Snikerzz

Xlink kai online

Rekomenduojami pranešimai

Tai vat svarbiausia jog neranda... :D

 

Na rodos viska tai ir darau bet nerode. o x'as rado mano pc. prisijunge , tik Xlinkas nerode konsoles.Reikes dar pameginti tada manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip susieti router su xbox360 ? Ir kaip forwardint portus ? buciau dekingas uz atsakymus :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, as noreciau pabandyti prisijungti per xlink kai, as ji jau turiu parsisiuntes, bet nezinau ka reikia ten toliau daryti, mano internetas zebra su modemu. Galite gal padeti ? :))

Redagavo Wortexx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sleepyfan viskas atrodo aisku ten su forward bet static ip kaip pasirenku ant loptono netas nebedirba tai nezinau iseities db nes kvieciau pagalbos :thumbsup4: kad padarytu kad vel veiktu intikas nes atgal pakietes i automatic ip ir t.t. tas pats neveikia. Tai nelabai sekas man su tuo static ip :D gal imanoma ir su dynamic ip

P.S. Ip vidinis .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sleepyfan viskas atrodo aisku ten su forward bet static ip kaip pasirenku ant loptono netas nebedirba tai nezinau iseities db nes kvieciau pagalbos :thumbsup4: kad padarytu kad vel veiktu intikas nes atgal pakietes i automatic ip ir t.t. tas pats neveikia. Tai nelabai sekas man su tuo static ip :D gal imanoma ir su dynamic ip

P.S. Ip vidinis .

 

http://www.hotcomm.com/faq/FAQ_staticIPXP.asp - cia rasi kaip padaryt static ip, kad viskas veiktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po naujo spring dashboard update jokie zaidimai neveikia nei per xlik kai nei per leaf networks meginant prisijunkti prie serverio rasso error ar jus nesusiduret su sia problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors nori ismeginti koki zaidima per xlink kai? ir beto ar cia tik man ir mano draugui pingas pakilo iki 46-50?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, jei aš žaisčiau su draugais online per Xlink Kai, tai man atsidarytų online achievements?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, jei aš žaisčiau su draugais online per Xlink Kai, tai man atsidarytų online achievements?

 

atsidarytu tik co-op modo ach, online neatsidarytu, nes tu zaidi per system link.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka zaidziat per Xlinka? O gal nebezaidziat? I LIVE visi gryzot...... :S

Bent jau iš chat tai nelošia nieks <_<, bet pats asmeniškai tai į live gryžau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka zaidziat per Xlinka? O gal nebezaidziat? I LIVE visi gryzot...... :S

 

Kad db per xlink kai ar leaf jau sunkiai ir palosi, nes kai daug zmoniu isbanino visi issilakste. Toliau, neina darytis zaidimu update, jei versijos neatitinka - nessijungis ir nepazaisi. Todel jei vienas zmogus turi org konsole bet neturi gold, o kitas turi baninta, tai jiem neiseis pazaist per LAN, nes pas viena bus nauji update, o pas kita bus seni. Nebent abi consoles butu banintos, o zaidimas butu naujas, tada butu vienoda zaidimo versija ir viskas veiktu.

O db pas mus chate vieni baninti, kiti su org xboxais, treti is vis isejo, todel nelosiam ir nesistengiam atgaivint to.

 

As va pats noreciau SC:C sulost per system link su kuom nors, nes turiu flashinta console. Tai jei kas turi baninta, ar seniai jungta i LIVE xboxa ir nori palost, rasykit, bandysim susiderint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.