raimisz

Ka manote apie si televizoriu

Rekomenduojami pranešimai

noriu pirkti sita tv ,bet gal galite ka geriau pasiulyt uz tokiu pinigus ? ar vertas jis situ pinigu ?

siaip rinkis kas tau patinka o na kas kitiem..nejau pats nematai kaip jis rodo ? ar tau rupi daugiau kitu nuomone?.. man tai ne :) nori imk sita,juk ne kaime turbut renkiesi ir jis ne vienas yra ten kur ji matei,taigi pats ziurek kas yra uz tokia kaina daugiau tenai...bet sitas geras TV .nu normalus..

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip rinkis kas tau patinka o na kas kitiem..nejau pats nematai kaip jis rodo ? ar tau rupi daugiau kitu nuomone?.. man tai ne :) nori imk sita,juk ne kaime turbut renkiesi ir jis ne vienas yra ten kur ji matei,taigi pats ziurek kas yra uz tokia kaina daugiau tenai...bet sitas geras TV .nu normalus..

scalman klausiu del to kad gal kas turi,kad pasakytyu ar geras ar ne o gal kas zino tikrai geresni uz tokius lt . man svarbu nuomone tu kurie ji bande :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalman klausiu del to kad gal kas turi,kad pasakytyu ar geras ar ne o gal kas zino tikrai geresni uz tokius lt . man svarbu nuomone tu kurie ji bande :)

bet niekas nebande visu teliku kurie ten yra arne,todel tie kas turi toki jiem jis ir bus geras..ir visada yra geresniu cia kas be ko..man tai tas tavo nepatinka aplamai,todel imciau kita tikrai. gera nuomone ? .. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet niekas nebande visu teliku kurie ten yra arne,todel tie kas turi toki jiem jis ir bus geras..ir visada yra geresniu cia kas be ko..man tai tas tavo nepatinka aplamai,todel imciau kita tikrai. gera nuomone ? .. :)

JO gera nuomone butu jeigu argumentu primestum :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JO gera nuomone butu jeigu argumentu primestum :D

Ne į temą

o jei primesciau ir dar 10 nuorodu duociau tada jis imtu kita telika del to??...nu as tai ne..todel ir jam nesiulysiu nieko :)

visa menesi rinkausi telika,va man sitas patinka,bet jus pasiulyt gal ka geriau man...ai sita?!...nu gera tada imsiu sita kur pasiulet..nes as tai ne s au ji perku o del forumo...cia juk teliku specai ir geriau zino uz mane... :)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o jei primesciau ir dar 10 nuorodu duociau tada jis imtu kita telika del to??...nu as tai ne..todel ir jam nesiulysiu nieko :)
Ne į temą

Na bet zinai kartais buna issirenki patinkanti daikta taciau kitas pasiulo geresni daikta pvz tikrai geriau atrodanti ar su daugiau funkciju, maziau kainuojanti kurio tu net nepastebejai. Tai manau kartais apsimoka pasiklausti nuomones. Na zinoma buna ir nesamoningu ideju i tokias tiesiog nekreipi demesio :D

Redagavo Rest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad nei vienas normaliai neatsakys i si klausima - ar geras, ar verta, ar uz tokia kaina.

 

Nes:

1) sios firmos televizoriai daug retesni, uz kitu agresyvesne reklamine politika naudojanciu firmu (samsung, philips, sony, lg), todel turinciu toki, dirbusiu su tokiu, galinciu pasakyti kuo skiriasi nebus.

2) pateiktoje nuorodeje neaisku kokia matrica, koks vaizdo procesorius. Is ko gi grundingas pirko visa tai, kad ikisti i savo korpusa?

3) neaisku koks MPEG-4 dekoderis (ty ar dekoduoja ir HDTV)

4) neaisku ar yra CI slotas, jei noresi ziureti koduotus MPEG-4 kanalus ir noresi ikisti Conax moduli.

Pateiktose specifikacijose tera nurodytas tik apsvietimo tipas

Ekrano apšvietimas WCG-CCFL netingesi - susirasi kas tai yra. Aciu ir uz tai kiti ir tai slepia. Uzvesiu ant kelio: nuo apsvietimo tipo priklauso spalvu atkurimas.

 

taciau yra ir nesamoniu prirasyta:

Atkūriami formatai 1080i (HDTV) • 720p (HDTV) • 480p (EDTV) • 480i (SDTV)

Jei tai tiesa, tai:

1) nematys blu-ray - 1080p

2) nematys JOKIU ANALOGINIU IR SKAITMENINIU SDTV MPEG-4 kanalu Lietuvoje, nes jie transliuojami 576i formatu. Vadinasi, ten yra klaida, arba aparatas skirtas isskirtinai Amerikos, kur vyrauja 4680i/p standartas.

 

scalman parase - imk ir ziurek. Butent taip oir reikia daryti. Nesuprantu as zmoniu, kurie tiki, kad per penkiolika minuciu google ir poros forumu pagalba atsakys i visus klausimus.

Principas turetu buti toks: pasiziurejau modelius, pasiskaiciau normalias apzvalgas, nuejau paziurejau, pajungiau ivairius vaizdo saltinius. Prisiknisau prie deinterlacingo 60fps perdarymo i 25, 50 ir 100 fps, tikro 1080p atkurimo (ne kiekvienas fullHD geba parodyti 1920x1080p, nors ir turi tokio ekrano rezoliucija), realaus apzvalgos kampo, spalvu atkurimo, tiunerio jautrumo, televizoriaus menu patogumo ir tt. Jei tai pabandziau ir MAN patiko - vat tada paklausiau - chebra, kas jums NEPATINKA siame televizoiuje? Ka girdejote? Gal jo maitblokiai silpni, gal pas ji programiniai bugai yra? Ir tik po to perku. Nes jis MAN patinka, o ne del to, kad masa, scalman ar dar kas nors pasake kad jis geras.

NIEKAS SIAME FORUME (iskaitant mane) NETESTUOJA VISU IS EILES TELEVIZORIU VISAIS REZIMAIS.

 

Taciau yra kruva "ekspertu" - kaip uz tokia kaina - geras. Bet paprasius paaiskinti kas slepiasi po tuo "geras" - entuziazmas baigiasi.

 

gal scalman su japonu ziniomis :) daugiau ka zino:

シングルプレーヤ - "shitsugerupureya RE turetu tartis ilgai, jei teisingai perskaiciau katakanos abecele. Tik ka reiskia nezinau. :)

 

sumimasen :D

Redagavo masa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

シングルプレーヤ - "shitsugerupureya RE turetu tartis ilgai, jei teisingai perskaiciau katakanos abecele. Tik ka reiskia nezinau. ;)

Shinguru pureeya - single player (tikriausiai) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shinguru pureeya - single player (tikriausiai) ;)

Ne į temą

konichiwa

ン akurat, man sie: tsu, n, shi, so truputi maisosi - vis ziurek kaip pasvire kiek bruksniuku, kaip jie pasvire. "Tsu" sumaisiau su "n".

Aciu uz informacija

arigatou

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.