Jagis

Programa irasymui linuxuose

Rekomenduojami pranešimai

Tai vat turiu Ubuntu 9.10 ir nezinau su kokia programa irasyti diska kad viskas veiktu. Ta programele kuri irasineja juos cia, neatpazysta DVD failo. Aciu uz patarimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai nesugebi cd irasyt tau linuxai tikrai nereikalingi, negaisk laiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tais linuxais tai turesi problemu manau... CLONECD ko gero vienintelė programa veikianti Windows sistemoje, bet Ubuntu turi didelę bazę įvairiausių programų kurias gali pasirinkti iš sąrašo... Tai ir bandyk kiekvieną iš eilės, žiūrėk kokia ir tiks :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi nesuprantate ko as klausiu. As paprasta cd ar dvd be problemu galiu isirasyti. Bet kaip rasydavau windowsuose su imgBurn zymedavau ne pati iso faila o DVD faila. O dabar man jo neleidzia uzimeti, kazkur esu skaites kad be to failo neskaitys geimo. Gal dabar aiskiau bus ka noriu pasakyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi nesuprantate ko as klausiu. As paprasta cd ar dvd be problemu galiu isirasyti. Bet kaip rasydavau windowsuose su imgBurn zymedavau ne pati iso faila o DVD faila. O dabar man jo neleidzia uzimeti, kazkur esu skaites kad be to failo neskaitys geimo. Gal dabar aiskiau bus ka noriu pasakyti.

Man ir prieš tai buvo aišku :D Kaip ir sakiau ten tų Burnerių iš iš iUbuntu Update ar kaip tiksliai jis ten vadinasi gali prisisiūst kiek telpa ir tada bandai, kuris iš jų mato dvd failiuką :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima isidet i linux'us WINE programa ir imgburn veiks be problemu ;)

Redagavo mKs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries ijungdamas imgburn spausk WINE->Configure WINE->Diskai ir Automatskai aptikti, OK, tada turetu veikt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries ijungdamas imgburn spausk WINE->Configure WINE->Diskai ir Automatskai aptikti, OK, tada turetu veikt

neveikia vistiek ishkarto sita padariau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.