Snikerzz

Xlink kai online

Rekomenduojami pranešimai

hay, krc man detached from engine... Routeris Rhompson TG585 v7. Siap bandziau prie jo prisijungti, pavyko http://192.168.1.254/.Kaipdabar ten viska sukonfiguruoti? Gal kas turite kokiu minciu? :> aciu

Redagavo Pieniokas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki o kokius jus netus naudojat zaidziant per xlinka? Ar uztektu teo optimalus plius+ 500kbs siuntimas apie 60kbs isiuntimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai laukiu pagalbos is JUSU ponai! Gal galite kas paaiskinti kaip ta routeri forwardinti? is vis kas cia per daiktas tas forwardinimas?

 

Sveiki o kokius jus netus naudojat zaidziant per xlinka? Ar uztektu teo optimalus plius+ 500kbs siuntimas apie 60kbs isiuntimas?

manau tokio turetu uztekti. Pats noriu su tokiu zaisti :thumbsup4: tik nekaip negaliu suprasti kas per forwardinimas routerio!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai laukiu pagalbos is JUSU ponai! Gal galite kas paaiskinti kaip ta routeri forwardinti? is vis kas cia per daiktas tas forwardinimas?

manau tokio turetu uztekti. Pats noriu su tokiu zaisti :) tik nekaip negaliu suprasti kas per forwardinimas routerio!!!

http://vodpod.com/watch/2579236-how-to-set...i-with-xbox-360

 

 

Regis per sita pasidariau bet vistiek 1 kart terado serva

Redagavo deu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklausti wat as wiska susitwarkau ir serwa man randa bet kai spaudziu meta unnable to connect to host,sako del intiko,as pasidariau ping paziureti joa istikruju rodo didely pinga,bet pasiziejus interneto greity ir issiuntima tai nesamone nes wiskas turetu buti gerai,kas dar galetu buti jei ne interneto greitis,galbut kas nors galetu patwarkyti sia beda ir zino kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklausti wat as wiska susitwarkau ir serwa man randa bet kai spaudziu meta unnable to connect to host,sako del intiko,as pasidariau ping paziureti joa istikruju rodo didely pinga,bet pasiziejus interneto greity ir issiuntima tai nesamone nes wiskas turetu buti gerai,kas dar galetu buti jei ne interneto greitis,galbut kas nors galetu patwarkyti sia beda ir zino kaip?

Nuo interneto greicio pingas nepriklauso, pingas - priklauso nuo laidu kokybes per kuria iki namu ateina internetas, jei linija sena arba toli nuo tarnybines stoteles tai ir pingas didelis. Jei teo paslauga galima paskambinti jiem paprasyti kad linija perkrautu , nors dazniausiai nepadeda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po 6 val vargo siokia tokia pazanga pradejo rasti servus ant xbox :pirate2: bet vistiek neprisijungia, pastebejau kad man xlink rodo ne xbox bet mac adresa kuri irasiau i konsole. Tai gal blogai sukonfiguravau konsole prasau padekit dariau pagal sita video. Ir gal zinot kodel xlink raso kad xbox configured retail only?

 

http://www.youtube.com/watch?v=Zk0PZ7ObM-Q

Redagavo deu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar zaidziate per xlink kai?

Redagavo Shock
Kam reikejo kurt nauja tema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai nusipirkau routeri Dlink dir-300. Dabar nesuprantu kaip susitvarkyti xlink kai. Gal kas padetu?

 

 

Ir dar vienas dalykas. Kai yra uzbaninta konsole gal zaist per xlink kai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip reik susitvarkyt port forward ? Dlink dir-300 routeris. Kiek bandziau tvarkyt ta port foward man niekaip nejo susitvarkyt, nebuvo servo mano

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forwardinat 30000 porta dar reikia pasidaryt statini IP (jei pas tave dinaminis)! Kitaip niekas neveiks. Kaip pasidaryt statini IP paieskok google.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasau man padeti. Zodziu nezinau kaip sujungti savo loptopa su xbox 360. Tiksliau tariant as gal ir sujungiau, bet kazkodel tai per xlink kai mano pc nemato, o windows media player veikia. Randa mano noutbooka. Esme tokia, kad as nieko ant xboxo nenustatinejau. As ji pajungiau i wairlesini ruteri, o notebookas pasijunges prie to ruterio per wifi. Kai as loginuos savo taga jis jungiasi prie xbl, o kaip reikia jungtsi prie xlink kai? Ar man reikia kazka keisti xboxe, jei jis prisijungia prie mano loptopo windows media centerio ir kai atlikineju testa lyg kompiuteri ir randa. Nes internete tutorialu pilna yra kaip susireguliuoti xlink kai, bet kaip ji sujungti su xbox nieko. Labai prasau padekite

:(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.