wader

PC komponentų aptarimas, dalių pasirinkimas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki norejau paklausti kur galeciau pigiau vaizdeske pirkti is uzsienio? kad butu siuntimas i lietuva,ce nesenai skytech ziurejau tai gtx 480 kainuoja panasei kaip gtx 580 ir tai yra visiska nesamone o newegg.com gtx 480 kaina gaunasi panasei 800 lt ir ar newegg.com siunce i lietuva?

 

normali kaina. ir siaip gtx 480 neverta pirkt. tada gtx 580 imi ir tiek. o reliai paemus GTX 560 ir padarius OC jis lenkia gtx 570 ir mazai teatsilieka ir nuo pacio 580. realiai arba gtx 460, arba 560 ar jau tada 580 jei taip norisi extreme. kitu tarpiniu variantu neverta imt. palyginus GTX 560 uk kainuoja apie £150 , kai 580 jau £350 . o gtx 480 net nera pirkt kiek maciau daugumoj online shopu. ka turi tai GTX 460 kas yra geriausias variantas savo kainoj ,ta galima ir uz £120 rast. o siuntimu i lietuva tik amazon uzsiima tikriausiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

normali kaina. ir siaip gtx 480 neverta pirkt. tada gtx 580 imi ir tiek. o reliai paemus GTX 560 ir padarius OC jis lenkia gtx 570 ir mazai teatsilieka ir nuo pacio 580. realiai arba gtx 460, arba 560 ar jau tada 580 jei taip norisi extreme. kitu tarpiniu variantu neverta imt. palyginus GTX 560 uk kainuoja apie £150 , kai 580 jau £350 . o gtx 480 net nera pirkt kiek maciau daugumoj online shopu. ka turi tai GTX 460 kas yra geriausias variantas savo kainoj ,ta galima ir uz £120 rast. o siuntimu i lietuva tik amazon uzsiima tikriausiai.

 

blech db isejo the witcher 2 o as turiu hd 6850 ir jau nebera gera vaizdeske :) tai reik keisti ir galvoju ka daryt ar deti antra toke vaizdeske ar deti 2x560 ti ar 580 i ateiti ir kadanors kai atpigs dar 1 ideti kaip manot?

o amazon tai ten daznai ziaurei us siuntima plesia

+ mano psu yra 750 w 30a ar eis 2x vaizdeskes? nes zn kad ant gtx 480 580 maitekas turi tureti 42amperus

Redagavo ispaans

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blech db isejo the witcher 2 o as turiu hd 6850 ir jau nebera gera vaizdeske :) tai reik keisti ir galvoju ka daryt ar deti antra toke vaizdeske ar deti 2x560 ti ar 580 i ateiti ir kadanors kai atpigs dar 1 ideti kaip manot?

o amazon tai ten daznai ziaurei us siuntima plesia

 

kiek kalbejau dabar vienas losia Witcher 2, tai su 6870 maxina ji. aisku dar ir nuo CPU daug priklauso, nes Intel nauji Sandybridge tikrai daro stebuklus su zaidimais. tai su tavo tikrai na ultra gal neis,bet ant high dauguma nusatymu turetu eit. aisku jei turi pinigu tai imk 580. realiai dar gali pageret situacija ir su naujais draivu updeitais kaip daugumoj atveju buna su naujais zaidimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kalbejau dabar vienas losia Witcher 2, tai su 6870 maxina ji. aisku dar ir nuo CPU daug priklauso, nes Intel nauji Sandybridge tikrai daro stebuklus su zaidimais. tai su tavo tikrai na ultra gal neis,bet ant high dauguma nusatymu turetu eit. aisku jei turi pinigu tai imk 580. realiai dar gali pageret situacija ir su naujais draivu updeitais kaip daugumoj atveju buna su naujais zaidimais.

 

pas mane pc yra toks:

i5 2500k unlock bet mamke tai h61 chipset tai tas k modelis ce beprasmis :)

4gb ddr3 1333 ram

gigabyte hd 6850 core clock 875 memory clock 1200 turbinti jos neina nes neina voltazo kelti ar mazinti

sukuosi ant win7 ultimate 32 bit bet su test mode enabled kuris palaiko iki 128 gb ramu,komputerastas su usb fleshu idejo man i pc paledo programa ir db test mode win7 32 bit palaiko 128 gb ram :)

o losiu witcher ant 1366x768 rez viskas ant high uber sampling off ir dof efectai of ir eina kazkur 40-60 fps o pradze tw2 tai zaidziau taip pat tik su 1920x1080 rez bet praejus prologa pradejo random crash i desktopa tai numazinau rez ir nebeluzineja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi iš aria.co.uk nusipirkau CPU, Motininę ir ram'us. Kadangi neužteko pinigų kortelėj - palikau kitai savaitei.

