Skeith

PSN Update 3.21 - Pinigų vagystė iš kišenių

Rekomenduojami pranešimai

as pvz nemokejau uz supistu linixu palaikyma,as mokejau uz konseole kuri skirta ZAIDIMAMS.pradekim viena karta naudoti daiktus pagal paskirti,juk neini pas merga ir ne... jos su pirstu !

Nesiparink, šiuo metu yra daug daiktų su keletu funkcijų , pvz.: mob.telefonai, fotoaparatai, mp3 grotuvai. Jeigu kokiam IPhone Apple sugalvotų išjungti žaidimų/aplikacijų palaikymą, neva tai kenkia telefono saugumui, manai vartotojai būtų patenkinti? Juk Iphone ir toliau puikiausiai atliktų savo pagrindinę funkciją - skambinimą. Priedai daro produktą patrauklesniu ir reik žvelgt plačiau, o ne šaukot. Spėju pats nė Linuxų nesi matęs...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar kur nors reklamoj sako ar rodo kad gali instaliuoti linuxus -NE

Ne, nes cia ne reklama, o sukis. Reklamoje tikrai manau buvo pamineti linuxai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ar kur nors reklamoj sako ar rodo kad gali instaliuoti linuxus -NE

Ir koks tikslas čia to tavo šokinėjimo? Pasakei savo nuomonę ir užteks gal? Tu nesinaudoji, o kiti gal naudojasi- nepagalvojai..?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Skeith Padarik prie sitos temos apklausa , butu idomu pasiziuret kas naudoja ta linux ir kas ne , nu bet aisku xbox cia balsuos tai rezultatas bus neaiskus ,nebent dadet toki varijanta Neturiu ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar kur nors reklamoj sako ar rodo kad gali instaliuoti linuxus -NE

Taip tikrai taip yra. Ir dežutėje yra Other OS palaikymas kaip viena iš funkcijų.

 

 

P.S. Dėkui TomasFBR - prisijungiau per PSN

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesiparink, šiuo metu yra daug daiktų su keletu funkcijų , pvz.: mob.telefonai, fotoaparatai, mp3 grotuvai. Jeigu kokiam IPhone Apple sugalvotų išjungti žaidimų/aplikacijų palaikymą, neva tai kenkia telefono saugumui, manai vartotojai būtų patenkinti? Juk Iphone ir toliau puikiausiai atliktų savo pagrindinę funkciją - skambinimą. Priedai daro produktą patrauklesniu ir reik žvelgt plačiau, o ne šaukot. Spėju pats nė Linuxų nesi matęs...

ps3 irgi turi nemazai funkciju,be kitos os palaikymo,taip kad ... sony nieko neapgavo,o jei jauties apgautas,rasai laiska sony ir jei irodysi savo teisybe jie mielai tau grazins pinigus ir atsiprasys kad apgavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesiparink, šiuo metu yra daug daiktų su keletu funkcijų , pvz.: mob.telefonai, fotoaparatai, mp3 grotuvai. Jeigu kokiam IPhone Apple sugalvotų išjungti žaidimų/aplikacijų palaikymą, neva tai kenkia telefono saugumui, manai vartotojai būtų patenkinti? Juk Iphone ir toliau puikiausiai atliktų savo pagrindinę funkciją - skambinimą. Priedai daro produktą patrauklesniu ir reik žvelgt plačiau, o ne šaukot. Spėju pats nė Linuxų nesi matęs...

