Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Va keli puslapiai, kuriuose parašyta, kad palaiko HDCP: 1, 2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per nustatimus susikonfiguruok

 

eini i settings / accessory settings / audio device settings /

paskui pasirenki output device ir pasirenki system defoult device

 

Aisku jei naudoji Official Sony PS3 Wireless Bluetooth Headset , sukitais Mikrafonais ir ausinemis nzn bet manau tas pats butu

 

naudoju official sony 7.1 ausines viskas padaryta kaip ir sakei bet vistiek tas pats kaip minejau anksciau to nebuvo tik kai update pasidariau nesamones prasidejo :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia per bajeris, išjungiau žaidima, žiūriu Video, Music, Photo skyreliuose atsirado ikona su užrašu "Jolanta-PC: Jolanta:

Kam nors šite X Failai yra buve ??? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia per bajeris, išjungiau žaidima, žiūriu Video, Music, Photo skyreliuose atsirado ikona su užrašu "Jolanta-PC: Jolanta:

Kam nors šite X Failai yra buve ??? :)

 

Čia normalus dalykas, failų sharinimas, jeigu netoliese yra AK, tai iš AK sharina failus į PS3, tikriausiai spustelėjai, kad ieškotų, ar tiesiog automatiškai surado ir tiek..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku. Specialiai pats nieko nespaudžiau, taip išeina kaimynės kompa pagavo ar kažkas panašaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima gal kaip nors per ps3 nieko nekeliant, o iš karto pasigavus su kompu, iš jo žėt filmą ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima gal kaip nors per ps3 nieko nekeliant, o iš karto pasigavus su kompu, iš jo žėt filmą ?

 

na tai aisku streamint nu . pc pvz per media player pasirenki sharint kuriuos nori failus su ps3. aisku abu pajungus prie neto, ir tada per ps3 pasimi tai ka sharini is pc ir ziuri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suknistas Google neduoda normalaus atsakymo, kodel ir kaip po velniu mano PS3 nusprende kad jam reikia sharinga isijungti... tikrai ne mano kompo, nebuvo ijungtas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suknistas Google neduoda normalaus atsakymo, kodel ir kaip po velniu mano PS3 nusprende kad jam reikia sharinga isijungti... tikrai ne mano kompo, nebuvo ijungtas...

 

Ko cia nesuprast. PS3 automatiskai iesko media centru. Jei randa, tai ir rodo. Greiciausiai pas tave namu tinkle atsirado naujas kompiuteris su Window 7, kuris automatiskai turi integruota media centra. O kas prisijunge, tai cia tau nesunku nusprest ar sese, ar mama, ar kaimynka. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklausti: jei aš žaidžiu Offline neprisijunges prie interneto, aš trofėjus gausiu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gausi, bet jie bus rodomi tik pas tave konsolėje.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.