Dzozas

Spec Ops: The Line

Rekomenduojami pranešimai

Grafika tokia Kilzoniska, o per gameplay kiek matesis tai ta saulute pasunkina zaidima sunkiai matos priesai, bet pagal tikroviskuma taip ir turi buti

Kas kaip nesimate sitam gameplay auksiausio pastato (Burj Khalifa) nors matesis ten vienas aukstas pastatas, tik pertoli buvo nelabai matos ar ten tas pastatas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, išbandžiau Demo ir galiu pasakyti, jog man labai patiko! :o Grafika nebuvo labai gera, bet pilnoj versijoje turėtų būti daug geresnė. Valdymas labai paprastas, panašus į kitų TPS, žaidimo atmosfera labai gerai atidirbta, o tie smėlio pokyčiai tiesiog jėga! Pradžioje istorija atrodo labai paprasta - rasti evakuacijos vadą, tačiau vėliau kyla vis daugiau klausimų ir vis sukuriama intriga. Iš trečio asmens šaudyklių labiausiai laukiau Ghost Recon, bet dabar panašu, jog Spec Ops perėmė pirmąją vietą. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakiškas žaidimas tiesiog.. Tokio dar tikrai neesu žaidęs. Tiesiog pirmai tik žaidžiau, bet ant pačio galo pradėjau mąstyti, kodėl aš taip padariau, galėjau padaryti kitaip ir va.. Pačioje pabaigoje tie visi rezultatai atsiliepė, sėdėjau galvą prie ekrano prikišęs, visas susigraudinęs. :D Tiesiog nuostabus žaidimas.. Fuck gamespot, kuris kiek davė.. 6.5 rodos. Vienas geriausių kada žaistų žaidimų. Net nesitikėjau tokios epinės pabaigos. Tikrai peržaisiu aš jį, viską darydamas kiek kitaip, teisingiau. Kol kas game of the year. :spiderp:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I sita FPS'a ziurejau kaip i eiline "stampofke", na gal todel, kad nedaug domejausi juo, tik viena traileri paziurejau. O dabar perskaites komentarus galvoju, kad visai vertas demesio zaidimas. Reikes isbandyt :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai vertas dėmesio, dar nebaigiau žaisti, bet labai įtraukiantis. Istorija man labai patiko, aukščiausio lygio :thumbsup4: O ir kaip šaudyklė visai gera, tie smėlio elementai prideda smagumo

Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puikus žaidimas, ypač labiausiai patinka, lakstyti pro priedangas ir šaudymas.

 

Man priedangos kaip tik pasirodė silpniausia dalis žaidime. Jei būtų kiek geresnė priedangų sistema, tai neabejodamas žaidimui duočiau 10 balų, o dabar.. Kokius 9.5. Užsiknisau nesveikai su jom ir miriau kelis kart.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man priedangose patinka tas perbegimas iš vienos į kita, štai kas man patinka.

 

Tai čia beveik visuose TPS yra toks perbėgimas, jei yra priedangos sisitema. :innocent: Na, o man viskas gerai buvo su priedanga, poroj vietų truputį nesigavo, kaip norėjau, bet nekart nemiriau dėl to. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.