gash

Klausimai apie PS2, PS3, XBOX pirkimą

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, taigi nusprendziau kad mano ps2 phat jau pasenes ir reik pirkt nauja konsole.Tai mastau apie x360 ir ps3 bet nezinau kuria apsimoka pirkt: abi konsoles bus is amerikos, tai ar lietuvoj yra ntsc zaidu? kiek kainuoja xbl metam ? kas geriau ateities atzvilgiu? ar labai pavojinga su chipuotu x eit i neta(su org ir ne org geimais)? ir taip patarkit kas geriau. is anksto aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, taigi nusprendziau kad mano ps2 phat jau pasenes ir reik pirkt nauja konsole.Tai mastau apie x360 ir ps3 bet nezinau kuria apsimoka pirkt: abi konsoles bus is amerikos, tai ar lietuvoj yra ntsc zaidu? kiek kainuoja xbl metam ? kas geriau ateities atzvilgiu? ar labai pavojinga su chipuotu x eit i neta(su org ir ne org geimais)? ir taip patarkit kas geriau. is anksto aciu

Na as sakyciau ps3. Jis nera priristas prie regionu todel galima zaisti pal ir ntsc zaidimus. Taip pat jam nereikia moketi uz zaidima internete. Ir taip jei losi xbox live su flashinta konsole greit uzsidirbsi bana. Todel siulyciau ps3 :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuspresk ar zaisi originalus ar piratinius. ir kiek ruosiesi skirti pinigu zaidimam.

xbox ntsc zaidimu pilnas internetas taip kad cia ne problema.

xbl metam apie 150lt. psn apmokestinamas bus nuo nauju metu. tik konkreciai dar neaisku kas bus mokama.

kol kas sneka kad zaist online galesi nemokamai ir toliau o kaip bus is tikro tai matysis po nauju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuspresk ar zaisi originalus ar piratinius. ir kiek ruosiesi skirti pinigu zaidimam.

xbox ntsc zaidimu pilnas internetas taip kad cia ne problema.

xbl metam apie 150lt. psn apmokestinamas bus nuo nauju metu. tik konkreciai dar neaisku kas bus mokama.

kol kas sneka kad zaist online galesi nemokamai ir toliau o kaip bus is tikro tai matysis po nauju.

Online zaisti bus free, bet kitokie dalykai bus apmokestinami.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Online zaisti bus free, bet kitokie dalykai bus apmokestinami.

tai va tik sneka. o kaip is tikro bus?

ims ir padarys taip kad naujus zaidimus noredamas zaisti turesi susimoketi a?

sako online free. taip senus zaidimus free o naujus teks moket? gali taip but, o gali ir ne.

nedaug laukt liko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip nes kol kas nemokamas zaidimas psn yra vienintelis pliusas pries xbl

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip nes kol kas nemokamas zaidimas psn yra vienintelis pliusas pries xbl

agree

 

 

seip viskas atsirems i tai ar nori losti Multi-player ir ar nori moketi uz originalus ar losti piratkemis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

agree

seip viskas atsirems i tai ar nori losti Multi-player ir ar nori moketi uz originalus ar losti piratkemis.

Na kiek is jo posto supratau tai jis nori losti multiplayer online ir panasiai, o su flashintu boxu nelabai palosi, gausi bana ir viskas, o jei rinktis ar losti su xbox ir pirkti originalus ar su ps3. Tai mano manymu tikrai ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man vienas is pagrindiniu kriteriju buvo konsoles gamepad'as.

turejau PSone ir PS2, po to isigijau XBOX 360 wireless gamepad'a zaist prie pc ir supratau, kad prie playstation tipo gamepad'o, kur abu analogai apacioj, jau nelabai begrisiu :) man ikso gamepad'as zymiai patogesnis ir malonesnis nei playstation, savo sunkumu, forma ir analogais

antras: galimybe modinti ir nufleshinti XBOX'a (nors jis pas mane ir nefleshintas, zaidziu originalus vien del XLive, bet ta galimybe islieka =)

 

sheip i konsole visu pirma ziuri del ekskliuziviniu geimu, kurie eina butent ant tam tikros konsoles ir kitur ju nebuna, na bet man is Sony puses tik Tekken ir MGS budavo "must have", Tekkenas jau ir ant ikso isleistas, MGS taipogi iseis, gaila tik kad MGS bus jau nebe stealth tipo o hack'n'slash

 

XLive abonentas 13 menesiu = 110lt, gaunasi po 8,5lt per menesi, tad dideles reiksmes bent jau man nesudare

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man vienas is pagrindiniu kriteriju buvo konsoles gamepad'as.

turejau PSone ir PS2, po to isigijau XBOX 360 wireless gamepad'a zaist prie pc ir supratau, kad prie playstation tipo gamepad'o, kur abu analogai apacioj, jau nelabai begrisiu :) man ikso gamepad'as zymiai patogesnis ir malonesnis nei playstation, savo sunkumu, forma ir analogais

antras: galimybe modinti ir nufleshinti XBOX'a (nors jis pas mane ir nefleshintas, zaidziu originalus vien del XLive, bet ta galimybe islieka =)

