Snikerzz

Xlink kai online

Rekomenduojami pranešimai

Nu stebuklu nebuna, turi sueiti tas failas, dar pabandyk 1,02 versija pakisti, paziurek kaip ta dirbs, nu improvizuok

Nu pabandziau 1.02 versija tai irgi tas pats raso "Invalid File". Beje as ant routerio paspaudziau pries kelias dienas "Reset" mygtuka kadangi buvau uzmirses savo passworda. Tai galbut kokius nustatymus reikia pakeisti, nors seip netas normaliai veikia. Ai ir dar ten kur raso kokia mano firmware tai parasyta "Currect Firmware Version: v2.00(EN)"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pabandziau 1.02 versija tai irgi tas pats raso "Invalid File". Beje as ant routerio paspaudziau pries kelias dienas "Reset" mygtuka kadangi buvau uzmirses savo passworda. Tai galbut kokius nustatymus reikia pakeisti, nors seip netas normaliai veikia. Ai ir dar ten kur raso kokia mano firmware tai parasyta "Currect Firmware Version: v2.00(EN)"

Tai gal ne ta routerio modeli parasei?

Dar tiksliai parasyk savo routerio modeli..., nes pries tai rasei Dir-100

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal ne ta routerio modeli parasei?

Dar tiksliai parasyk savo routerio modeli..., nes pries tai rasei Dir-100

DIR-100 visiskai teisingai. Va idedu dar foto. As ten spaudziu Browse pasirenku ta faila, paspaudziu upload ir raso Invalid File. Nuotrauka

Redagavo Hancock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk atsisiust ta pati faila is kitur

Vistiek tas pats. Beje kai bandau paspaust "Check Online Now for Latest Firmware Version" tai raso "Unable to connect with the server for firmware information." Nebesuprantu kas cia darosi... Kazkoks stebuklingas routeris kuris nepriima jokio update'o...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas esat sekmingai portus forvadine su TEO routeriu ( Speedtouch 546v6)? Visaip meginau, niekaip nepavyksta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as pasijungti i serva negaliu nes meta UNNABLE TO CONNECT TO HOST,visi sako kad cia del pingo,prasau paskykite ar yra kaip nors sansu pasidaryti kad ta ping pamazint ar wienintele galimybe uzsisakyti interneto plana nauja?beto galbut cia ne del pingo???kas nors kitas????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as pasijungti i serva negaliu nes meta UNNABLE TO CONNECT TO HOST,visi sako kad cia del pingo,prasau paskykite ar yra kaip nors sansu pasidaryti kad ta ping pamazint ar wienintele galimybe uzsisakyti interneto plana nauja?beto galbut cia ne del pingo???kas nors kitas????

junkis tik i lietuviu kanala tada :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O suupdatino bet vistiek meta ta pacia lentele. O gal as ka nors blogai sukonfiguraves, gal porta blogai atidares?

Va nuotrauka idedu Nuotrauka

Visu pirma, pasibandyk isvis be jokio forvardinimo, viskas nuimk i standartnius nustatymus, t.y. nuresetink, kad neliktu tu port forward. Jei nepades, tada jau bandyk forvardinti. Ir ten kur pas tave traffic type, pasirink konkreciai UDP.

Taigi mano veiksmai butu tokie:

1. Visiskai nuresetinciau routeri

2. Isinstaliuociau xlink

3. Sinstaliuociau beta versija xlink

4. Jei nepavyktu 3. variantas suinstaliuociau ne beta versija

5. Jei sie visi variantai nepadetu, tada dar paziureciau, ar firewallas neblokuoja xlinko

6. Jei ir tai nepadetu, tada tik pradeciau "zaisti" su forvardinimu, nes mano atveju, man nieko nereikejo net forvardinti jokiu portu, viskas is karto veikia!

Ir dar pasiziurek cia:

http://www.teamxlink.co.uk/forum/viewtopic.php?p=161298

Kaip matau, raso, kad reikia forvardinti i statini IP pvz mano 87.239....... , t.y. nekintama IP adresa, kuri suteike interneto tiekejas. Del sio gal ir klystu, tegul mane pataiso, kurie tai dare ir zino.

dar paziurek, ar UPnP pas tave routeryje nera uzdeta Disable.

UPnP will auto forward a port.

Redagavo septyni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma, pasibandyk isvis be jokio forvardinimo, viskas nuimk i standartnius nustatymus, t.y. nuresetink, kad neliktu tu port forward. Jei nepades, tada jau bandyk forvardinti. Ir ten kur pas tave traffic type, pasirink konkreciai UDP.

Taigi mano veiksmai butu tokie:

1. Visiskai nuresetinciau routeri

2. Isinstaliuociau xlink

3. Sinstaliuociau beta versija xlink

4. Jei nepavyktu 3. variantas suinstaliuociau ne beta versija

5. Jei sie visi variantai nepadetu, tada dar paziureciau, ar firewallas neblokuoja xlinko

6. Jei ir tai nepadetu, tada tik pradeciau "zaisti" su forvardinimu, nes mano atveju, man nieko nereikejo net forvardinti jokiu portu, viskas is karto veikia!

Ir dar pasiziurek cia:

http://www.teamxlink.co.uk/forum/viewtopic.php?p=161298

Kaip matau, raso, kad reikia forvardinti i statini IP pvz mano 87.239....... , t.y. nekintama IP adresa, kuri suteike interneto tiekejas. Del sio gal ir klystu, tegul mane pataiso, kurie tai dare ir zino.

dar paziurek, ar UPnP pas tave routeryje nera uzdeta Disable.

UPnP will auto forward a port.

Nu meginsiu, daug vilciu nededu i tai, bet pameginti verta. Dekiuj uz pastangas ,padekosiu tau keliuose vietuose. Jeigu issispres mano problema su tavo pagalba tai kaip ir zadejau pervesiu tasku. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu meginsiu, daug vilciu nededu i tai, bet pameginti verta. Dekiuj uz pastangas ,padekosiu tau keliuose vietuose. Jeigu issispres mano problema su tavo pagalba tai kaip ir zadejau pervesiu tasku. :)

Nereikia man dekoti, geriau alaus nupirk :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia man dekoti, geriau alaus nupirk :)

Nepilnametis as,neparduos man. :) O siaip dabar bandziau prisijungti tai viska dariau ka sakei parsisiunciau ta senesne versija(ne beta) ir lyg jokiu lenteliu nemeta ir per xbox'a suranda, bet kai bandau jungtis raso "Error ,unable to connect to host." Beje ten kur paspaudi per xlink ta padidinimo stikla"Switch diagnostics mode" po to "Switch diagnostics view"

raso No consoles have been detected Yet! Gal dar reikia ko nors kad xboxas su pc susijungtu?

Redagavo Hancock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepilnametis as,neparduos man. :) O siaip dabar bandziau prisijungti tai viska dariau ka sakei parsisiunciau ta senesne versija(ne beta) ir lyg jokiu lenteliu nemeta ir per xbox'a suranda, bet kai bandau jungtis raso "Error ,unable to connect to host." Beje ten kur paspaudi per xlink ta padidinimo stikla"Switch diagnostics mode" po to "Switch diagnostics view"

raso No consoles have been detected Yet! Gal dar reikia ko nors kad xboxas su pc susijungtu?

Bandyk jungtis i Lt serva, kur dabar losia mw2. Kitu zaidimu niekas nelosia. Kitur ir mes neprisijungiam, del per didelio pingo, kuris virsija 30 ms

Redagavo septyni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.