H117

Gidas : Kaip pasidaryti Pandora Battery ir memstick

Rekomenduojami pranešimai

As turiu psp versija : 3.50. Is kur zinot koks cia pas mane slim ar fat? Jei daryciau viska kaip gide parasyta galeciau po to zaist zadimus parsiustus?Ir dar as nesuprantu sitos eilutes is gido : PSP su CFW arba 1.50 FW (Jei pas jus CFW, pageidautina kad 1.5 kernelis butu irasytas jei jo nera. Pvz.: 3.71 M33).Pas mane nebuvo nieko irasineta grynai originalus updatas.Ar man cia dar reikia cfw uzrasyt?

Redagavo Piktavalis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Slim ar Fat, tai yra PSP storis ir dar ten viduj kai kas truputi kitaip. Šiaip slim yra 200x versijos, o Fat - 100x versijos. B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai sako turiu versija 3.50 reiskia fatas nes nera slim su 3.50 ar as netaip suprantu kazka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu psp versija : 3.50. Is kur zinot koks cia pas mane slim ar fat? Jei daryciau viska kaip gide parasyta galeciau po to zaist zadimus parsiustus?Ir dar as nesuprantu sitos eilutes is gido : PSP su CFW arba 1.50 FW (Jei pas jus CFW, pageidautina kad 1.5 kernelis butu irasytas jei jo nera. Pvz.: 3.71 M33).Pas mane nebuvo nieko irasineta grynai originalus updatas.Ar man cia dar reikia cfw uzrasyt?

Look here. 3.50 Tai gali būt ir slim, ir fat. Jei kito psp neturi su cfw, pagal šitą gidą nepasidarysi, žiūrėk tą, kur nurodžiau. Redagavo VtV666

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip,

Redagavo HeliX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali buti? I GAME idedu pandora_battery,pandora_battery%,pbfirm_install,pbfirm_install% bandau paleisti Battery firm ir ismeta lentele the game could not be started. PSP slim cfw 3.90m33-2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Pirma suformatuoju kortele su psp.

2.Suformatuoju kortele su mspformat.

3.Istraukiu ir vel idedu kortele, prisijungiu prie pc.

4.Prisijunges prie kortele, sukuriu PSP direktorija , paskui GAME ir i ji ikeliu battery ir installer turiny

5.Atsijungiu, einu i psp ir ziuriu Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau daryk UPMS( Ultimate pandora), bus daug lengviau ir paprasciau :)

Bandziau ir ta varianta , bet ispradziu ne pasileido, o paskui atsisiunciau kitokia versija pasileidau. Ir kai nueinu Step 1. IPL Tools. ->Install Sleep Fix Multi-IPL to Memory Stick , paskui i Step 2. Battery Tools neleidzia ieiti persikrauna psp. Kai persikrauna psp raso: nesuformatuota kortele ! Nesiseka :). Ech gal kaip nors apseisiu ir be pandoros.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ei! jeigu as uzbrikines savo PSP,jis neisijungia.jei padarau as ta pandora baterija ir memory stick,ar jis isijungs? ka toliau reiketu daryti? :):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.