gash

Klausimai apie PS2, PS3, XBOX pirkimą

Rekomenduojami pranešimai

mano atzvilgiu iksas geresne pinigu investicija nei ps3, sudejus visus pliusus ir minusus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aibo77 tu klisti. As pats noreciau ps3 bet man neuztektu litu ir ps3 ir jo antram joistikui ir zaidimams ir dar kam nors. PS3 tikrai yra Galingesnis,rimtesnis.

Na man labiau patinka PS3 exkliuzivai. God or war,Grand turismo,ratchet and clank,resistance,MGS4,motorstorm,jax and daxter ir daug kitu... kiptik dabar iseis zveriskas online zaidimas skirtas tik ps3 vien del to zaidimo verta pirkti ps3,jis vadinsis MAG :D

Bet kadangi man reikia pirkti dideli TV su full HD ir t.t. tai man PS3 visiem dalykam nebelieka pinigu. Taigi imciau dabar x360 bet man jis visom prasmem blogesnis uz ps3...ir jei dar pasitaikis falcon x360 tai isvis nusisauk. Dar plius nemokamas ps3 multiplayer.

Patarimas temos autoriui jai tik turi pinigu net negalvodamas imk PS3 jei neturi tenkinkis su x360 :D

Ir niekada,niekada neklausk fanboy'u nuomuones pvz. tu zmoniu kurie turi x360 ar ps3 ir savo koncole giria,nes jie savo koncole visada girs.

Redagavo taliz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aibo77 tu klisti. As pats noreciau ps3 bet man neuztektu litu ir ps3 ir jo antram joistikui ir zaidimams ir dar kam nors. PS3 tikrai yra Galingesnis,rimtesnis.

Na man labiau patinka PS3 exkliuzivai. God or war,Grand turismo,ratchet and clank,resistance,MGS4,motorstorm,jax and daxter ir daug kitu... kiptik dabar iseis zveriskas online zaidimas skirtas tik ps3 vien del to zaidimo verta pirkti ps3,jis vadinsis MAG ;)

Bet kadangi man reikia pirkti dideli TV su full HD ir t.t. tai man PS3 visiem dalykam nebelieka pinigu. Taigi imciau dabar x360 bet man jis visom prasmem blogesnis uz ps3...ir jei dar pasitaikis falcon x360 tai isvis nusisauk. Dar plius nemokamas ps3 multiplayer.

Patarimas temos autoriui jai tik turi pinigu net negalvodamas imk PS3 jei neturi tenkinkis su x360 ;)

Ir niekada,niekada neklausk fanboy'u nuomuones pvz. tu zmoniu kurie turi x360 ar ps3 ir savo koncole giria,nes jie savo koncole visada girs.

Kaip ir sakiau PS3 reikia pajamų- dienpinigiai ir tėvai negelbėja, o X360 vaikiškas labiau, nes pigiau viskas gaunasi (vaikiškas ta prasme, kad nusiperki, susitvarkai ir piratauji). Ir dar online mokamas (nebūtų Microsoft). :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kaip visada Azotas trumpai bet protingai pasneka ;) tikrai malonus zmogus ;)

Visiskai tau pritariu,na x360 joystikas tikrai patogesnis bet visa kita atsilieka nuo PS3,ir cia tik x360 fanboy'u snekos kad sony apmokestins online,jie apmokestins visa kita PSN turini isskirus online. Ir jei nesi tikras ar pasitaikis Jasper x360 tai geriau jau apskritai jo nepirkt. Ir beto jis ziauriai kaista. Ir manau vos ne kiekvienas playmanijos forumietis yra keitas DVD nes nuo piratiniu graju jis greit susivaro(nesvarbu ar irasysi i HDD).

Taigi pakartosiu jai turi pinigu negalvodamas imk PS3 jei ne tai tenkinkis x360 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir manau vos ne kiekvienas playmanijos forumietis yra keitas DVD nes nuo piratiniu graju jis greit susivaro(nesvarbu ar irasysi i HDD).

Šneki ir nusišneki, kaip tau lazeris gali devėtis jei jis nedirba kai žaidimas HDD? Čia jau neišmanant galima logiškai išmąstyti. Ir aš asmeniškai nežinau nė vieno kuris keitė lazerį, dėl to, kad nebeskaito/nusidevėjo, tai reiškiasi tikrai ne "vos ne kiekvienas playmanijos forumietis yra keitas DVD", gal ir yra kokie du, trys. Nežinau.

