejas soniakam ir kuo puikiausiai viskas sukdavosi..

nu jei permetus flasha isijungia - tai reiskias motinines vienodos. Dabar beliko permest CPU :D

 

maziau klausyk ka cia rasineja vaikuciai - flashas yra criptintas su CPU key ir jei keist tai tik abu kartu - nand'as + CPU .

siaip imanoma viskas kai noras yra :P

 

R.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar neteko nieko girdėti apie užlokintas motinines plokštes... Jei motininė gerai veikia, bet neskaito žaidimų reiškia reikia turėti Key, kad būtų suderinamumas tarp lokštės ir diskasukio... Iš procesoriaus Key ištraukti galima tik tai pakankamai sudėtinga, o ten kur sudėtinga yra pakankamai brangu... Kadangi tai marūdnas darbas tai didžioji daugumna meistrų to nedaro, bet yra meistras Kaune, kuris tuo užsiima... jo kontaktai yra šioje http://www.reklama netoleruojama/?id,19... Susisiek su juo ir tikriausiai jis tau padės :D

Yra ir daugiau meistru kurie ta daro,skype: vytauto30 :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei permetus flasha isijungia - tai reiskias motinines vienodos. Dabar beliko permest CPU :D

 

maziau klausyk ka cia rasineja vaikuciai - flashas yra criptintas su CPU key ir jei keist tai tik abu kartu - nand'as + CPU .

siaip imanoma viskas kai noras yra :P

 

R.

taip tai tiesa nandas criptintas su cpu, bet visvien reikia kad mocios vienodos butu ;], bent taip xbox scene visi atsiliepineja ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo cpu pakeisti, tai gal ir imanoma butu, bet gi nulitavus kojeles vel suformuoti reikia, o reikiamo trafareto net neturiu. Man vis neduoda ramybes, o gal tikrai yra kokie nors prilituojami mode chipsai, kurie viska sutvarkytu man? internete apie kazkoki infectus rasineja, bet aiskumo jokio..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vis neduoda ramybes, o gal tikrai yra kokie nors prilituojami mode chipsai, kurie viska sutvarkytu man?

NERA .

 

arba keiti CPU, arba ziuri dvd su savo xboxu :whistling:

 

R.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keliu tema, kadangi vel xbox 360 senuka gavau, be dvd , Dvd toki koks tam modeliui priklauso turiu (toshiba/samsung). Pajungus galiu ziureti tik filmus, o idejus zaidimu diska ismeta uzrasa "To play the disc, put it in an Xbox 360 console" ,kiek suprantu tai del nevienodo dvd rakto grotuve ir mamkeje(cpu). Nemazai laiko nutekejo, gal jau yra lituojami variantai? radau kazka idomaus: http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-NEW-REV-D-with-48-000MHZ-Oscillator-Crystal-for-XBOX360-9-6A-RGH-Corona/1496350580.html

Gal kas paaiskins kam jis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia motina? Kokia pagaminimo data?

 

Daugeliui modeliu jau imanoma atstatyti DVDkey. Arba padaryti nulauzima kad zaidimai veiktu tiesiai is HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.