SilentMove

Spider-Man: Shattered Dimensions

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

The internet was all a-buzz today when the new cover of GamePro magazine surfaced. On the cover, neatly tucked near the top, floated the words Spider-Man: Shattered Dimensions.

 

Now, it is not news that there is a new Spider-Man title coming down the pike (reportedly sometime in 2010), but the appearance of the name has caused quite a stir. Why is this news? Because no one thought Batman: Arkham Asylum would be able to achieve the level of quality it did, and therefore we have all been given hope. Hope, you say? Yes hope – hope that a Spider-Man title can do the same. So can it?

 

What do you think? Can Spidey do what Bruce did? Are you excited for a new Spider-Man title? What do you think of the name? Sound off below!!!

 

via IGN

 

Oh, and it’s worth noting that the art pictured above is random and not associated with the new game;)

Laukiam kažko naujo :D Čia parašyta, kad pavadinimas ir žaidimas turi būti vienodai geri, o pavadinimas tai gražiai skamba :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar viena dimensija buvo atskleista. Spider man 2099, kazkas idomesnio ir naujesnio spider man zaidimuose :D

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įdomiai, bet manau, kad nieko nepeš iškrisdami iš tradicinio Spider-Man rėmų.

kaip tik pes. nes tam paciam mieste su tuo paciu herojum tapati taippat veikti jau gerokai nusibode, dabar biski naujoviu bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal aks biski nervina kad vistiek bosai bus visi tie patys kuriuos nekarta jau buvom nugaleje senesniuose zaidimuose....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo labai graziai :D kaip suprantu kiekviena dimensija tures skirtinga gameplay: paprastas spiderman bus beat em up, noir bus stealth ir spider man 2099 toks ale stunt masteris, labai panasus gameplay atrodo i spider man web of shadows :D

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal aks biski nervina kad vistiek bosai bus visi tie patys kuriuos nekarta jau buvom nugaleje senesniuose zaidimuose....

O kokiu tu nori? Manai ims dabar ir kurs naujus villain del zaidimo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mmm... taip.

Na siaip vilains siais metais tikrai skirsis, hammer head'as buvo tik spider man 2 ant ps1, taigi jis tikrai nespejo ikireti ir manau, kad jis bus idomus bosas, paskui kraven, buvo spider man 3, bet labai mazai tepasirode, goblinas, bus du goblinai- hobgoblin ir green goblin, zaliasis bus noir'e ir tai jis primins hulk'a, zodziu bus toks pats green goblin kaip ant ultimate spider man, o hob goblin kiek suprantu bus spider man 2099 ir jis tures sparnus ir t.t. manau tikrai idomus bus bosai ;) o jei naudotu naujus vilains, tai jie laai neidomus butu ... patikek manim, skaiciau nemazai spider man komiksu, tai naujuose numeriuose nauji vilain'ai labai neidomus tokie ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is trailer matosi kad bus 4 dimension. Nes sako its not over yet ir rodo 4 spider man nuotraukas.

Ne į temą

Akmens amziaus dimensija :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.