Snikerzz

Xlink kai online

Rekomenduojami pranešimai

Bandyk jungtis i Lt serva, kur dabar losia mw2. Kitu zaidimu niekas nelosia. Kitur ir mes neprisijungiam, del per didelio pingo, kuris virsija 30 ms

Tai jo as ten ir bandziau jungtis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as pasijungti i serva negaliu nes meta UNNABLE TO CONNECT TO HOST,visi sako kad cia del pingo,prasau paskykite ar yra kaip nors sansu pasidaryti kad ta ping pamazint ar wienintele galimybe uzsisakyti interneto plana nauja?beto galbut cia ne del pingo???kas nors kitas????

As bandau jungtis i lietuviu kanala only jau apie uzsienietiskus net nemastau,bet raso ta pacia beda,gal zinot kaip istaisyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jo as ten ir bandziau jungtis.

Tai kai prisijungsi i xlink, paprasyk kokio lietuvaicio, kad pasakytu, kiek pas tave rodo pinga. Paziurek kiek pas kitus matai ir jei matysi virs 30 ms, tada jau blogai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kai prisijungsi i xlink, paprasyk kokio lietuvaicio, kad pasakytu, kiek pas tave rodo pinga. Paziurek kiek pas kitus matai ir jei matysi virs 30 ms, tada jau blogai.

Pas kitus matau nuo 5 iki 10. Pas mane ir panasiai turetu but.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o imanoma kaip nors prisijungt su laptopu ir TEO šviesolaidiniu netu? iki dežutės ateina šviesolaidžio laidu , o iš dėžutės tik vienas yra išėjimas i pc, reikia routerio ?bet jie padlos leidžia tik vienam ip naudotis netu, kuriuo pirma pasijungi.

 

 

:D reiks p....dint routerio....

Redagavo fotobich

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o imanoma kaip nors prisijungt su laptopu ir TEO šviesolaidiniu netu? iki dežutės ateina šviesolaidžio laidu , o iš dėžutės tik vienas yra išėjimas i pc, reikia routerio ?bet jie padlos leidžia tik vienam ip naudotis netu, kuriuo pirma pasijungi.

su routeriu gali paklonuoti savo tinklo kortos mac adresa, tad, tas IP butu priskirtas routeriui, o paskui, jau gali jungtis kiek nori kompu, t.y. 254.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, xlink sistemoje MW2/Europe zonoje, jau yra sukurta Lt zona, kur galesime jungtis ir rasti savo Lietuvos veliava. Tad ten ir kurkite MW2 serverius.

Redagavo ViPeRkillz
kam per dvi temas skelbt ta pati, nenoriu matyt daugiau tokiu bajeriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano netas yra ziaurus vidinis ip no router ir pajungtas per laida netas. Imanoma kaip nors pasijungt ?

 

imanoma, perki antra tinklo plokste 15lt, ethernet kabelio iki nuo pc iki boxo 10lt, susiconfigini ir pasijungi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

imanoma, perki antra tinklo plokste 15lt, ethernet kabelio iki nuo pc iki boxo 10lt, susiconfigini ir pasijungi.

O nera guide kaip idet ta plokste ir kaip susiconfiguruoti ? nes jei butu buciau lb dekingas :D arba tu parasytum jeigu gida nes 25lt palosti online wos ne free :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu xbox baninta ar galima bus zaist tame xlink? jei jo tai man va tokia problema pas mane yra KIS ir ji fiksuoja pagal MAC ir as negaliu laikyt PC ir XBOX360 internete per viena routeri man iseina jei atjungiu PC nuo intiko ir xboxe suvedu savo PC MAC jei kas galetu paaiskint butu labai didelis respect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu xbox baninta ar galima bus zaist tame xlink? jei jo tai man va tokia problema pas mane yra KIS ir ji fiksuoja pagal MAC ir as negaliu laikyt PC ir XBOX360 internete per viena routeri man iseina jei atjungiu PC nuo intiko ir xboxe suvedu savo PC MAC jei kas galetu paaiskint butu labai didelis respect

1. gali

2. gal pavyktu per dvi LAN kortas. tada internetas eitu i PC ir is pc i xboxa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. gali

2. gal pavyktu per dvi LAN kortas. tada internetas eitu i PC ir is pc i xboxa

o tai jai laptopas tik routeris, o sukonfiguravimas ? gal kas padetu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.