Skeith

PSN Update 3.21 - Pinigų vagystė iš kišenių

Rekomenduojami pranešimai

Tai, kad čia vaikai užsiciklinę - ve mums nereikia linuxų, mums gerai kaip yra... Čia juk forumas, diskusijos. Žmonės ateina susirast bendraminčių, pasiskųst, padiskutuot apie vieną ar kita problemą. Bet ne, ateis malalietka ir tris sykius temoje pabrėš, kad jam linuxai vistiek nereikalingi...

SudraSkytaS

Na kam bereikia kabinėtis prie vieno žodžio? Ne mažas vaikas juk. Vagystė čia panaudota kaip metafora, perkeltine prasme. Jeigu nebėra argumentų tai gal geriau tiesiog patyleti, kaip kai kas jau patarė? Peace.

Viskas čia lyg ir gražiai parašyta... Bet jei čia vystomos diskusijos ir pan., kodėl tie kas sako, jog jiems nereikia linuxu yra neteisūs? Kodėl tie žmonės iškart už nuomonę vadinami vaikais ir malalietkom? Čia pačio mąstymas kaip nebrendylos vaiko, kai jau nebegali nieko pasakyt, pradedi įžeidinėt... o pats dar rašai apie argumentų neturėjima ir tylėjimą... manau, pačiam ir reiktų pasinaudot savo patarimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad čia vaikai užsiciklinę - ve mums nereikia linuxų, mums gerai kaip yra... Čia juk forumas, diskusijos. Žmonės ateina susirast bendraminčių, pasiskųst, padiskutuot apie vieną ar kita problemą. Bet ne, ateis malalietka ir tris sykius temoje pabrėš, kad jam linuxai vistiek nereikalingi...

Ar tikrai jautiesi ant tiek suauges, kad drystum kitus izeidineti? Ar paprasciausiai tavo mentalitetas neissivystes i suaugusio zmogaus. Pats rasai, kad cia zmones ateina padiskutuoti ir susirasti bendraminciu, na tai ir bendraujam, matai daugumai giliai p* tie OS ant konsoles, nes normaliai mastantis zmogus perka konsole tikrai jos paskirciai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomass aš taipat pirkau konsole tiesioginei jos paskirčiai. Bet žiūrėti IP TV per Linux'us man taipat yra naudingas dalykas. Žinoma čia ne pasaulio pabaiga , bet vistik ... Suprantu , kad kaikuriems visiškai nusispjaut i Linux'us. Taip kaip man i trofėjus (tik nepradėkit dėl to kabinėtis). Linux'ai buvo viena iš priežasčių kodėl aš isidėjau talpesni harda. Backup'ink duomenis ir formatuok harda. Jiems labai lengva pasakyti. Teks daug ka pratrinti. Beje man pasidarė idomu ar sename harde liko senas update'as?

 

PS: visa šita istorija su update'u kažkokia keista ir juokinga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomass aš taipat pirkau konsole tiesioginei jos paskirčiai. Bet žiūrėti IP TV per Linux'us man taipat yra naudingas dalykas. Žinoma čia ne pasaulio pabaiga , bet vistik ... Suprantu , kad kaikuriems visiškai nusispjaut i Linux'us. Taip kaip man i trofėjus (tik nepradėkit dėl to kabinėtis). Linux'ai buvo viena iš priežasčių kodėl aš isidėjau talpesni harda. Backup'ink duomenis ir formatuok harda. Jiems labai lengva pasakyti. Teks daug ka pratrinti. Beje man pasidarė idomu ar sename harde liko senas update'as?

 

PS: visa šita istorija su update'u kažkokia keista ir juokinga

Tam yra skirti PC ar ir per PC bandote zaisti PS3 zaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas cia verkiat del to OtherOS panaikinimo galit kaltint net ne sony, o ta gudruti geohot. Per jo issi3,14sinejimus ir iseme. Man tia asmeniskai tiek terupi tie Linux, bet as sony nekaltinciau, padare ka turejo padaryt.

 

O siaip tai nieko nepadarysit, viskas legalu ir prie Sony tikrai niekas neprikibs.

http://community.eu.playstation.com/t5/Pla...n/td-p/10529727

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Minusu salininkam

Ne į temą

Tik minusus ir tesugebate deti, o argumentuoti nei vienas negalite :) Paneigite tai ka as parasiau nera realybe, kai paneigsite tada ir dekite minusus
Redagavo Tomass

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tam yra skirti PC ar ir per PC bandote zaisti PS3 zaidimus.

biškį čia nuvažiavai... O pagalvojai, gal yra žmonių kurie neturi pakankamai galingo pc ar pinigų(tam, kad galėtų nusipirkti galingesnį pc), kad galėtų naudoti programas, kurios reikalauja daug resursų? Todėl ir yra didelis praradimas OtherOS'o :) Redagavo TuZas8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik minusus ir tesugebate deti, o argumentuoti nei vienas negalite :) Paneigite tai ka as parasiau nera realybe, kai paneigsite tada ir dekite minusus

Tu siaurai mastai. Kaip jau rašiau - šiais laikais daug prietaisų yra multifunkciniai. Per mobilų telefoną žaidžiau žaidimus, skaičiau knygas - jis man netik skambinimui skirtas.

