Petras69

Take/Look/Push.. Žanro žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Tai vat net nezinau tiksliai kaip cia jie vadinasi , kaip pavizdy jums duosiu Sega Genesis konsolei

Scooby-Doo Mysteries -

 

Zodziu esme zaidimo tokia nu lyg questas . Renki itemus, sudedi kazka, naudoji itemus ant kitu daiktu , kazka pastumi ar patrauki , atidarai kad gautum rezultata kazkokį. Toki zaidimai mane tiesiog itraukia , pats perejes esu Scooby doo visa ant genesis (tikrai buvo nelengvas , siulyciau kam patinka tokio zanro zaidimai tikrai pabandyt ) taip pat ant SNES ( Ten truputy kitaip nes dar reikia saugotis nuo visokiu ziurkiu ir tt :) ) Tai vat gal kas tokiais zaidimais domites ir turit kazka panasaus pasiulyt i sy zaidima , nesvarbu kokiai konsolei ( aisku man labiau patinka is senesniu konsoliu ,retro ) .

 

Pats dabar zaidziu Addams family , the. New series GBA Konsolei . Tik esu uzstriges vienoi vietoj ; )

 

Taigi jei esat zaide kazko panasaus ir turit pasiulyt , rasykit cia , busiu dekingas , o tai pravers ir kitiem kam patinka kazkas panasaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sam and max hit the road arba tie nauji

secret of monkey island

monkey island 2

monkey island 3

monkey island 4

tales of monkey island

monkey island special edition

upcoming moneky island 2 special edition

full throthile (atrodo taip)

petka (RUS bet nesveiki ten :D)

scooby doo ta loshiau ant genesis emu senai senai neseniai ant psp loshiau per emu patinka man tas

indiana jones

pfu blyn dar pamirsau sam and max season 1 ir 2 gal ir 3 yr nzn bet cia nauji 3d kaip ir tales of monkey island :DD

 

 

ir visa kita scumm classic

 

SCUMM VM padabok intike ;] rasi ten tikrai ko noresi ;]

Redagavo redcat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Legend of Zelda: Twilight Princess ftw. Nesu zaides ankstesniu daliu, bet jauciu suzaisiu kai savo snes atgausiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Redcat:

 

Dekui uz tas visas monkey island patiko man, reikes ieskot iskur parsisiust ; )

 

@kame:

 

Zelda turbut reiketu prie kitu zanru priskirt :}

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau Twillight Princess reikejo daug apziurineti aplinka, stumdyt blokus, kilnot vazonus... Man atrodo, kad prie sitokio zanro reiktu priskirt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jam quest adventure reik ne action adventure zelda neveza visiskai palyginus su ta classic'a ka minejau... beto monkey island humoro doze nesveika pareina ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra ir torrent ir lm , taciau beveik nieks neseedina :/ is torrent isvis nesiuncia , o lm 10kb/s...nu kaip nors

 

Kad nebutu offtopic dar siulau isbandyt Beavis and butthead virtual stupidity ,taip pat Beavis and butthead Do u (abudu zaidimai skirti PC)

 

Dar vienas geras yra Sega genesis consolei , beavis and butthead tik ten dar siektiek gal action yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar labi geri yra broliai pilotai :D Originalia kalba atrodo vadinas bratja piloty.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.