Dowydas

Pandoras Battery

Rekomenduojami pranešimai

Pasidariau as pandora battery ir mem stick bet kaip ja naudotis ten yra trys pasirinkimai to downgrade to backup nand ir to restore nand. as noriu unbrickinti savo psp

Redagavo pitekantropas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidariau as pandora battery ir mem stick bet kaip ja naudotis ten yra trys pasirinkimai to downgrade to backup nand ir to restore nand. as noriu unbrickinti savo psp

downgrade

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baisu susivelti, bet bandau. turiu psp su 3.51 zadu darytis pandora,nes be jos kiek supratau neimano grizti prie 1.50. nesuprantu keliu dalyku: man reikia naujos,antros baterijos is kito psp kuriame buvo CFW ir isideti ta baterija vietoje savo senos i savo psp ir tada daryti pandora? ar gali buti nauja,ka tik is sonny parduotuves, ar ne cia esme? ar esme tesiog pandora baterija daryti psp kuriuoje yra CFW.?

dekui.

Redagavo bachas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baisu susivelti, bet bandau. turiu psp su 3.51 zadu darytis pandora,nes be jos kiek supratau neimano grizti prie 1.50. nesuprantu keliu dalyku: man reikia naujos,antros baterijos is kito psp kuriame buvo CFW ir isideti ta baterija vietoje savo senos i savo psp ir tada daryti pandora? ar gali buti nauja,ka tik is sonny parduotuves, ar ne cia esme? ar esme tesiog pandora baterija daryti psp kuriuoje yra CFW.?

dekui.

Baterija neturi nieko bendra su CFW, t.y. į ją jokios informacijos apie CFW neįrašoma, gali pasidaryt pandorą iš bet kokios originalios sony baterijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Turiu CFW PSP, pasidariau ant jo Magic Memsticą, ir Pandorą.

Turiu draugo PSP ( OFW, 4.05 )

 

Įdedu Memsticką ir pandorą į jo PSP ir nieko nevyksta. Ką daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galima kaipnors su hellcat's makeriu pandoros padaryti pandoros batarkė ant to slimo modelio, kur motherboard'as su apsauga (Ta-082 ar kaip ten)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu naujokas, tai noriu paklausti. Žinau, kad šitas postas ne i tema, bet... Jei perki PSP iš "Topo Centro" arba "ElektroMarkt" tai kokia firmaware versija? Nes jei aš turiu brick PSP, tai jei nusipirksiu nauja PSP iš "Topo Centro" tai firmware bus 1.50 kaip reikalauja šitas gidas? Ir dar antras klausimas. Kas yra CFW?

Ačiū už atsakymą! :whistling:

Redagavo Roolis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. O as visiskai zalias ir net nabazinau kurioje skiltyje jau man klausti, nes reikia suzinoti viska.

Zodziu pirkau PSP, korta atskirai 4gb ir jau ruosiausi zaisti. Bet... Nu cia kaip ir daugumai STOPAS. Tai norint pradeti zaisti, pirmiau reikalinga PANDORA bitireika, ja kaip suprantu reikia arba pirkti, arba yra galimybe pasidaryti is tos kuri buvo ideta i PSP, taip? Ko gali buti bloga koretele? Dabar naudoju elementaria Sony Ericsson telefonams skirta "M2" (nors paciame PSP rodo MAGIC-jos tinka, bent jau funkcionuoja. Tai dabr ka as tureciau ir galeciau padaryti, turedamas PSP-2004 su 3.95?

Redagavo Giedrys121

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. O as visiskai zalias ir net nabazinau kurioje skiltyje jau man klausti, nes reikia suzinoti viska.

Zodziu pirkau PSP, korta atskirai 4gb ir jau ruosiausi zaisti. Bet... Nu cia kaip ir daugumai STOPAS. Tai norint pradeti zaisti, pirmiau reikalinga PANDORA bitireika, ja kaip suprantu reikia arba pirkti, arba yra galimybe pasidaryti is tos kuri buvo ideta i PSP, taip? Ko gali buti bloga koretele? Dabar naudoju elementaria Sony Ericsson telefonams skirta "M2" (nors paciame PSP rodo MAGIC-jos tinka, bent jau funkcionuoja. Tai dabr ka as tureciau ir galeciau padaryti, turedamas PSP-2004 su 3.95?

Taip, arba perki pandora arba pasidarai. Gali buti fake kortele. Gali, atsiristi pats, cia yra gidai parasyti, kaip tai padaryti. Jai atrodo per sunku, gali nunesti meistrui kuris tau viska padarys uz 30-50LT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.