cibonas

PS2 DVD game regiono keitimas

Rekomenduojami pranešimai

Gal yra kokia nors tikrai veikianti programa kuria galeciau pakeisti zaidimo regiona? Pas mane telikas senas ir nespalvotai rodo "SECAM" zaidimus, taigi noreciau secaminius zaidimus persidaryti i PAL :lol: Ar tai butu imanoma? :cry: Bandziau su programa NTSCtoPAL.exe bet nieko gero nesigauna, gal kas bandet? Gal kazka ne taip padariau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokių žaidimų regionų kaip SECAM nebūna! :lol: Visų pirma manau, kad tavo PS2 yra seno modelio (didelis) ir čipas neįtin kokybiškas. Žaidimai taip ar taip yra PAL arba NTSC, o tavo čipas veikiausiai nerodo spalvotai NTSC regiono žaidimų (pačiam lygiai tiap pat buvo). Dėl šito yra vienodai kaltas čipas ir tavo TV.

 

Pvz. mano senasis PS2 turėjo prastą čipą, taigi ant mano gero LG firmos TV visi žaidimai rodė spalvotai. Ant prastesnio TV (SCART jungtimi) NTSC regiono žaidimai rodė nespalvotai, PAL - spalvotai.

 

Nusipirkus naują PS2 Slim'ą su "Modbo Chip" visuose TV visi žaidimai rodė spalvotai. Taigi rinkis: naujas čipas arba geresnis TV. 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Telika jau planuoju pirkt, o apie ps2 slim girdejau kad cipai perkaista ir nebeskaito piratiniu disku, tada reikia laukti kol atves cipas ir vel gali zaisti pora valandu :lol: Cia tipo del to kad tame modelyje nera coolerio :cry: O pas mane tai senukas kompas SCPH9003. O nieko negirdejai apie programas kuriu deka galima pakeisti regiona? Ir dar mazas klausimelis gal bandei lazeri reguliuoti? :cry: Man truputeli blogai nuskaito irasytus zaidimus, juos rasdau su alcohol i tdk dvd-r. Ta prasme kas ten reguliuojasi ar linzes kampas ar itampa?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SECAM (sequential color with memory) yra analoginės spalvos TV sistema pirmą kartą panaudota Prancūzijoje. Šiaip SECAM yra TIK europos (buvęs) standartas. Taigi kokią kalbą dar tu vedi, kad NTSC = SECAM. Klysti bičiuli.

 

Kas liečia lazerio reguliavimą, naudokis gidais esančiais čia --> http://www.playstation2.puikiai.lt/forum/viewtopic.php?t=59

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SECAM (sequential color with memory) yra analoginės spalvos TV sistema pirmą kartą panaudota Prancūzijoje. Šiaip SECAM yra TIK europos (buvęs) standartas. Taigi kokią kalbą dar tu vedi, kad NTSC = SECAM. Klysti bičiuli.

 

Kas liečia lazerio reguliavimą, naudokis gidais esančiais čia --> http://www.playstation2.puikiai.lt/forum/viewtopic.php?t=59

Siaip bijau ten lysti, nes jei itampa atsukciau daugiau gali sudegti lazeriukas ir nieko tada gero man ir nebeiseis :lol: Gal kas nors bande reguliuot to gido pagalba? :cry: O del secamo jau ir pats issiaiskinau :cry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu elektros ir nejudink. Aš pats pagal tą gidą reguliavau lazerio kampą. Deja man jis miręs buvo, todėl naudos jokios nebuvo. Tu tik lazerio kampą bnadyk reguliuoti. Tai yra LABAI paprasta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu elektros ir nejudink. Aš pats pagal tą gidą reguliavau lazerio kampą. Deja man jis miręs buvo, todėl naudos jokios nebuvo. Tu tik lazerio kampą bnadyk reguliuoti. Tai yra LABAI paprasta.

Kad tame gide parodytas butent tas reguliatorius kuriou reguliuojamas itampos padavimo srautas :lol: Kalbejau su vienu radiotechniku tai jis sake kad cia labai pavojingas dalykas kelti itampa :cry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ne ir dar kartą ne! Tas mažas dantračiukas, kurį gali sukti neturi nieko bendro su įtampa. Jis tik kelia lazerio kampą, jį persukus jis vėl nukrenta į pačia žemiausią galimą vietą. Įtampa ten NĖ PRIE KO. Aš gi pats tai esu daręs, ką tu man sakai. P.S. tas radiotechnikas matosi "geras" yra.

 

Va pažiūrėk! - http://www.exploitstation.com/articles/ps2...epair_img_2.jpg

 

Jei dar tau nedaeina kad čia tėra TIK kampo reguliavimas tai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ne ir dar kartą ne! Tas mažas dantračiukas, kurį gali sukti neturi nieko bendro su įtampa. Jis tik kelia lazerio kampą, jį persukus jis vėl nukrenta į pačia žemiausią galimą vietą. Įtampa ten NĖ PRIE KO. Aš gi pats tai esu daręs, ką tu man sakai. P.S. tas radiotechnikas matosi "geras" yra.

 

Va pažiūrėk! - http://www.exploitstation.com/articles/ps2...epair_img_2.jpg

 

Jei dar tau nedaeina kad čia tėra TIK kampo reguliavimas tai...

Siaip tai tam repair guide yra visai kitas reguliatorius parodytas(ten netgi 2, vienas cd o kitas dvd), tad gerai kad dabar man parodfei kita, reiks pabandyt, pats suprantu kur mechaniskai yra o prie itampos ranku nekisu :) Dekui tau zmogau uz kantrybe :) Jei kils klausimu klausiu nedelsdamas :) Bet ar tai is tikruju padeda? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandziau reguliout bet nieko neiseina, vistiek tas pats, piratinius skaito o kur pats isirasiau neskaito arba paleidzia is kokio 10 karto..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra vaistai tokie:

 

† Kepk į geros firmos DVD-R, nes seni PS2 neskaito DVD+R.

 

† Kepk kuo mažesniu greičiu! x1, x2, x4 ir nedaugiau!

 

Pats tuo įsitikinau, kad kepant didžiausiu greičiu PS2 žaidimus jie gali net nepasileisti / užstrigti ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai isirasineju tik x1 ir nesigailiu kol kas. Nes cd romas visada irasineja su klaidomis, tik kuo letesnis irasymas, tuo mazesnes irasymo klaidos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.