tadasas99

ps2 memory card file system

Rekomenduojami pranešimai

sveiki? gal kasnors bande usb atmintine sufomatuoti tokia pacia failu sistema kaip ant ps2 memory card?

kokia ps2 mc failu sistema? nemanau kad bus fat, fat16 ar fat32, kiek as radau tai NAND FLASH, bet man tai nieko nesako, gal ir info klaidinga!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as tikiu kad gali nepavykti, pagrindine priezastis gali buti kad kraudamasi koncole netikrina usb, o kreipiasi i ja tik kai to reikalauja programa arba zaidimas, as savint i ja nenoriu, turiu atminties kortele, tik kad lazerio neturiu:) (lanksti jungtis nutrukus, nebrangi bet vilkaviski niekur negaunu), man tik norisi ulaunchelf paleisti, o paskui jau viskas imanoma, kazkuriam forume buvau rades kad ant slimo su liutuokliu ide hdd galima pajungt!

jei kas zinot kokia failu sistema parasykit, nepabandes nesuzinosi!

beto o kaip del mc pajungimo prie kompo per lpt jungti? esu rades pajungimo schemu bet nepavyko, any help?

 

PS, cia psx korteles pajungimo schema, yra ir ps2 analogu, ant geito neradau!

post-25644-1265614827_thumb.gif

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as tikiu kad gali nepavykti, pagrindine priezastis gali buti kad kraudamasi koncole netikrina usb, o kreipiasi i ja tik kai to reikalauja programa arba zaidimas, as savint i ja nenoriu, turiu atminties kortele, tik kad lazerio neturiu:) (lanksti jungtis nutrukus, nebrangi bet vilkaviski niekur negaunu), man tik norisi ulaunchelf paleisti, o paskui jau viskas imanoma, kazkuriam forume buvau rades kad ant slimo su liutuokliu ide hdd galima pajungt!

jei kas zinot kokia failu sistema parasykit, nepabandes nesuzinosi!

beto o kaip del mc pajungimo prie kompo per lpt jungti? esu rades pajungimo schemu bet nepavyko, any help?

 

PS, cia psx korteles pajungimo schema, yra ir ps2 analogu, ant geito neradau!

schema ne korteles o joistiko.....

 

norint nusipirkt lazerio shleifa tau nebutina niekur vaziuot is namu http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.24242

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui uz linka, bet cia ant v16, mano v15, nerandu tokio, pas mane 90laipsniu kampu, o beto kazkaip neesu niekad pirkes internetu, nelabai pasitikiu, tai ten kazkas apie 3 eurai, tipo su atsiuntimu, nu tada grubiai 10lt, jei gerai supratau?

 

pridedu kita brezini, cia tikrai psx atminties korteles, ieskau ps2 analogo!

post-25644-1265659259_thumb.png

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui uz linka, bet cia ant v16, mano v15, nerandu tokio, pas mane 90laipsniu kampu, o beto kazkaip neesu niekad pirkes internetu, nelabai pasitikiu, tai ten kazkas apie 3 eurai, tipo su atsiuntimu, nu tada grubiai 10lt, jei gerai supratau?

 

pridedu kita brezini, cia tikrai psx atminties korteles, ieskau ps2 analogo!

shleifas tiks tavo modeliui... beto ten ne eurai o 1.63 dolco, dolco kursas grubiai paemus 2,5 litai skaiciuok.... siuntinas nemokamas... aisku is kinijos uztrunka atsiusti kartais siuncia apie 30 dienu, kartais ilgiau, bet visada atsiuncia, pats is ten daug shlamsto persisiunciau viska gavau ir dar pries kelias diena suzsisakiau bevieli pulteli, tikrai patikima online parduotuve.

 

schema sita esu bandes lituoti, nzn man neveike, gali but del to kad netokia mikre naudoja maniske buvo malyg lm317 d ar kazkas pns, arba ten tas kiniskas softas neveike....

Redagavo mxpxun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm, tas sleifas tikrai ne toks kaip mano turetu buti, nu bet 4lt, gal gala sulenkes pritaikyciau, reiks bandyti uzsisakyti!:down: o tai jei esi pirkes, kaip ten sumoket, tiktai per pay pal? ar galiu pervedimu?

beto pas mane turetu toks sleifas buti, bet toj svetainej neandu!

ps gal dar kokia patikima parduotuve rekomenduotun? gal cipa papigiau rasciau!

post-25644-1265696723_thumb.gif

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm, tas sleifas tikrai ne toks kaip mano turetu buti, nu bet 4lt, gal gala sulenkes pritaikyciau, reiks bandyti uzsisakyti!:) o tai jei esi pirkes, kaip ten sumoket, tiktai per pay pal? ar galiu pervedimu?

beto pas mane turetu toks sleifas buti, bet toj svetainej neandu!

ps gal dar kokia patikima parduotuve rekomenduotun? gal cipa papigiau rasciau!

as naudoju paypal, nesigilinau labai daug, gal galima ir pervedimu.