 

Dėl Falcono tai čia tik pas mus senieną gali parduotuvei nusipirkt. Prieš porą dienų draugas pirko Anglijoje, tokiam atokiam miestelyje, bet vistiek gavo 2009-11 MFR.

 

Jeigu nežadi pirataut aišku imk PS3, jei gaila pinigų imk XBOX'ą, tiek čia to ir galvojimo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plastiks tu teisingai pasnekejai,bet kai irasai i HDD graju reikia diska idet nes patikrina ar diskas idetas,nors nuo to nei ten ir gadinasi.

Na manau jau tema kaip ir atsakyta ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geresne pinigu investicija todel, kad taip ar taip ta konsole pasens ir bus nebereikalinga kai iseis naujas xbox modelis ar analogiskai ps4. nematau prasmes sukisti dvigubai daugiau pinigu i default'ine ps3 komplektacija, nei sumoket dvigubai maziau uz xbox'a. gamepadas patogesnis, o su juo teks zaist visa konsoles gyvenima, man tai pagrindinis rodiklis, nes zaidziu pagrinde sporto geimus ir turejes esu playstation, tj galeciau perlauzt iskarto ta ps kontroleri - ant tiek jis nepatogus :) paseno xboxas, nusifleshinai, tai dar turi galimybe visus jo geimus perzaist. del tu visokiu perkaitimu tai jau laikas pamirst juos, pakeite smegenis xbox'o ir baigesi ta nesamone. pats asmeniskai pirkau xbox'a is www.pixmania.com, sumokejau 489lt uz pati xboxa (256mb vidine atmintis, 2009.02.28 Jasper) ir 32lt uz atsiuntima i Lietuva. jei kazkokie spec ekskliuzyvai zaidimai nedomina, del kuriu nori ps3 konsoles lb lb, tj tik xbox'a imt. bet, spresti reikia paciam, as lygiai taip pat masciau ka is ju pasirinkt, vis deliodamas galvoje pliusus ir minusus, ir pasiemes iksa nei kiek nesuklydau :).

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

inetas dustelejo, gavosi double post
Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geresne pinigu investicija todel, kad taip ar taip ta konsole pasens ir bus nebereikalinga kai iseis naujas xbox modelis ar analogiskai ps4.

Ne visi taip greitai perka tas ateities konsoles. Yra zmoniu kurie losia siuo metu tik su ps2 ir dar net neziuri i ps3 ar xbox 360. Tokie zmones neskubes ir to ps4 ar xbox 720 pirkt.

 

O jei i tema. Tai jei yra pinigu, imk ps3, nors priklauso nuo to, kokius zaidimus megsti. x'o man vienintelis pliusas, kad patogesnis pultelis. Bet ps3 exclusyvai man labiau patinka nei x'o. Delto ir pirksiu butent ps3.

 

Jei tau patinka Forza, Halo ir t.t. Tai pirk xbox'a.

 

Juk perki konsole del zaidimu. Daug kas tai pamirsta.

Redagavo dudeperfect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geresne pinigu investicija todel, kad taip ar taip ta konsole pasens ir bus nebereikalinga kai iseis naujas xbox modelis ar analogiskai ps4. nematau prasmes sukisti dvigubai daugiau pinigu i default'ine ps3 komplektacija, nei sumoket dvigubai maziau uz xbox'a. gamepadas patogesnis, o su juo teks zaist visa konsoles gyvenima, man tai pagrindinis rodiklis, nes zaidziu pagrinde sporto geimus ir turejes esu playstation, tj galeciau perlauzt iskarto ta ps kontroleri - ant tiek jis nepatogus

 

nepamirsk kiek meslo reik dapirkt ixui, pakraunama akumoliatoriu, bd jei tau aktualu ziuret bd filmus, wifi stotele jei tau aktualus internetas.... tai kokia ce investicija? viska sudejus panasiai kaip ps3 kaina ir gaunasi... ixa pirkciau tik tada jei neisgaleciau pirk zaidimu ps3

Redagavo Jama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užteks prikelineti DUPE temas, tuo pačių velnias žino kokio laiko senumo.

LOCKED

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.