Va ateinu dabar, žiūriu - nebėr mano Zalman Z9 Plius Midi Tower Chassis'o. :/

Gal žinot kitų UK shop'ų kur susirasti tokį pat galima? Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš Samsung pirkčiau. Gražus, geras. Tik vat neaišku kiek reagavimas yra, bet man atrodo bus 2ms. Ir tai visiškai gerai. :)

 

reagavimas 5ms :)

Redagavo wader

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi iš aria.co.uk nusipirkau CPU, Motininę ir ram'us. Kadangi neužteko pinigų kortelėj - palikau kitai savaitei.

Va ateinu dabar, žiūriu - nebėr mano Zalman Z9 Plius Midi Tower Chassis'o. :/

Gal žinot kitų UK shop'ų kur susirasti tokį pat galima? Ačiū.

 

Jei dar reike tai - http://www.amazon.co.uk/Zalman-Z9-Plus/dp/B004FPQL0E/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1307638914&sr=8-1

 

P.S Buvau ne ta idejas atrodo dabar sita idejau :)

 

Imciau ta paskutini pagal viena puslapi tai jis daugiausei balu gaves is visu situ 4 . Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,kokia vaizdo plokste pasiulytumete uz mazdaug 300lt?

mano pc dabar

cpu:amd phenom ii x4 955 black edition

vga:asus 5450 1gb ddr3

ram:4gb ddr3 1333

psu:500w

hdd:250g wd sata

mb:asrock am3 ucc

Redagavo osmosas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,kokia vaizdo plokste pasiulytumete uz mazdaug 300lt?

mano pc dabar

cpu:amd phenom ii x4 955 black edition

vga:asus 5450 1gb ddr3

ram:4gb ddr3 1333

psu:500w

hdd:250g wd sata

mb:asrock am3 ucc

 

As tau galeciau pasiulyti uz 180Lt kazkur :thumbsup4:

Tai yra Asus nvidia geforce 9500gt, ji yra pigi taciau turi 1gb ram ir yra pakankamai gera :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, mano motininė palaiko 3GB/s HDD. Tai jeigu nusipirksiu 6GB/s, jis man veiks? Galėsiu išnaudoti jį kaip 3GB/s, bet vėliau naudoti ir nusipirkus 6GB/s motininę?

 

Dėkui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu ir aš klausimą sugalvojau pasikeisti laptopo cd romą, nes jam jau ragai nebeskaito diskų okių mėginau ir valyt su įvairiais diskais, bet nk.

Mano laptopas yra Asus F3K Series. Ir norėčiau paklausti ar reiktų keisti tik lazeriuką ar visą cd romą ir kiek man maždaug pinigų atsieitų žinoma reikia, kad rašytų dvd, cd diskus. :D

Redagavo bugzaitis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, mano motininė palaiko 3GB/s HDD. Tai jeigu nusipirksiu 6GB/s, jis man veiks? Galėsiu išnaudoti jį kaip 3GB/s, bet vėliau naudoti ir nusipirkus 6GB/s motininę?

 

Dėkui

 

Taip. Taip.

 

P.S. Jei diskas nera vienas is naujausiu ssd, skirtumo praktiskai nebus tarp naujausio ir senesnio sata rezimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu ir aš klausimą sugalvojau pasikeisti laptopo cd romą, nes jam jau ragai nebeskaito diskų okių mėginau ir valyt su įvairiais diskais, bet nk.

Mano laptopas yra Asus F3K Series. Ir norėčiau paklausti ar reiktų keisti tik lazeriuką ar visą cd romą ir kiek man maždaug pinigų atsieitų žinoma reikia, kad rašytų dvd, cd diskus. B)

 

Uoiiii... Kol tu rasi tą modelį savo laptopo DVD... Na nebent ieškok eBay kokiam.

 

Aš tai tiesiog išorinį nusipirkčiau ir tiek. B)

 

Taip. Taip.

 

P.S. Jei diskas nera vienas is naujausiu ssd, skirtumo praktiskai nebus tarp naujausio ir senesnio sata rezimo.

 

Ooo, dėkui. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.