Ne tuo adresu meti kaltinimus ir pateikineji pavyzdzius. Kaltink ta hakeriuksti kuris savo issisokimu eliminavo visus FAT konsoliu savinikus del linux naudojimo, pats asmeniskai tik uz tokias prevencines priemones. Ir tikrai nekaltinu sony del tokiu jos veiksmu, nes ji bando apsaugoti mus nuo issisokeliu. O i teisma duokite ne sony, o ta issisokeli

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tuo adresu meti kaltinimus ir pateikineji pavyzdzius. Kaltink ta hakeriuksti kuris savo issisokimu eliminavo visus FAT konsoliu savinikus del linux naudojimo, pats asmeniskai tik uz tokias prevencines priemones. Ir tikrai nekaltinu sony del tokiu jos veiksmu, nes ji bando apsaugoti mus nuo issisokeliu. O i teisma duokite ne sony, o ta issisokeli

 

Net tas išsišokėlis kaip sakai - neverčia mūsų instaliuoti jo darbą juk. O Sony mums riboja galimybės kaip paranoikai. Čia Sony darbas saugoti, bet netokiais budais. Pvz aš pradėsiu šaukti kad radau bugą Blue-Ray Video diskų paleidimo sistemoje ir ką? Sony užblokuos mums Blu-Ray video peržiurėjimą. Manau sutiksi kad čia visiška nesamonė. Konsolė turi palaikyti visas funkcijas, kurios buvo išreklamuotos, o ne buti pusfabrikatui. Aš asmeniškai be galo laimingas kad turiu seną modelį su gerų software PS2 palaikymų, Card Reader ir Other OS.

PS3 - konsolė, kuri per savo gyvenimo laiką prarado daugiau negu gavo naujų funkcijų. Nesamonė...

 

Aš dar galiu suprasti kada išemamos funkcijos kituose modeliuose kad modelis atpigtų, bet kada kerpamos funkcijos, kurios jau yra išleistos pasaulyje ir už kurias sumokėti dideli pinigai - to aš niekada nesuprasiu. Jeigu jie dabar pvz man nusprestu atjungti ir Card Reader ir PS2 palaikymą, aš ką - turėčiau sutikti ???? HELL NO. FUCK SONY

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patogus dalykas tie Linux'ai ant PS3. Man puikiai pagelbejo sugedus PC.

Galejo Sony pasistengti ir pasalinti spagas, o ne iskastruoti sia funkcija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skeith, toks retorinis klausimas: manai kažkas pasikeis, kad playmanijos forume pasiskųsi, parėkausi ant SONY? :)

 

 

Čia galima dabar lieti ašaras dėl to, kad sony atemė "saldainiuką", ar akis išpūtus įrodinėti, kad linuxas niekam nereikalingas, bet realiai - čia rašydami NIEKO nepakeisit. Neaišku, ar čia būtent dėl to geohoto krykštavimų, ar dėl ko kito, bet sony padarė savo sprendimą. Manau ten ne debilai sėdi ir puikiai supranta, kad geriau keli tūkstančiai nepatenkintų klientų, negu milijonai nulaužtų konsolių.

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz aš pradėsiu šaukti kad radau bugą Blue-Ray Video diskų paleidimo sistemoje ir ką? Sony užblokuos mums Blu-Ray video peržiurėjimą.

Manau kad ir susidegines prie sony atstovybes tu busi niekam neidomus, tad sekmes verkiant toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skeith, toks retorinis klausimas: manai kažkas pasikeis, kad playmanijos forume pasiskųsi, parėkausi ant SONY? :thumbsup4:

Čia galima dabar lieti ašaras dėl to, kad sony atemė "saldainiuką", ar akis išpūtus įrodinėti, kad linuxas niekam nereikalingas, bet realiai - čia rašydami NIEKO nepakeisit. Neaišku, ar čia būtent dėl to geohoto krykštavimų, ar dėl ko kito, bet sony padarė savo sprendimą. Manau ten ne debilai sėdi ir puikiai supranta, kad geriau keli tūkstančiai nepatenkintų klientų, negu milijonai nulaužtų konsolių.

 

Vat todėl kad tokie kaip tu visada galvoja kad nieko nepakeisite - nieko ir negausite ir neišeis jums nieko. O playmanija nevienintelis forumas ir labai daug bangų kyla visur šiaip. Taigi niekas čia neverkia, o konstatuoja situaciją. Manę pvz jau u***** tokie Sony veiksmai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat todėl kad tokie kaip tu visada galvoja kad nieko nepakeisite - nieko ir negausite ir neišeis jums nieko.

