Rekomenduojami pranešimai

Kam nors yra taip kad per patį GTA V kai įveini per options į playstationstore rašo there is nothing available right now. check back later ? WTF? KAlBU APIE PS4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam nors yra taip kad per patį GTA V kai įveini per options į playstationstore rašo there is nothing available right now. check back later ? WTF? KAlBU APIE PS4

Man tas pats, bet mano žaidimas pirktas iš US PS Store, o lošiu ant UK acc, turbūt dėl to. Gal ir pas tave regionai nesutampa?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tas pats, bet mano žaidimas pirktas iš US PS Store, o lošiu ant UK acc, turbūt dėl to. Gal ir pas tave regionai nesutampa?

Jo :D ir tipo jei ne iš US acc lošiu neis? :\

Redagavo marius8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wow.... Labai smaikstus matau ponas siandien...

Ne į temą

Why so serious? Just tried to make a joke m8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo :D ir tipo jei ne iš US acc lošiu neis? :\

Neis. Tiek DLC, tiek papildymo kodai turi buti tokio regiono, kokio yra ir zaidimas.

 

Beje, jums irgi pultelis, losiant GTA 5 ant PS4, issikrauna greiciau? Man tik kelias valandas islaiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Why so serious? Just tried to make a joke m8

Ne į temą

Nzn, kazkodel, netokia nuotaika prikolam buvo. Vaikas rimtas dalykas, gerai, kad tevas ugdo jaunuosius gamerius prie consoles :D Ateityje bus dar vienas playmanas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neis. Tiek DLC, tiek papildymo kodai turi buti tokio regiono, kokio yra ir zaidimas.

 

Beje, jums irgi pultelis, losiant GTA 5 ant PS4, issikrauna greiciau? Man tik kelias valandas islaiko.

Vienam video girdėjau, kad išsikrauna greičiau, nes lemputė sviečia kai pvz mentai gaudo ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS4 update v2.03 man išsprendė GTA 5 trofėjų problemas-kartojau misiją iš naujo ir iš pirmo karto gavau užsiglitch'inusius trofėjus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O yra dar lošiančių ant ps4? Nes seniai nusipirkęs bet dabar noriu rimtai sugrįžti ir online pakapoti tik sunkoka rasti su kuo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ant playstation 4 irgi turiu gta5, bet nelošiu vienas tingu, o įstorija tingės dabar žaisti dabar the crew su draugais gan smagai lošiam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.