Rekomenduojami pranešimai

Ech pagal video tikrai primena senas silent hill dalis,dziugu kad ir xbox gaus si zaidima,ech tikrai vienas geriausiu Survival Harror:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai asmeniškai vienas geriausių Survival Horror yra Fatal Frame, nes man patinka "Pagiežos" ir japoniški namai ..brr.. J-Horror :>

Aš dabar bent tikiuos, kad pagrindinis char KAŽKIEK baimės rodys, o ne kaip per kitas:

SH1 - pamačiau pirmą monstrą, išsigandau tikrai, bet meilė mano dukrai nugalės, kitų monstrų nebijosiu.

SH2 - užmušiau vieną monstrą, neišsigandau, einu per miestą kitus mušti.

SH3 - užmušiau pirmą monstrą, labai išsigandau, bet išmokau pistoletu bei automatu naudotis, aš paauglė.

SH4 - užmušiau pirmus monstrus, šiaip tai .. nieko nejaučiau, tik pasakiau: "My god.." bet jokios išraiškos, aš jausmų neturiu, einu toliau mušti kitus monstrus.

 

Vat tame ir yra per Silent Hill, kad per daug greitai prieinama prie to "tikro" gameplay, galėtų veikėjai daugiau pamyžt į kelnes vėliau tik pasiryžt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super!

2008 metai bus tikrai puikus tokio zanro zaidimu megejams.

Isirasau i savo sarasa antru numeriu po RE5 - MUST PLAY ;)

O is screenu kazkodel man primine Doom3 varikliuka.. ypac tas screenas kur WC ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskelbta zaidimo isleidimo data - siu metu rugsejo pabaiga , ir zaidimo galutinis pavadinimas - Silent Hill : Homecoming

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar cia man vienam taip pasirode,bet is filmuku kazkaip man ta grazi grafika sumazino tos tehno-psycho keisciausius vaizdus kuriuos taip graziai baisiai mateme SH1,2,3 , o cia kazkaip matosi amerikieciu ranka prideta,na gal viskas bus gerai su atmosfera,bet bent jau RE5 tai taps tikru action,nes tu zombiu bus begale is visur begs pulkais,o ne taip kaip budavo senais gerais RE1,2,3 laikais, na nzn matysim bet grafika turetu igauti daugiau visokiu trukdziu tokiu kad nebutu tokia svari ir ne tokia baisi kaip matau siuose screenuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perdaug jūs kimbat dėl to japoniškumo, man asmeniškai viskas labai gražiai atrodo, grafika super, bauginanti.

Hm, o dėl pavadinimo ..kaip čia? Ar jis vadinsis SH5: Homecoming, ar tiesiog SH: Homecoming?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perdaug jūs kimbat dėl to japoniškumo, man asmeniškai viskas labai gražiai atrodo, grafika super, bauginanti.

Hm, o dėl pavadinimo ..kaip čia? Ar jis vadinsis SH5: Homecoming, ar tiesiog SH: Homecoming?

Parasyta butent SH: Homecoming

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perdaug jūs kimbat dėl to japoniškumo, man asmeniškai viskas labai gražiai atrodo, grafika super, bauginanti.

Hm, o dėl pavadinimo ..kaip čia? Ar jis vadinsis SH5: Homecoming, ar tiesiog SH: Homecoming?

tai va kad graziai atrodo gal net per daug,juk tai kas baisu neturi buti grazu manau,o grafika super man jau buvo SH3,geresnes net nenorejau,nes ji dare tai ka ir turejo daryti,grafika neturi kreipti isave demesi,nes jei zaisdamas pastebi grazia grafika tai zaidimas manau tikrai prastas,nes zaidimas turetu suzaveti ir itraukti savo visuma,o ne pagerinta grafika,naujais ginklais,ar begale priesu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai va, kuo tikresnė visuma tuo daugiau įsijauti į patį game, matai aiškiai kraujo lašelius tiksančius kurnors, odos aptemptos sienos kurios dabar tikrai šlykščiai atrodo, priešai dar baisiau, nes jie dabar ir judės ir atrodys kaip būtų užvilkti tikros žmogaus kraujuotos odos.

Aš tai žaisdamas tokį game greičiausiai prarasčiau realybės jausmą, tas ir yra gerai, kai įsijauti. Man irgi SH3 buvo nereali grafika ir man to pakako, bet juk judam į priekį ir gi SH neliks tokios pat grafikos visąlaik.

Mano išvada butų, kad siaubo games turi būti kuo realesni, tada bus daug baisesni.

 

Hm, tai vadinasi SH: Homecoming? Tai kiek suprantu čia oficialiai ir nebus 5 dalis, o kažkoks nukrypimas? (kaip origins?)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai va, kuo tikresnė visuma tuo daugiau įsijauti į patį game, matai aiškiai kraujo lašelius tiksančius kurnors, odos aptemptos sienos kurios dabar tikrai šlykščiai atrodo, priešai dar baisiau, nes jie dabar ir judės ir atrodys kaip būtų užvilkti tikros žmogaus kraujuotos odos.

Aš tai žaisdamas tokį game greičiausiai prarasčiau realybės jausmą, tas ir yra gerai, kai įsijauti. Man irgi SH3 buvo nereali grafika ir man to pakako, bet juk judam į priekį ir gi SH neliks tokios pat grafikos visąlaik.

Mano išvada butų, kad siaubo games turi būti kuo realesni, tada bus daug baisesni.

 

Hm, tai vadinasi SH: Homecoming? Tai kiek suprantu čia oficialiai ir nebus 5 dalis, o kažkoks nukrypimas? (kaip origins?)

ne cia nepapildimas ir nenukripimas.

Prisimenu kaip su draugu ant PC zaidziau 4 oi kai i kelnes perdem :D :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nauji trailer'iai

 

Interview http://www.gametrailers.com/player/34198.html

Gameplay http://www.gametrailers.com/player/34085.html

http://www.gametrailers.com/player/34053.html

http://www.gametrailers.com/player/34051.html

Plot Trailer http://www.gametrailers.com/player/34059.html

 

Bet tos seseles silikoniniais buferiais tai geras , nukreipia demesi nuo veido , lol ...

Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kodėl bet kam kažko tie post-link paskutiniu metu neveikia..

Taip , keista ... Imeciau tiesioginius link'us

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką galiu pasakyti, atrodo visai nieko. Patiko tai, kad ekranas būna taip iš nugaros kaip per Resident Evil nes tada bent jau man asmeniškai būna baisiau kai reikia visur sukinėtis ir žiūrėti o ne taip, kad fixed-camera būna.

Šiaip atmosfera gal ir kiek kitokia nei kitų Silent Hill, bet tie žmonės kurie zyzia "čia jau nebe Silent Hill" tegu užsičiaupia, nes juk žaidimas tobulėja..tas pats visąlaik nebus.

Dar pradžiugino kai kalbėjo apie endingus, tikiuosi, kad tikrai kaip jis sakė jie idės tuos funny endingus. Kaip ant SH2 patiko man "Dog Ending" :)

 

Apie seseles tai joo.. atkreipia dėmesį nuo veido xDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek zmoniu tiek nuomoniu,argi nebutu baisiau jei valdytum velgi kokia 13 mete paaugle persigandusia 10x labiau nei tas vyras kuri valdysi dabar? o siaip tai aisku kad zaidimas bus nerealus,ismeginsim,pamatysim

siaip kiek pastebejau kad ir RE5 ir SH5 ir taip pat Alone on the dark naujam visur valdysim panasaus amziaus vyriski

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.