Tu pradžioj įsiskaityk KĄ aš rašau, o tada jau purkštauk ir snargliuokis.

...manai kažkas pasikeis, kad playmanijos forume pasiskųsi, parėkausi ant SONY?

..bet realiai - čia rašydami NIEKO nepakeisit.

Tu manai čia sėdi SONY atstovai ir skaitinėja vargšo nuskriaustojo Skeith pasisakymus? LOL :thumbsup4: Jeigu REALIAI kažką nori keisti, tai rašyk peticijas, rink parašus, kreipkis tiesiogiai į SONY, o nerėkauk ir nevaizduok, kad kažką pakeisi ten, kur tavęs negirdi reikalingi asmenys.

Man juokingi tokie žmonės kurie keičia pasaulį sėdėdami prie telikų, arba skųsdamiesi savo kaimynams. Čia panašiai. Kam tas apsimetinėjimas? Taip, aš dabar nieko nedarau dėl šito sony žingsnio, nes realiai man dzin tie linuxai ir aš suprantu dėl ko viskas buvo padaryta - mane tas tenkina. O kai man reikia, aš stengiuosi ne TIK pasiskųsti viešai (pvz.: situacija su Fifa09 trofais)... Tavo "darymas" kolkas apsiriboja tik verkšlenimais ir nepasitenkinimo išreiškimais. Vaikiška.

Taigi niekas čia neverkia, o konstatuoja situaciją.

Argi? Kam "konstatuoti situaciją" kuri buvo žinoma ir aptarinėjama šitame forume dar porą dienų prieš tau sukuriant temą? :thumbup:

 

P.S. Linksmų šv. Velykų. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu pradžioj įsiskaityk KĄ aš rašau, o tada jau purkštauk ir snargliuokis.

Tu manai čia sėdi SONY atstovai ir skaitinėja vargšo nuskriaustojo Skeith pasisakymus? LOL ;) Jeigu REALIAI kažką nori keisti, tai rašyk peticijas, rink parašus, kreipkis tiesiogiai į SONY, o nerėkauk ir nevaizduok, kad kažką pakeisi ten, kur tavęs negirdi reikalingi asmenys.

Man juokingi tokie žmonės kurie keičia pasaulį sėdėdami prie telikų, arba skųsdamiesi savo kaimynams. Čia panašiai. Kam tas apsimetinėjimas? Taip, aš dabar nieko nedarau dėl šito sony žingsnio, nes realiai man dzin tie linuxai ir aš suprantu dėl ko viskas buvo padaryta - mane tas tenkina. O kai man reikia, aš stengiuosi ne TIK pasiskųsti viešai (pvz.: situacija su Fifa09 trofais)... Tavo "darymas" kolkas apsiriboja tik verkšlenimais ir nepasitenkinimo išreiškimais. Vaikiška.

 

Argi? Kam "konstatuoti situaciją" kuri buvo žinoma ir aptarinėjama šitame forume dar porą dienų prieš tau sukuriant temą? ;)

 

P.S. Linksmų šv. Velykų. :thumbsup4:

Ne į temą

O tu čia tiktai sėdi ir dedi savo išreiškimus, kurie realiai nikam nerupi.

Peace :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu čia tiktai sėdi ir dedi savo išreiškimus, kurie realiai nikam nerupi.

Ne į temą

Jie kitiems rūpi lygiai tiek pat, kiek tavo verkšlenimai. :thumbsup4:

Tau aš normaliai patariau ką gali daryti, jei tikrai nori kažką keisti. Deja, tavo keitimas apsiribojo viešais rėkimais ant SONY, ir minusų dėliojimais forumiečiams. ;))

Žodžiu, taip elgdamasis pasieksi linuxų grąžinimo lygiai tiek, kiek aš nieko nedarydamas :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.