Phosphor

Tekken - Dark Resurrection

Rekomenduojami pranešimai

Jo geimas vienas is geriausiu, tik vat besina kad tuos superius padaryt reik ne tik greitai ir laiku suspaudinet mygtukus, bet kad buna jog reik kokiam smugiui spaust "istrizai", o ant psp d-pado nelabai ir paspausi istrizai, su analogu irgi nepatogu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jega geimas!but gerai online palost.gal kada palosem?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo geimas vienas is geriausiu, tik vat besina kad tuos superius padaryt reik ne tik greitai ir laiku suspaudinet mygtukus, bet kad buna jog reik kokiam smugiui spaust "istrizai", o ant psp d-pado nelabai ir paspausi istrizai, su analogu irgi nepatogu...

del psp spaudimo "istrizai" tai ant digital'o labai sunku. tas labai jauciaus kad ir ant nes emulio, tas biski sux... o dark resurection kol kas ko gero graziausias zaidimas ant psp, nu gal GOW ji aplenks matysim ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ką tai yra tie "superiai" nuima beveik po puse energijos. Nors berods, kiekvienas charakteris plius minus mažiau, daugiau.

aaa, bet man marvel nemesis idomesnis Redagavo wizardaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai geras game as gal bent 3kartus visa perejau dar su klasioku per adhoc losiu.Gal kas online noretu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai geras game as gal bent 3kartus visa perejau dar su klasioku per adhoc losiu.Gal kas online noretu?

online per interneta tai tik per Xlink Kai, bet ir tai ten problemos, kiek skaiciau ir domejaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Best game, geriausias tai edas, bent jau man zaidziant pries kitus, o jai pries pc tai su devil jin takken dojo ant normal perejau su 5 pralaimejimais, ka galiu pasakyt kompas botas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip per Wi-Fi su kitais galima pazaist si zaidima? kam nesunku paaiskinkit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai čia nerealus geimas, žaidžiau tekken'a 5 irgi geras, bet ant psp labiau patiko ir grafika, bent man atrodo geresnė(pataisykit jei klystu) ir gameplay geras. Tiesiog superinis geimas!!! :):D

Man tai labiausiai patinka Hwoarang, jis gerai iš kojų duoda :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o eddis nepatinka?? juk dauk lengviau su juo, betka spaudineji ir nugali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o eddis nepatinka?? juk dauk lengviau su juo, betka spaudineji ir nugali

Patinka ir eddis, jis gerai capoer'a varo, bet man hwoarang kažkaip geresnis, aš kai tik jį išbandžiau tai jis man labiausiai patiko iš visų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geras tikrai geras game :nono: o megstamiausias zmogeliukas mano tai bryan fury! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geras tikrai geras game :nono: o megstamiausias zmogeliukas mano tai bryan fury! :D

Aj tas bryan'as lbj geras kickboxeris :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.