SilentMove

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

Rekomenduojami pranešimai

TGS 2010 trailer'is zadetas:

Beto dar 2 veikeju nepaskelbe.

Redagavo MadenX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas blaskausi po xbox.iso, kitus trackerius pal versijos xbox dar nematyt... :? bet snd nakti arba rytoj turetu pasirodyt jau.. :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas blaskausi po xbox.iso, kitus trackerius pal versijos xbox dar nematyt... :? bet snd nakti arba rytoj turetu pasirodyt jau.. :?

is kur tokia info ? ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksciausiai laukt manau koki pirmadieni. Kolkas parduotuves kiek rase tai tik PS3 versijas turi, apie x360 nieko nesako.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naruto Ultimate Ninja Storm 2 PAL XBOX360-STRANGE Blackcats jau yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naruto Ultimate Ninja Storm 2 PAL XBOX360-STRANGE Blackcats jau yra.

afigenos naujenos, kas isbandys pasidalynkit ispudiais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas isbandysit parasykite toki kaip mini review jai nesunku ir overall ivertinima. :D

Nekantrauju isbandyt, nors EU versija pasirodo penktadieni, bet mano PS3 isvys ji -menesis po isleidimo.. Nes brolis nupirks ir atsius is UK. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera ka cia sakyt :D The most fuc**** awsome anime fighting game of the century! :D

Jau norvego video visus pamaciau ir drasiai galiu sakyt kad zaidimas nepakartojimas ypac story line bossai :D))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujieną apie šio žaidimo pasirodymą pasitikau su maždaug tokia reakcija: "oh god... " followed by a facepalm.

 

:D

No offense :D

 

 

Ne į temą

Ištrynė mano komantarus iš LM'o. b***** ta cenzūra pradeda jau veikti :D Net nespėjau minusų susirinkti!!! Stosiu į Femen :)

 

Iš LM:

 

Eilinį kartą rizikuoju gauti ban'ą Bet negaliu nerašyti

 

Pušis čia kažkokia konkreti šis žaidimas. Paprastai klausiu žmonių: "ką reikia rūkyti, kad mėgtum tokio tipo žaidimus?". Bet čia šis klausimas net netinka... Čia reikia konkrečiai būti traumuotam Anime pasaulį ir gerbėjus yra tikrai sunku suvokti. Turbūt taip pat sunkiai kaip ir religijos fenomeną. Bet jie turi kažką bendro: abu yra kažkas totaliai atitolę nuo realybės.

 

Tik gal skirtumas nuo įsitraukimo į kitus žaidimus yra tame, kad paprastai mes stengiamės pabėgti nuo realybės. O anime gerbimas: atsiribojimas nuo realybės su visom iš to išplaukiančiomis pasėkmėmis (sukurta iškreipta ir fanbojų remiama industrija, suvaikėjimu ir t.t.).

 

Va taip...

Vaikai... eikit geriau MOH pažaisti arba dar truputi palaukite New Vegas.

 

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LM'e metosi jau....Gero zaidimo :D

Ne į temą

Man aisku TUREJO pries kelias dienas xboxas pareit..Oh well.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Bullka nepatinka zaidimas, nekomentuoji. Jau ne pirma syki tau kazkas nepatinka ir pradedi varyt ant to zaidimo, kad jis toks ir anoks. Ir jau apie ta naruta ne pirma karta sneki, kad jis levas tai ir uztenka. Kazin kas butu jei visi pradetume rasyt jog kazkuris zaidimas nepatinka ir per visas temas po kelis kartus kartotumeme ta pati. Peace.
Redagavo MadenX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujieną apie šio žaidimo pasirodymą pasitikau su maždaug tokia reakcija: "oh god... " followed by a facepalm.

 

:D

No offense :D

Ne į temą

Ištrynė mano komantarus iš LM'o. b***** ta cenzūra pradeda jau veikti :D Net nespėjau minusų susirinkti!!! Stosiu į Femen :)

 

Iš LM:

Ne į temą

o aš gavau įspėjima už tai ,kad ant byberio variau |(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o aš gavau įspėjima už tai ,kad ant byberio variau |(

:D Kas tas byberis? :D

 

 

Na o prie įspėjimų, banų ir kt. bajerių aš jau adaptavęsis :D

Bet šiaip visumoje - na ir turi žmonės laiko prisikurti taisyklių, skaityti visus parašymus iš eilės, filtruoti, baninti ir pan. Kažkoks micromanagement'as ir laiko švaistymas.

 

Sutinku, kai žinučių turinys yra ne į temą arba uždraustas įstatymais/taisyklėmis. Bet kai pradeda fanboy'ai verkšlenti, kad kokį nors jų dievaitį suvarai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

:D Kas tas byberis? :D

Na o prie įspėjimų, banų ir kt. bajerių aš jau adaptavęsis :D

Bet šiaip visumoje - na ir turi žmonės laiko prisikurti taisyklių, skaityti visus parašymus iš eilės, filtruoti, baninti ir pan. Kažkoks micromanagement'as ir laiko švaistymas.

 

Sutinku, kai žinučių turinys yra ne į temą arba uždraustas įstatymais/taisyklėmis. Bet kai pradeda fanboy'ai verkšlenti, kad kokį nors jų dievaitį suvarai...

Ne į temą

ne dievaiti, bet axuielini perdaug, apsiramink bo ispejimas ir atimsiu galimybe rasyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

bullka, speju tu uzauges su kokiu "nu pogodi" ir tau tas anime pieva, bet yra daug zmoniu, kurie uzaugo su anime (pvz dragon ball) ir jie tai megsta, taip kad siek tiek tolerancijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.