Skeith

PSN Update 3.21 - Pinigų vagystė iš kišenių

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Jie kitiems rūpi lygiai tiek pat, kiek tavo verkšlenimai. :thumbsup4:

Tau aš normaliai patariau ką gali daryti, jei tikrai nori kažką keisti. Deja, tavo keitimas apsiribojo viešais rėkimais ant SONY, ir minusų dėliojimais forumiečiams. ;))

Žodžiu, taip elgdamasis pasieksi linuxų grąžinimo lygiai tiek, kiek aš nieko nedarydamas :thumbup:

Ne į temą

Negalvok ant kitų žmonių kad jie yra debilai ir nieko nesupranta. Ir nelysk prašau su savo remarkomis kurie tik gadina temą kaip paskutinis trollis, ok? Kitaip deja teks pravalyti temą. Tu tik ir ieškai kaip prisikabinti prie ko nors.

O kad nekiltų noro tęsti trollingą - gauni įspėjimą už trollingą ir čytinius varymus per postus dedant minusus.

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

??? Nu sorry, jei tau atrodo, kad tave skaitau debilu (tavo žodžiai), vien dėl to, kad nepritariu tavo veiksmams (?) ar nuomonei, tai ką aš žinau... Aš to niekur nerašiau.

Tas mano "kabinėjimasis" (kaip tu sakai) irgi yra tik mano nuomonės (gal kartais ir per daug kategoriškos) išsakymas, kuriai tu gali arba pritarti arba ne.

Žodžiu, atsigauk, niekas čia tavęs nepuola ir neskaito debilu (nebent tu pats). O tai, kad savo varymais playmanijoje ant SONY nieko nepakeisi, turėtum ir pats suvokti. Mano patarimas kurti peticiją matyt tau netiko, tad daugiau neturiu ką pridurti.

Sėkmės kovojant su vėjo malūnais playmanijoje, pasistengsiu daugiau prie Tamstos "nepriekabiauti", kad nereikėtų valyti temos (tikiuosi dar ribos neperžengiau? :thumbsup4: ) ir, kad daugiau įspėjimų (Įspėtas Prieš 12 minučių - Trollinimas. Temų gadinimas) negaučiau. ;)

O dėl minusų/pliusų, žmonės nėra durni ir ramiai gali atsidaryti profilį ir pamatyti kas, kada, kam ir kiek įvertinimų uždėjo. Čia manau ir komentarų nereikės. :thumbup:

Gero vakaro.

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane pati yra Slim modelis , jis jau ir taip nepalaiko OtherOS , bet nesuprantu zmones kokia cia tragedija , juk konsole yra zaidimams , del tu OtherOS juk nepirkot konsoles , bet va kas yra blogai , kad PS3 po starto tik prarado galimybes , kaip PS2 zaidimu palaikymas , ko man stipriai truksta , negerai taip yra kada naikina galimybes , bet kitu atveju gal ir geriau , jei ta OtherOS nulauze ir ji naudoja kaip viso to pagrinda , tai prasides visokios nesamones PSN'e , cheateriai ir panasus dalykai , ko jau daznai man pasitaiko Xbox Live (uz kuri moket dar reik)

Redagavo T-N-Z

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne į temą

Negalvok ant kitų žmonių kad jie yra debilai ir nieko nesupranta. Ir nelysk prašau su savo remarkomis kurie tik gadina temą kaip paskutinis trollis, ok? Kitaip deja teks pravalyti temą. Tu tik ir ieškai kaip prisikabinti prie ko nors.

O kad nekiltų noro tęsti trollingą - gauni įspėjimą už trollingą ir čytinius varymus per postus dedant minusus.

Suprantu, kad tik manęs čia trūksta, bet tokiu atveju minusus turėtumėt abu gaut, nes nuo kada už savo nuomonės reiškimą dedami įspėjimai?

Ugnis nedegs jei malkų nedėsi. Čia tas pats- jeigu tau atrodo, kad žmogus nusišneka, tai būk protingesnis ir patylėk ir baigsis šitas visas, o tu vis bandai kažką įrodyti (net drastiškus metodus naudodamas), o kitas lygiai taip pat laikosi savo nuomonės. Dėl to tavo įspėjimo dabar tikrai turi pilną teisę tave debilu laikyt (ko manau anksčiau nebuvo). Čia gavosi toks atvejis, kad tavo nuomonė diskusijoje nori nenori bus paskutinė. Taip nedaroma...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oh man, man idomiausia kai sony vartotojas ( ;) ), turintis visas PS konsoles nuo psx iki ps3 rekia "fuck SONY" :)

 

 

anyway. prisidedu prie sudraskytas: jeigu darot kazka tai darykit teisingai: eikit i PS/sony forumus, ten kazka sakykit prisidekit prie kitu iniciatyvos. uztenka cia jau kazka rekti - suzinojom situacija, suzinojom kaip zmones del to jauciasi ir viskas, gana! iphone ikisimas cia yra visiskai ne i tema - skiriasi svarba: turbut kiekvienas turintis i-touch-thingie kazka zaidzia su juo, naudoja koki "app", bet toli grazu nekiekvienas naudoja ta "other os". vientik musu forume paziruek: kiekvienas kas turi iphone/pod_touch naudoja zaidimus. bet kazkaip del other os tai is esmes vienas zmogus tik cia taip pyksta ( :D )