 

Būtų emuliatorius tikrai dauguma bandytų leist PS3 žaidimus ant PC kaip kad dabar žaidžia su PS2 emuliatoriais.

Kuo prietaisas/aparatas/konsolė universalesnis tuo jis patrauklesnis, o PS3 ta patraukluma su laiku vis praranda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

beprasmiska diskutuot su tuo kas i viska ziuri tik is savo varpines ir net nesiklauso kitu nuomones.

Tam yra skirti PC ar ir per PC bandote zaisti PS3 zaidimus.

prie ko cia PS3 zaidimai ant PC? tu nieko nesupratai ka norejau tau pasakyti. arba nenorejai suprasti. galiu detaliau paaiskinti kodel ant PS3 linux'us tureti man yra patogu. bet bijau , kad tu vistiek nesuprasi. gailiuosi , kad isvis isiveliau i sitas bevaises diskusijas. atsiprasau jei izeidziau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu siaurai mastai. Kaip jau rašiau - šiais laikais daug prietaisų yra multifunkciniai. Per mobilų telefoną žaidžiau žaidimus, skaičiau knygas - jis man netik skambinimui skirtas.

Būtų emuliatorius tikrai dauguma bandytų leist PS3 žaidimus ant PC kaip kad dabar žaidžia su PS2 emuliatoriais.

Kuo prietaisas/aparatas/konsolė universalesnis tuo jis patrauklesnis, o PS3 ta patraukluma su laiku vis praranda.

Bet kaip tu bevartytum tai mobilus telefonas ir gamintojas del savo gaminio sauguma uztikrinanciu priezasciu uzdraudes jame zaidimu funkcijas ir interneto palaikyma bus teisus, nes tu isigijai mobilu telefona. Pats gi juk su automobiliu neari lauku prisikabines pluga, nors jo galimybes leidzia tai daryti. Manau toliau testi diskusijas yra beprasmis reikalas, nes kas liecia sony tai jie pasielge teisingai uztikrindami milijonu klientu sauguma, paaukodami keliasdesimt tukstanciu nepatenkintu vartotoju is kuriu dauguma konsoles nulauzimo salininkai kurie nesupranta, kad kaltinimus reiktu mesti ne sony bet izuliam hakeriuksciui

 

Ne į temą

beprasmiska diskutuot su tuo kas i viska ziuri tik is savo varpines ir net nesiklauso kitu nuomones.

 

prie ko cia PS3 zaidimai ant PC? tu nieko nesupratai ka norejau tau pasakyti. arba nenorejai suprasti. galiu detaliau paaiskinti kodel ant PS3 linux'us tureti man yra patogu. bet bijau , kad tu vistiek nesuprasi. gailiuosi , kad isvis isiveliau i sitas bevaises diskusijas. atsiprasau jei izeidziau.

As viska kuo puikiausiai supratau, tam ir paemiau kaip pavyzdi PC (IPTV) ziurejimui ir PS3 zaidimus , o del patogumo nesigincysim, nes tarkim man patogiau buvo vazineti mieste 60km/h greiciu ir be ijungtu sviesu, bet del saugumo buvo ivesta 50km/h greitis ir sviesos visa para, nors visi puikiai zino apie zala gamtai, bet zmoniu saugumas pirmoje vietoje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dauguma filmu avi. formate,jei nori galima prisipisti ir prie visko, ps3 nerodo foto raw. formate,negroja flac. failu,

 

p.s. yra atveju kai zmogus rekia kad ziuri tik hd filmus nes jam reikia kokybes ir visa sita jis daro per sena kineskopini telika

Ne į temą

niekas cia nieko ne^isa :thumbup: aisku jeigu turetum kokia linkomanija ar ka ir netingetum nueiti i HDTV skyriu tai pamatytum kad nors ir video formatas yra x264, bet konteineris yra .mkv kurio ps3 nepalaiko, labai retai matau kitokio formato, aukstos kokybes filmus negu .mkv.

 

o paprasti filmai tai jo, xvid/divx formato .avi konteineryje :clap2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TomasFBR

Ne į temą

Na matai, žodis žodžui nelygus. :) VAGYSTĖ - gana rimtas kaltinimas. Ir kaikur už tokių žodžių vartojimą, gali būti apkaltintas šmeižtu ir panašiai.. :) O argumentų, kaip matai, man dar netrųksta. :) Aš bent nepradedu mėtytis grąsinimais, ar įspėjimais. :) Tiesiog bendrauju, niekur nesistenkdamas įrodyti, kad Linuxai yra NIEKAM nereikalingi, bet ir nepritariu, kad SONY pasielgė kaip paskutiniai vagys. Stengiuosi blaiviai žiūrėti į situaciją ir apie tai diskutuoti. :)

 

Pvz aš matau tik trollinimą, o ne diskusiją iš tavo pusės. Aišku galima išvis nieko nerašyti ir nediskutuoti (Juk tai nieko nepakeis) - tavo žodžiai.

