Phosphor

Tekken - Dark Resurrection

Rekomenduojami pranešimai

Zaidete, zaidziate ar tik galvojate zaisti? Man tai nerealus zaidimas, tik vakar isirasiau, negaliu atsitraukt. :huh:

P.S.Koks kovotojas jums labiausiai patinka?

P.S.S.Ka gero tie taskai duoda, kur skaiciuojasi uz laimetas kovas ir pan.?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidete, zaidziate ar tik galvojate zaisti? Man tai nerealus zaidimas, tik vakar isirasiau, negaliu atsitraukt. :huh:

P.S.Koks kovotojas jums labiausiai patinka?

P.S.S.Ka gero tie taskai duoda, kur skaiciuojasi uz laimetas kovas ir pan.?

na jei nesi loses ps2 5 dalies tai sita psp versija tikrai labai gera pripazystu,grafika auskciausiam lygy blizga,bet ps2 tai lieka ps2 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei nesi loses ps2 5 dalies tai sita psp versija tikrai labai gera pripazystu,grafika auskciausiam lygy blizga,bet ps2 tai lieka ps2 :huh:

Geda prisipazint, bet as su ps2 isvis neloses jokio zaidimo.. :) Pries daug metu Tekken ant psone losiau, tai dabar man ant psp nauja dalis pasaka.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geda prisipazint, bet as su ps2 isvis neloses jokio zaidimo.. :huh: Pries daug metu Tekken ant psone losiau, tai dabar man ant psp nauja dalis pasaka.. :)

tai ir pagal ps2 lyginant psp versija labai gera,o ka dar esi loses ar ka galvoji lost

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir pagal ps2 lyginant psp versija labai gera,o ka dar esi loses ar ka galvoji lost

Ne į temą

Ta prasme ant psp? Jei taip, tai losiau Syphon Filter - Dark Mirror (labai patiko), GTA - Liberty City Stories (neblogas, bet labai neitrauke), Valhalla Knights (greit atsibodo). Dabar losiu GTA - Vice City Stories (uz LCS idomesnis) ir Tekken - Dark Resurrection (kaip sakiau, nerealus). Dar turiu parsisiuntes ir ruosiuosi zaist, Prince of Persia ir Tomb Raider. :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ta prasme ant psp? Jei taip, tai losiau Syphon Filter - Dark Mirror (labai patiko), GTA - Liberty City Stories (neblogas, bet labai neitrauke), Valhalla Knights (greit atsibodo). Dabar losiu GTA - Vice City Stories (uz LCS idomesnis) ir Tekken - Dark Resurrection (kaip sakiau, nerealus). Dar turiu parsisiuntes ir ruosiuosi zaist, Prince of Persia ir Tomb Raider. ;)

Ne į temą

tai geri pasirinkimai visai,na princas tai lievas valdymas is tiesu,o tomb raider tai geras abi dalys,ir legend ir nauja anniversary,o rpg tai pamegink Brave Story ,Dungeon siege,tales of world

 

Scalman, dar uzofftopinsi be "off" tagu, tikrai uzdesiu ispejima. Antra karta taisau.

Redagavo auron

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas zino kas per funkcija "Ghost" ten yra? kokia reiksme ir vartojimas? o tekken geimas tai super.. geresnio dar nesu mates :D Kas yra iveikes Tekken dojo visa ant "normal" ? Daugiausiai iveikes esu toje pacioje virsuneje, paskutinis tournament, iki 13 vietos pakiles, nes jau ten dauzo nesveikai.. palauk nera...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labai patinka kovotojas JIN :D

Minusas ten,kad taarkim story mode praaini tarkim iki 8 stage ir neina issaugoti kita karta isijungus vel is naujo reikia :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labai patinka kovotojas JIN :)

Minusas ten,kad taarkim story mode praaini tarkim iki 8 stage ir neina issaugoti kita karta isijungus vel is naujo reikia :/

tai losiant nors ir ant hardo, keliu minuciu reikalas yra pereiti visa store mode, su betkokiu veikeju.

Gal kas nori online?

Redagavo PIRATED

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras zaidimas , turiu umd diskelyje , gavau dovanu ... O seip del kovotoja tj neblogas Kazuya : bent jau man...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tj brian patinka :D ir dar tas..ilgakojis hworang.atsimenu kaip ant ps one vratydavau tekken 3 gold ;) geri laikai...

Redagavo agurkelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man neidomus. kiek viska bandiziau tai nera jokiu tu vadinamu "superiu" musiesi paprastai ir viskas...

jei ką tai yra tie "superiai" nuima beveik po puse energijos. Nors berods, kiekvienas charakteris plius minus mažiau, daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.