bebras

del teksturu

Rekomenduojami pranešimai

pas mane buna kai zaidziu gtaIV ant xbox360 ir tarkime vaziuoju dideliu greiciu kelias tiesiog pradingsta ir po keliu sekundziu atsiranda.taip pat buna kai mieste atsitrenkiu i kokia tvorele didesniu greiciu kartais jos nerodo o po keliu sekundziu jinai atsiranda. taigi noreciau paklausti kaip sita problema pasalinti?jei ka zaidimas yrasitas i verbatim diska ir i hdd.

atsiprasau jai buvo panasi tema nes niekur neradau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia pacio zaidimo problema, hardware tiesiog nenesa zaidimo gerai, sia problema skundziasi bemaz visi 360 useriai su siuo zaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 buna irgi kartais taip. Su Comet kai prasinesi pro miesta vietoj namu tik kubus matai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

diskasukis nespėja nuskaityt duomenų todėl taip būna. Į HDD reik rašytis žaidimą

Gi sakė, kad į HDD rašė...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet,kad ir is disko zaidi nemanau,kad taip butu...Aisku nespetu krauti taip greit teksturu,bet po 1 sekundes atsirastu,cia bus kaltas diskas...

Redagavo Mantaxs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man taip buvo tik tada, kai zaidziau is disko. Isirasius i HDD si problema dingo. Kad ir kokiu greiciu lekciau, teksturas speja uzkraut :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir šeip pats gta 4 ant xbox kažkaip stringa neirašytas i hdd, kazkoks kaip suletintas vaizdas kartais ir seip strigimai buna, pas kaimyna nuejau ant pc paziuret tai geriau atrodo net.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man, kad ir irasytas i HDD vistiek nespeja kartais uzkraust teksturu. Ta pati problemo ir su " Episodes from liberty city "

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man, kad ir irasytas i HDD vistiek nespeja kartais uzkraust teksturu. Ta pati problemo ir su " Episodes from liberty city "

man tas pats :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.