Rekomenduojami pranešimai

PS4 savininkai, ar neturėjote problemų su trofėjais? Man kažkodėl niekaip neatsirakina "Three man army" ir "The moment of truth". Parašiau į Rockstar games support'ą, bet, jaučiu, reiks kokią savaitę palaukt jų atsakymo.

Ne tik su trofėjais man grybauja bet ir su story % :unhappy: . Lauk update - ištaisys visas klaidas o support'as žinok nelabai ką tau ir padės...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais jie nėra 3 asmens? Beje čia tik mano pastebėjimas, kitiems ir ne tik, kad 720p užtenka, bet ir skirtumo tarp 720/1080p nemato.

 

 

Nemaišyk trečio ir pirmo asmens žaidimų , FC4 yra FPS (pirmo asmens)  , o ne TPS (trečio asmens) , skiriasi gi.

Redagavo FHIGH

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemaišyk trečio ir pirmo asmens žaidimų , FC4 yra FPS (pirmo asmens)  , o ne TPS (trečio asmens) , skiriasi gi.

:say: . Atkreipk dėmesį į paryškintus pavadinimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, support nebent perduos kitiems žmonėms informaciją apie klaidas. Tiek su PS3 turėjau problemų su trofėjais ir story mode, tiek ir su PS4. Tegul greičiau taiso. Tikiuosi, kad nereiks pereit 49 misijų iš naujo, kad gaučiau tą trofėjų. Esu išsisaugojęs prieš tą misiją, bet vis tiek trofėjus žaidžiant iš naujo neatsirakina. Taip laukiau tos misijos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu jureivi  uz atzkyma

 

IMG_20140924_111453.jpg IMG_20140923_095934.jpg

Gražus kambarys. :D Ir sausainai matosi. xD

 
:), zmona dauzo tuos sausainius, nes vaika zindo, nieko normalaus valgyt kol kas negalima, tai eina kruvom jie.

IMG_20141201_112903.jpg

 

Skirtumai dideli, palyginus x360, PS3 versijas kurias turejau, a perfect game to enjoy.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

:), zmona dauzo tuos sausainius, nes vaika zindo, nieko normalaus valgyt kol kas negalima, tai eina kruvom jie.

Ne į temą

Ei, aš ne vienas!!! su kūdykiu ir PS4 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ei, aš ne vienas!!! su kūdykiu ir PS4 :)

 

Ne į temą

Sunkoka nutaikyt, bet isigudrinu be kita ko skirti laiko ir PS4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.