 

 

http://www.ps2parts.com/parts.html (tavo slimui 9 baksai) taip par paypal atsiskaitimas, patikima US parduotuve pirkau is ten storuliui daliu, aisku reikia moketi uz siuntima ir uz muita jei virsyji 70 LT malyg.

 

dar seip www.ebay.com bei www.ebay.co.uk

Redagavo mxpxun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai as pay pal turiu, ti kad saskt 0.00, kaip is savo koreles lt i paypal isimesti? as bandziau visa korteles duomenis suvest, tai kad krc parase kad su kortele negaliu i uzsieni pervedinet ar kazka panasaus!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai as pay pal turiu, ti kad saskt 0.00, kaip is savo koreles lt i paypal isimesti? as bandziau visa korteles duomenis suvest, tai kad krc parase kad su kortele negaliu i uzsieni pervedinet ar kazka panasaus!

tai ne visos korteles tinka, reikia tureti visa web

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va, isirasiau free mc boot 1.8, ir nemoku naudotis, kaip irasyta kompakta paleist su ja? man ismeta ps2 raudona uzrasa (tapati kaip ir be fmcb) praso idet orginalu kompakta!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va, isirasiau free mc boot 1.8, ir nemoku naudotis, kaip irasyta kompakta paleist su ja? man ismeta ps2 raudona uzrasa (tapati kaip ir be fmcb) praso idet orginalu kompakta!

 

tai aisku kad nepaleis cia gi ne chipas.... bet isirases mcboot tu esi arciau grajinimo, dabar tau yra 3 pasirinkimai :

 

1 lituojies hdd jungti ir grajini is hdd

 

2 parsisiunti usbadvance programa ir grajini is flesho ar tai is nesiojamo hdd

 

3 parsisiunti cogswap programa ir su ja paleidineji neorginalius grajus, aisku reikes butinai orginalo kompakto

 

jei nori galiu placiau paaiskinti apie 2 ir 3 pasirinkimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu mane domintu 1 ir 3 varijantai, turiu atliekama hdd, tik as fmcb naudoju ant slim'o, nors jei gali paaiskint kaip ant fat hdd prilituot tai irgi rasyk, turiu ir fat atrista, tik nu supranti man dvieju nereik, viena parduosiu, tik noreciau kad su slimu galeciau viska paleisti, tai ji ir pasilikciau, jei neiseis nu tai pasiliksiu fat...

ir kaip i atmintine kompaktu atvaizdus idet? usbextreme tik hdd pasirinkt duoda, usb atmintines nera!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu mane domintu 1 ir 3 varijantai, turiu atliekama hdd, tik as fmcb naudoju ant slim'o, nors jei gali paaiskint kaip ant fat hdd prilituot tai irgi rasyk, turiu ir fat atrista, tik nu supranti man dvieju nereik, viena parduosiu, tik noreciau kad su slimu galeciau viska paleisti, tai ji ir pasilikciau, jei neiseis nu tai pasiliksiu fat...

ir kaip i atmintine kompaktu atvaizdus idet? usbextreme tik hdd pasirinkt duoda, usb atmintines nera!

kaip jau rasiau galiu tik apie 2 ir 3 variantus paaiskint, kaip pajungti hdd prie slim reikes paciam ieskoti informacijos, no o norint prie storulio pajungti hdd tereik adapterio

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27138

 

http://cgi.ebay.co.uk/Sony-Network-Adaptor...=item3ca980e052

 

http://cgi.ebay.com/PLAYSTATION-2-PS2-SONY...=item1c100acadf

 

 

na o del 3 pasirinkimo:Pirmiausia tau reikes issiardyt slima ir uzfiksuoti viduje esanti sensoriu kad visada butu nuspaustas

tada parsisiunti faila kuris prikabintas prie mano posto isimeti ji i flasha ar i kortele nera jokio skirtumo is kur ji paleisi (jei nori galiu padaryti, kad cogswap programa butu galima paleisti is mcboot meniu), paleidi ta programa naudodamas ulf launch, tada idedi orginala kompakta siulau neuzdaryti kompakto dankcio ir kokiu nors budu nuspausti likusi sensoriu (as naudojau dantu krapstuka :D) , bet ziurek kad tas kompaktas uzimtu bent 3,5 ar 4 gb (jei bandysi paleisti didesni zaidima, nei tavo turimas orginalas, tai zaidimas tiesiog neveiks) paleidus programa ir idejus org kompakta, programa ji nuskaito ir sustabdo diska tada, paraso "ps2 dvd" ar tai cd priklauso ka idejai, tada psaudi X programa paskaito vel kompakta ir vels sustabdo, tada atsiranda uzashas "use cogswap" tada tau belieka ideti neorginala diska ir spausti X

cogswap.rar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.