slc

Freeboot

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. O kas galėtų visą šį freeboot įvesti į xbox360 Vilniuje? Pas mane jis nebanintas, 2009m. Jasper. Nuflešintas į 1.6.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. O kas galėtų visą šį freeboot įvesti į xbox360 Vilniuje? Pas mane jis nebanintas, 2009m. Jasper. Nuflešintas į 1.6.

o kokia dashboardo versija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu kas turi baninta XBOX'ą su senu update? Niekas. Jeigu žmogus gavo baną jis jungėsi į LIVE ir turi naujausia update taigi šito hack'o nepasidarys. O kam darytis šį hack'ą ant nebaninto XBOX'o - neįsivaizduoju, kam reikalingas XBOX 360 be LIVE? Jeigu aš norėsiu pažaisti su emuliatoriais tai jau geriau pirksiu pirmąjį XBOX, o ne dar vieną XBOX 360 (nes gausis pigiau žinoma), o vien dėl nemokamų arcade žaidimų nemanau, kad verta sedėti offline amžinai. O dėl šitų .mkv failų, argi nėra converteriu? Ar ten kažkas įpatingo tam .mkv?

 

Tai tik mano nuomonė, gal kas galit man parodyt šio hack'o šviesiąją pusę?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokia dashboardo versija?

2.0.8498.0

 

Na, tai ar galėtų kas? Ar Tu galėtum, WirmiS?

Redagavo MadLinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu kas turi baninta XBOX'ą su senu update? Niekas. Jeigu žmogus gavo baną jis jungėsi į LIVE ir turi naujausia update taigi šito hack'o nepasidarys. O kam darytis šį hack'ą ant nebaninto XBOX'o - neįsivaizduoju, kam reikalingas XBOX 360 be LIVE? Jeigu aš norėsiu pažaisti su emuliatoriais tai jau geriau pirksiu pirmąjį XBOX, o ne dar vieną XBOX 360 (nes gausis pigiau žinoma), o vien dėl nemokamų arcade žaidimų nemanau, kad verta sedėti offline amžinai. O dėl šitų .mkv failų, argi nėra converteriu? Ar ten kažkas įpatingo tam .mkv?

 

Tai tik mano nuomonė, gal kas galit man parodyt šio hack'o šviesiąją pusę?

nu o ka is live gauni? MP, demo, updates ir... vsio turbut. aisku uz mp rieikia sumoketi. as asmeniskai nesu perdaug mp-zmogus man tik vieno zaidimo multyplayeris praeina ir del to kad ji papleskint kolkas nelabai noriu leisti 150LT i metus. kolkas dar palygint sitas hackas nera labai istobulintas o siuo metu jau gali imtis arcade zaidimus taigi jau susitaupo po ~20 doleriu nuo vieno gal. net nezinau kiek cia pervertus is tasku pinigais gaunasi. MKV yra labai svarbu nezinau kiek tinko krumpliais nuo sienu nutryniau is nervu kad reikia uzsikru... konvertinant is mkv i kita formata dar gal tas netiks, o keliu filmu ir programa neprieme. beto sitas exploitas palaiko ir betkoki sata HDD. taigi screw you MS. as sveikinuosi su 500GB HD! o ateityje turbut ateis ir zaidimu leidimas is HDD.laukiam. taigi teoriskai kolkas gal ir neapsimoka lauztis i exploita. dar palaukit iki.... na velyku GAL. o seip ziuresim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš iš to live iš jokios naudos nematau, iš 316 turimų žaidimų dar nemaža dalis nepereita single player, tai kam tas mp.
Redagavo ViPeRkillz
off-topic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saunu!!!! toi bus kaip ps2 laikais parsisiunti uzpachini (arba ne butinai) ir i harda plieki ir vargo nematai woohoo! :) galetu dar padaryti kad visus regionus skaitytu ty isvis!!! kiek zinau yra toks malonumas tik tas chipas da velnia kainuoja :)

 

atrodo su 8XXX jau nebeiseina. ar ne?

su kazkuriuo aina tiksliai zinau kad su 8955 neina koks pas mane ir yra :)

bet greitu metu manau padarys, kad ir i shita dashborada ais susdeti custom :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas eina tik su mazesnemis uz 89xx. Jeigu turit 8955 (Kaip daugiausia zmoniu) Tai nieko neiseis, nes M$ pries banus uzlopijo JTAG ir viskas. Bet manau tuoj sukurs cipa kaip ant PS2 kur galesi viska su xboxu daryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matot jūs kitaip mąstot, man be LIVE XBOX 360 neįdomus, o po 100- 120 LT į metus nėra daug, taigi 10~ litų per mėnėsi, čia tipo daug? Ant alaus arba cigarečių žymiai daugiau išleidžiat.

 

Dar vienas minusas man būtų, kad esu užsikabliavęs ant achievement'ų :D taigi man kaip ir nebūtų tolko lošt ARCADE žaidimus offline (ar aplamai offline) ir šeip dauguma smagesni online, co-op.

 

Žaidimus iš išorinio HDD jau galima lošti kiek mačiau video.

 

Kam LIVE, achievementai nesvarbu ir šeip apie XBOX neriša, tam čia yra svajonių išsipildymas - nebereikės jokių diskų pirkti, jokių patchinimų, jokiu flashinimų, įsikeli žaidimą i HDD per USB jungtį ir loši.

Redagavo plastiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip dėl multiplayer žaidimo įsimetus freeboot? Kažkur skaičiau, kad galima žaisti,nereikės išvis jokių LIVE mokesčių. Ar ne taip supratau kažką?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip dėl multiplayer žaidimo įsimetus freeboot? Kažkur skaičiau, kad galima žaisti,nereikės išvis jokių LIVE mokesčių. Ar ne taip supratau kažką?

Ne į temą

Xlink ten turejo omeny

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Xlink ten turejo omeny

Atsiprašau, bet ką reiškia..? :D

 

 

(Gyvenu, domiuosi ir mokausi...)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.