Rekomenduojami pranešimai

Na negalima sakyt kad sitas nebaisus, gal jaunesnei publikai kitaip atrodys. Jei jum cia ne pirmas siaubo zaidimas ir ankstesni jums buvo baisesni tai gal todel kad suaugot ir kai buvot jaunesni zaidet beisesni negu sitas yra, todel ir tikitejotes daigiau is jo. Tokie pojuciuciai zaidziant kaip vaikystej nelabai jau ir pasikartos.

O jei kalbeciau apie save, tai jau buvau pasiilges tokio zanro zaidimu, tik gal reikejo ant hardo zaisti, nes biski per lengva man.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patiko man sita silent hillo dalis, gal ir nera ji labai jau baisi bet tikrai idomi, aplinka gerai sukurta grafika puiki ir svarbiausia neatsibosta zaist , zodziu gawau tai ko ir tikejausi ,verta buwo laukti :lol: ir dar vienas dalykas muzika sitam zaidime nuostabi...

Redagavo split

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kagi, isejau si zaidima. :rofl:

Bendrai - patiko. Grazi labia grafika - nors vietom pritruksta FPS'u ir gan labai, ypac namuose to veikejo. Kovos sistema tikrai geras panaujinimas! Kartais net per sudetinga man budavo vietomis - tie monstrai su nagais kaip vorai daug nervu ateme, kol isegi jiems i sikna.. ;) Po to muzika - uzskaitom - neblizga visur - bet uzskaitom. Valdymas - puikus iskyrus viena - labai durnai veikia ejimas i inventorius abudu, streso metu kai tave puola kai bandai health drinka sugert koki zodziu ieini i meniu, speji ir is jo iseiti, dar i galva gauti, kol galutinai ijungi - per jautrus mechanizmas, seniau buvo geriau.

Story - kaip buvo mineta, suvakarejes. Bendrai ziurint vidutiniskas. Nepatiko "vakarizmai" vadinamieji. Silent Hille kazkaip keiksmazodziams vietos niekaip nerandu ir kitiems panasiem niuansam. HELL'AI visai neprastai atrode, bet kazkaip zaidimui einant i gala baimes jis varydavo vis maziau.. Tikekimes next SH bus kuriami japonu. USA tegu netersia geru dalyku.

Kas dar patiko - bonusiniai dalykai. Greitai galima gauti Lazeri, o jis gera kepa monstrus. Galima atsipalaidavus jau zaisti antra karta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joo.. As sita ir perejau ir visai patiko jis man, nera taip kad pultu zombiai kaip is kibiro, bet ir tai jie labai stiprus . :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joo.. As sita ir perejau ir visai patiko jis man, nera taip kad pultu zombiai kaip is kibiro, bet ir tai jie labai stiprus . :)

Joa priešu po biški bet kartais sunku kaip su jais kautis :) bet tikrai žaidimas geras, man patiko, nelabai baisus bet truputi baisių vietų yra, beto bosai idomūs visai, nors nesunkūs...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada parsisiunčiau, pradėjau žaisti, buvo vakaras, tamsu. Pačioje pradžioje išgąsdino kažkas, tai išjungiau :) Taip ir nebeprisėdau daugiau, bet reikės vasarą pereiti, nes iki rudens nelabai daug naujų žaidimų nusimato...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na silent hillai visi juk niekad nebuvo labai sunkus ta prasme del priesu,ir niekad nebuvo dau ten dauzymu ir saudymu,butent todel ir buvo idomu,o sita dalis tokia daugiau priesu,kad butu kad dauzyt ir saudyt,butu idomiau maziau priesu,daugiau misliu , sita dali is tikro palosiau gal 15 min. net geda ,bet as net nevadinu sito silent hill zaidimu siaip.laukiu naujo SH, tas toks atrodo siek tiek labiau seno stiliaus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na, taip, šita dalis suvakarietinta. Man 1 ir 2 buvo liuks. 3-ios nežaidžiau, tia nelabai galiu komentuoti, bet man šiaip nepatinka, kai pagrindinis personažas yra moteris. Taip pat labai patiko 4 dalis, ta kambario idėja (nors ir nenauja), nors daug kam 4 dalis nepatinka...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na, taip, šita dalis suvakarietinta. Man 1 ir 2 buvo liuks. 3-ios nežaidžiau, tia nelabai galiu komentuoti, bet man šiaip nepatinka, kai pagrindinis personažas yra moteris. Taip pat labai patiko 4 dalis, ta kambario idėja (nors ir nenauja), nors daug kam 4 dalis nepatinka...

na man kaip tik 3 dali kai losei uz paaugle mergina ,buvo the best,na prie kietu vyruku mes jau visi priprate,bet kai losi uz mergaite,maza ar vyresne,jausmas buna visai kitoks,vien ka reiskia koki fatal frame sulosti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man kaip tik 3 dali kai losei uz paaugle mergina ,buvo the best,na prie kietu vyruku mes jau visi priprate,bet kai losi uz mergaite,maza ar vyresne,jausmas buna visai kitoks,vien ka reiskia koki fatal frame sulosti.

Ne į temą

Aš 3-ios nežaidžiau, nes tuo metu prastą PC turėjau, o po to taip ir neišbandžiau, bet šiaip atsiliepimai ger kiek teko skaitinėti.

 

Na, skonio reikalas ir tiek. Aš jokiuose žaidimuose nemėgstu už moteris žaisti. Jei koks fighting žanras, tai niekad moterų nesirenku. O vyrukai tai nebūtinai kieti turi būti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o tai naujausia SH dalis bus tik ant PSP? ta kazkokia Shattered Memories ar kazkas tokio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.