SilentMove

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

Rekomenduojami pranešimai

Siek tiek naujienu kurios suzinojau per E3 taigi:

Zaidziant vien storyline uztruksit kazkur apie 15val, o jei zadat pilnai pereit uztruksit apie 25val.

Zaidime galesit zaist uz kiek viena is 6 pain

Zaidimas bandys kuo daugiau skirt demesio itemptai dramai, veiksmui..

Zaidimo story line seksite 3 heroju akymis- naruto, sasuke, jiraya.

Zaidimo 2d storyline backgrounda padeda kurt tie patys zmones kurie kuria naruto pagal manga ir perduoda tai IN Anime :(

Zaidima demo buvo pasakyta jog pasirodys labai greitai.

Zaidimas kaip ir buvo seniau pasakyta pasirodys Rupgjucio gale arba Rugsejo pradzioje 1st in EUROPE (WOHO Lithuania! :))

 

P.S. Tie kas zinot kaip zvilgtelt E3 naujienas gamespote patariu paziuret demo is e3 Gaara vs Deidara musi ore - Awsome!!! :)

P.S.S Tas Larksas is Tekken 6 man regis niftemu i Naruto... Bet kiek supratau cia atsidekojimas kishamotui uz jo rubu dizaina :?

Redagavo Sleepyfan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LIEPOS 22 DIENOS SCREEN SHOTS

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

4TAILS PLAYABLE!

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

NARUTO VS SASUKE

Nuotrauka

Redagavo kenchy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemaciau kad butu ideti. whops.. Pats zaidimas http://www.siliconera.com/2010/07/21/new-n...a-and-akatsuki/ galit pazet video.

*NEWS* zaidimas buvo nukeltas iki spalio.TACIAU! demo galesime isbandyt jau liepos 29diena!!

Namco Bandai set July 29 as the date for the Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 demo. Producer Sasaki says PlayStation 3 and Xbox 360 owners will be able to get the demo and try a Kakashi boss battle then. The demo sounds like the same fight Namco Bandai let E3 attendees play last month.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 is set to come out on October 21 in Japan. Reserve the game in the Land of the Rising Sun and you’ll get a visual book as a bonus.

While a release date for North America and Europe has not been announced, Sasaki says Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 will ship roughly the same time in mid-October.

Players will be able to see the story of Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 from the point of view of three main characters. Naruto, is obviously one of them. Sasuke is probably another lead. Who could the third character be? (MANAU KAD BUS JIRAIYA.

Redagavo kenchy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pažiūrėjau video.. ir pirma reakcija: oi <pyp> <pyp> kokia pieva.... :) sunku patikėti, kad tokį <pyp> kažkas kuria.. ir dar sunkiau patikėti, kad kažkam Lietuvoje tai patinka....

Baisu žodžiu.

 

 

Aš tikrai esu atitolęs nuo JP kultūros. Kažkaip jie su savo anime užstrigo viduramžiuose.

 

Galit dabar dėti minusus ir banus visokius :) Bet šiaip gi nuomonės gali būti ne tik teigiamos, ane?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pažiūrėjau video.. ir pirma reakcija: oi <pyp> <pyp> kokia pieva.... :) sunku patikėti, kad tokį <pyp> kažkas kuria.. ir dar sunkiau patikėti, kad kažkam Lietuvoje tai patinka....

Baisu žodžiu.

Aš tikrai esu atitolęs nuo JP kultūros. Kažkaip jie su savo anime užstrigo viduramžiuose.

 

Galit dabar dėti minusus ir banus visokius :) Bet šiaip gi nuomonės gali būti ne tik teigiamos, ane?

Ne į temą

negali, nes tiesiog neturi ka pasakyt ir lendi kur nereikia, galvoji mum idomu kaip tu cia varai ar vaziuoji ant kazko ? nifiga. eik savo simpsonus ir ziurek prie tv.
Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pažiūrėjau video.. ir pirma reakcija: oi <pyp> <pyp> kokia pieva.... :) sunku patikėti, kad tokį <pyp> kažkas kuria.. ir dar sunkiau patikėti, kad kažkam Lietuvoje tai patinka....

Baisu žodžiu.

Aš tikrai esu atitolęs nuo JP kultūros. Kažkaip jie su savo anime užstrigo viduramžiuose.

 

Galit dabar dėti minusus ir banus visokius :) Bet šiaip gi nuomonės gali būti ne tik teigiamos, ane?

Koks skirtumas visi turi savo nuomone :). As isreiskiau gt5 nuomone jau gavau 15berots minusiuku tai tau su 1 niekis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Haha.. taip ir maniau, kad gausiu minusą :)

Taisyklės numato, kad "galima diskutuoti". Bet nesako, kad reikia WOW'inti žaidimus. Galima turėti ir kitokią nuomonę.

 

O mano nuomonė - reikia būti labai savotišku (pvz tokiu: <ant greičio neradau nuorodos su paveiksliuku, kur tokių žaidimų fanbojus su rožiniu baleto sijonėliu, o kambarys išklijuotas atitinkamais plakatais; my hero žodžiu> ), kad mėgtum tokius žaidimus.

 

Nieko asmeniško, jei ką

 

Koks skirtumas visi turi savo nuomone :). As isreiskiau gt5 nuomone jau gavau 15berots minusiuku tai tau su 1 niekis :)

Gal parašei Forza Motorsport 3 temoje, kad GT5 geriau? :)

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne parasiau kad gt 5 nelabai ipatingas.. :)

Ne į temą

man ir neipatingas bet nesireiskiu as ten nuvejes pyp pyp koks jis gi reik tolerancijos turet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bulka tu savo nosi ikisai kur tau nereik, nezaisi nerasyk, nepatinka patylek nuo to manau visiem geriau bus :)

 

Aplamai zaidimas turbut vienas geriausiu cel-shade grafikoje :)

 

Beje del 3 pagrindiniu veikeju: Pradzioje zaisit uz naruto tiktai, bet buvo paskelbta jog campaign metu bus galima keist lead charateri ta prasme jog nebus butina kautis su naruto kaip pagr. charu.

Sasuke, Jirayja Campaign atsidarys kai pabaigsit naruto campaign.

Nors cia kazkas nesueina nes kvailai atrodys kai narutas suzinos jog jirayja mire nemates to ir jau soks ant peino :)

o del demo aciu kenchy sklindo gandai, kad demo tik japanese auditorijai, o pasirodo ir mes gaunam ! woho :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.