Rekomenduojami pranešimai

@LmbS - lapkričio 18d. išeina GTA 5, Far Cry 4, Little Big Planet 3, WWE 2k15 (kai kuriuose regionuose gali skirtis datos, bet lyg US visi šiti vieną dieną). Visi žaidimai užims tikrai nemažai ir pirkėjų bus daug. Jei jie paleis visus žaidimus siųstis šį sekmadienį, manau, tada tikrai paluš serveriai. Reiktų padaryt pre-load kuo anksčiau, kad pasiskirstytų siuntimai. Kitaip PSN vėl nebus pasiekiamas. Bet įdomu, ar Sony paankstins pre-load date.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskutinis screen tai graziai atrodo,bet ten trys pirmi tai niekuom nesiskiria nuo ps3 mano nuomone

plius man gta visada liks gta treciu asmeniu,galit teisti mane,bet pirmu asmeniu ne gta lost,aisku smagu kad Rocstar padare tai,bet sitos funkcijos man nereikes,losiu ant ps4 kaip ir ant ps3 - treciu asm.=)

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia jau yra skirtumai lyginant su tuo ka maciau zaisdamas GTA5 ant PS3, o su x360 esu zaides tik GTA4, kuris atrode klaikiai.

 

Bet visumoje, tai nu nafik tas konsoliu nextgenas, praeita karta tai dar kazkiek padoriai atrode metus kitus, bet sita vos isejus yra atsilikus nuo laiko per 5 metus.. jei ne m$ ir $ony papirkinejimai, dirbtiniai reguliavimai, visokio melo skleidimai tai jie sedetu tam paciam lygyje, kaip nintendo

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kam idomu, dabar su PS4 streamina bicas.

Edit: pilna zmoniu jau streamina, yra labai geros kokybes.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasizejau per pati ps4 streama,prancuzu,ten kito zmogaus,vandeny plaukiojo,saudesi,misijas dare,zinokit kazkaip pasikeite nuomone del to kad kazkas skiriasi,atrodo taip pat,isskyrus pirmas asmuo,ir elnias laukuose,nznau nznau,db mastau ar pirkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasizejau per pati ps4 streama,prancuzu,ten kito zmogaus,vandeny plaukiojo,saudesi,misijas dare,zinokit kazkaip pasikeite nuomone del to kad kazkas skiriasi,atrodo taip pat,isskyrus pirmas asmuo,ir elnias laukuose,nznau nznau,db mastau ar pirkt

Skirtumus sunkiau pamatyti, nes ziuri video streama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasizejau per pati ps4 streama,prancuzu,ten kito zmogaus,vandeny plaukiojo,saudesi,misijas dare,zinokit kazkaip pasikeite nuomone del to kad kazkas skiriasi,atrodo taip pat,isskyrus pirmas asmuo,ir elnias laukuose,nznau nznau,db mastau ar pirkt

Jei dar nenusipirkai geriau palauk, nes kažkaip ir aš nematau didelio skirtumo. 18 dieną išbandysiu ir parašysiu tikra situacija, bei bus pilna geros kokybės palyginimu tarp last/next gen

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai visos vietos ir nesiskirs per labai ten neprikis visur zoles dabar kur reikia ir nereikia. teksturos tai visos turetu but pagerintos, i toli matomumas, na zaidimas ir nebus kitoks, juk viskas tas pat. didziausias skirtumas viska per nauja sulost nuo pirmo asmens kas jau lose ji .o grafika ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.