 

asmeniskai as kaip paprastas namu vartotojas nematau reikalo kur naudociau tuos linuxus nebent kad uzsimesti koki filma HD jeigu iseina ten.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oh man, man idomiausia kai sony vartotojas ( ;) ), turintis visas PS konsoles nuo psx iki ps3 rekia "fuck SONY" :)

anyway. prisidedu prie sudraskytas: jeigu darot kazka tai darykit teisingai: eikit i PS/sony forumus, ten kazka sakykit prisidekit prie kitu iniciatyvos. uztenka cia jau kazka rekti - suzinojom situacija, suzinojom kaip zmones del to jauciasi ir viskas, gana! iphone ikisimas cia yra visiskai ne i tema - skiriasi svarba: turbut kiekvienas turintis i-touch-thingie kazka zaidzia su juo, naudoja koki "app", bet toli grazu nekiekvienas naudoja ta "other os". vientik musu forume paziruek: kiekvienas kas turi iphone/pod_touch naudoja zaidimus. bet kazkaip del other os tai is esmes vienas zmogus tik cia taip pyksta ( :D )

 

asmeniskai as kaip paprastas namu vartotojas nematau reikalo kur naudociau tuos linuxus nebent kad uzsimesti koki filma HD jeigu iseina ten.

kad ziureti filmus nerekia linuxu,ta puikiai atlieka ps3

 

p.s. visi tie kas naudojo linuxus ,gal galit isvardinti bent 10 dalyku kuriu nedaro ps3 be linuxu

 

tokiu dalyku kaip filmu,foto ziurejimas,muzikos klausimas,narsymas nete,galit nerasyti,nes sita puikiai galima daryti be linuxu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ziureti filmus nerekia linuxu,ta puikiai atlieka ps3

Ne į temą

PS3 palaiko 720p/1080p .MKV (matrioska video) failus su keliais sound trackais bei keleta skirtingu subu viename faile? :D i think not :) . pasiskaitant http://www.joystiq.com/2006/10/27/playstat...-media-formats/ (maciau kad senas topikas ten, pataisykit jei kazkas pasikeite) kazka tokio tai irgi ps3 media palaikymas kaip ir visu konsoliu gan kuklus yra. aisku su visokiais tversity ar media serveriais galima isplesti visa sita palaikyma bet cia atskira kalba
Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dauguma filmu avi. formate,jei nori galima prisipisti ir prie visko, ps3 nerodo foto raw. formate,negroja flac. failu,

 

p.s. yra atveju kai zmogus rekia kad ziuri tik hd filmus nes jam reikia kokybes ir visa sita jis daro per sena kineskopini telika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau rakinti sia tema kol kai kam neprasidejo isterijos priepolis, del OS naudojimo ant zaidimu konsoles :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau rakinti sia tema kol kai kam neprasidejo isterijos priepolis, del OS naudojimo ant zaidimu konsoles :thumbsup4:

pritariu B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as nepritariu. Kiekvienas turi savo nuomone. Nors as ir neturiu ps3, manau, jog tai yra nesamone. Zmones mokejo pinigus ir net perkant ps3 buvo parasyta jog yra other os palaikymas, o dabar jie nori ji tiesiog atimti. Ir kai kiti sakot, jog konsole skirta vien zaisti, o jus nepagalvojot, jog kiti naudojasi linux ir jiem tai labai geras dalykas, o jei jus ju nenaudot tai dar nereiskia, jog other os palaikymas yra nereikalingas.

Todel pilnai pritariu Skeith, jog tai galima vadinti vagyste! :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Todel pilnai pritariu Skeith, jog tai galima vadinti vagyste!

Vagystė - svetimo turto pagrobimas; baudžiamoji veika (tam tikrose valstybėse - nusikaltimas). Pvz., svetimo daikto paėmimas neturint savininko (t.y. šeimininko) leidimo (t.y. pasisavinimas). Viena labiausių paplitusių baudžiamųjų veikų. Vagiantis asmuo vad. vagimi.

wikipedia.org

 

SONY nieko neėme ir negrobė be šeimininkų sutikimo. Tai kat SONY iškeltos salygos kažko netenkino - kita kalba. Bet nieko per prievartą nebuvo atimta, ir updeitinant PS3 buvo net kelis kartus perspėta, kad po updeito dinks Other OS palaikymas. Žmonės ramiausiai galėjo pasirinkti.

Tad dabar man - nieko nesuprantančiam durneliui - paaiškinkit, kurioj vietoj buvo įvykdyta VAGYSTĖ?

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad čia vaikai užsiciklinę - ve mums nereikia linuxų, mums gerai kaip yra... Čia juk forumas, diskusijos. Žmonės ateina susirast bendraminčių, pasiskųst, padiskutuot apie vieną ar kita problemą. Bet ne, ateis malalietka ir tris sykius temoje pabrėš, kad jam linuxai vistiek nereikalingi...

SudraSkytaS

Na kam bereikia kabinėtis prie vieno žodžio? Ne mažas vaikas juk. Vagystė čia panaudota kaip metafora, perkeltine prasme. Jeigu nebėra argumentų tai gal geriau tiesiog patyleti, kaip kai kas jau patarė? Peace.

Redagavo TomasFBR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TomasFBR

Ne į temą

Na matai, žodis žodžui nelygus. :thumbsup4: VAGYSTĖ - gana rimtas kaltinimas. Ir kaikur už tokių žodžių vartojimą, gali būti apkaltintas šmeižtu ir panašiai.. B) O argumentų, kaip matai, man dar netrųksta. :) Aš bent nepradedu mėtytis grąsinimais, ar įspėjimais. :) Tiesiog bendrauju, niekur nesistenkdamas įrodyti, kad Linuxai yra NIEKAM nereikalingi, bet ir nepritariu, kad SONY pasielgė kaip paskutiniai vagys. Stengiuosi blaiviai žiūrėti į situaciją ir apie tai diskutuoti. :)
Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.