 

sheip i konsole visu pirma ziuri del ekskliuziviniu geimu, kurie eina butent ant tam tikros konsoles ir kitur ju nebuna, na bet man is Sony puses tik Tekken ir MGS budavo "must have", Tekkenas jau ir ant ikso isleistas, MGS taipogi iseis, gaila tik kad MGS bus jau nebe stealth tipo o hack'n'slash

 

XLive abonentas 13 menesiu = 110lt, gaunasi po 8,5lt per menesi, tad dideles reiksmes bent jau man nesudare

Tiesa, ant X'o išeina daugiau eksliuzyvinių žaidimų... Kartais ir grybų visiškų išeina, bet dažnai būna įdomūs. Jei reikėtų rinktis X360 ar PS3 - aš rinkčiausi X360 vien dėl ekskliuzyvų... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, taigi nusprendziau kad mano ps2 phat jau pasenes ir reik pirkt nauja konsole.Tai mastau apie x360 ir ps3 bet nezinau kuria apsimoka pirkt: abi konsoles bus is amerikos, tai ar lietuvoj yra ntsc zaidu? kiek kainuoja xbl metam ? kas geriau ateities atzvilgiu? ar labai pavojinga su chipuotu x eit i neta(su org ir ne org geimais)? ir taip patarkit kas geriau. is anksto aciu

Xbox360 gali flashint, bet tada negalėsi online pasijungt iš vis, tai konsolė kaip ir netenka pusės savo vertės ir smagumo. Jei neflashinsi, tai turėsi mokėt už online, jei norėsi jungtis. Nu bet visi žino, kad xbox360 perka ne dėl to, kad ten geresni ar daugiau žaidimų, bet tik dėl to, kad jį galima nusiflashint ir žaist nemokamai.

PS3 turi daugiau ir geresnių exliuzyvų, tai vien dėl to galima jį pirkt. Vien tik kol esamus peržaisi praeis nemažai laiko, o ateinantys kitų metų pradžioj dar kiek laiko suės. Turi blu-ray playerį ir nemokamą online ir jis apmokestintas nebus, apmokestins tik papildomą turinį, kokį dar neaišku. Ir PS3 neturi regionų žaidimam, tai galėsi iš bet kur pirkt ir veiks. Regionai yra tik filmam.

 

tai va tik sneka. o kaip is tikro bus?

ims ir padarys taip kad naujus zaidimus noredamas zaisti turesi susimoketi a?

sako online free. taip senus zaidimus free o naujus teks moket? gali taip but, o gali ir ne.

nedaug laukt liko

Neskiesk čia. Online bus nemokamas kaip ir buvo.

Redagavo Genijus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na aa ps3 pirkau dl gta iv.

Aiaku galjau ir x360, bet pagalvojau apie ateit/ ir paimiau ps3. Man pvz ant ps3 u~tenka gta iv ir resistance. Aiaku kol kas.

`iulau imt ps3 60gb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirmą niekas jūs nežinot kaip bus su nauja iXtreme LT firmware. Aišku ją suseks po kažkiek laiko, bet koks skirtumas, tik sužinai, kad prasidėjo ban wave - kabelį laukan ir lauki žinių. Na nebent būtum vienas iš pirmųjų nukentėjusių. Aš per tarkim pusę metų kol FW nebus parišta sutaupysiu tikrai labai daug pinigų ir turėsiu daugiau žaidimų, ko nebūčiau padaręs jei būčiau pirkęs PS3 ir jo žaidimus. Beto, man taip pat X'o joystick'as žymiai patogesnis :D

 

Taigi dabar tau reikia pagalvoti. Jeigu nori nesirūpindamas niekuom žaisti žaidimus online pirk PS3. Jeigu pinigų ne bliūdai imk XBOX 360, tačiau už tus sutaupytus pinigus reikes konsolė flashinti (siulyčiau pačiam bandyti, nėra taip sunku kaip gali pasirodyti) ir domėtis kas dedasi XBOX pasaulyje, kad neužkluptų banas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirmą niekas jūs nežinot kaip bus su nauja iXtreme LT firmware. Aišku ją suseks po kažkiek laiko, bet koks skirtumas, tik sužinai, kad prasidėjo ban wave - kabelį laukan ir lauki žinių. Na nebent būtum vienas iš pirmųjų nukentėjusių. Aš per tarkim pusę metų kol FW nebus parišta sutaupysiu tikrai labai daug pinigų ir turėsiu daugiau žaidimų, ko nebūčiau padaręs jei būčiau pirkęs PS3 ir jo žaidimus. Beto, man taip pat X'o joystick'as žymiai patogesnis :D

 

Taigi dabar tau reikia pagalvoti. Jeigu nori nesirūpindamas niekuom žaisti žaidimus online pirk PS3. Jeigu pinigų ne bliūdai imk XBOX 360, tačiau už tus sutaupytus pinigus reikes konsolė flashinti (siulyčiau pačiam bandyti, nėra taip sunku kaip gali pasirodyti) ir domėtis kas dedasi XBOX pasaulyje, kad neužkluptų banas.

PS3 yra rimtesnis toks, bet jam reik pajamas turėt, o X360 toks paprastesnis, bet overall'e pigiau išeina viskas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.