Bet pasakyk man ar tokių frazių rašymas nėra temų gadinimas (AKA Trolling), už ką ir buvai gavęs įspėjimą?

Pasakiai nuomonę apie tai - jo, bet sakyti pastoviai vos nekiekviename poste - ai tai nereikalinga, neverk, tu nieko nepakeisi?

Čia mano manymų yra tikras įžeidžiantis trollingas. Visi tokie tipa durni kad nesupranta kad nepakeisime Sony sprendimo ir panašiai.

Norėjai pasirodyti protingų? Tai vat neišėjo.

 

O dėl vagystės tai iš dalies sutiksiu su tavimį, BET argi nevagystė yra tai kad tas update nuima Other OS kada instaliuoji, bet atjungia tavę nuo PSN jeigu ne - argi čia ne dvi pusės vienos monetos? Gaunasi tas pats - nori nenori, bet mes tavę apiplėšim. Tik pats pasakyk ką pavogti. Štai tokia situacija.

 

 

O dėl LINUX naudojimo - mano pvz naudojimo tikslas yra grafinės programos ant HD TV (Blender), .mkv ir kitokių formatų, kurių nepalaiko PS3 XMB, žiurėjimas, muzikos formatai (ape, flac), video editoriai, emuliatoriai (mano pagrindinė funkcija. Super, kada žaidi kokį SNES ar kitą žaidimą ant didelio ekrano ir su wireless pultų - vat čia jausmas visai kitas negu ant PC emu jau patikėkite), Paskui hakinimas - kodų ir passwordų BRUTE FORCE parinkimas (kadangi PS3 processorius yra labai galingas tai brute force užema žymiai mažiau laiko), hardware (PowerPC (PS3 architekturos) nagrinėjimas) (išmokstu kaip jinai dirba, galiu disassemblioti programas šiai architekturai (to negalima daryti ant PC, kadangi tai yra intel architektura).

 

Nu vat kas idomu pasakys kad mažai kam naudoju bent aš pats asmeniškai - ir visa tai yra viename dalyke. OTHER OS.

Ir tai yra OFICIALI IŠREKLAMUOTA PS3 FUNKCIJA.

 

Ne į temą

 

Aišku tu vėl norėsi pasirodyti protingas ir dėti remarkas vietoj to kad normaliai diskutuoti. Juk kitaip bendrauti tu deja negali. Gaila ir gėda kad jeigu žmogus neturi ko pasakyti arba tiesiog nemėgsta kito žmogaus - elgėsi tokiais budais ir jam tai yra atleidžiama iš kitos personalo pusės.

 

Todėl pasakysiu paprastai - Nuotrauka

 

Manau suprasi

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Skeith, ne nu... kaip tau nerašyti, kai pats provokuoji? :) Dėk dar vieną įspėjimą ar daryk ką nori, bet... Tu neįsiskaitęs į mano postus lendi pats pirmas ginčytis nors net ne su tavim kalbėjau, o paskui dar vemi kažkokiais troliais, pirmas sumeti minusus - bet aišku aš lieku kaltas, ir dar gaunu įspėjimą nes sugebu tau nepritarti. :) Tikrai "vyriškai" bendrauji, žmogau. :)

 

Aš tau aiškinu po kelis kartus tą patį, nes tu iš pirmo nesupranti (o net ir iš penkto - kaip parodė praktika). Tu kiekvienam poste rašai, kad aš kažką rašau, ko realiai nerašau. :) Kad ir.:

bet sakyti pastoviai vos nekiekviename poste - ai tai nereikalinga, neverk, tu nieko nepakeisi?

..ai tai nereikalinga.. - kur rašiau, kad Linuxai niekam nereikalingi?

...tu nieko nepakeisi.. - kur rašiau, kad tu nieko nepakeisi? Rašiau, kad nieko nepakeisi ČIA, playmanijoje. ir vien skųsdamasis. Yra skirtumas, nejauti?

Na, sugebėsi pacituoti, ar taip ir liks?

 

Norėjai pasirodyti protingų? Tai vat neišėjo.

Žinok nustebsi, bet ne visi rašo tam, kad pasirodyti protingais. Jei nesuvoki kodėl žmonės TIESIOG bendrauja forume, tai gal ne tas pareigas užemi?

 

O dėl vagystės tai iš dalies sutiksiu su tavimį, BET argi nevagystė yra tai kad tas update nuima Other OS kada instaliuoji, bet atjungia tavę nuo PSN jeigu ne - argi čia ne dvi pusės vienos monetos? Gaunasi tas pats - nori nenori, bet mes tavę apiplėšim. Tik pats pasakyk ką pavogti. Štai tokia situacija.

Bijau, kad nesuprasi, ir mano tekste vėl įžvelgsi asmeninių įžeidimų ar panašiai (nu tu ką nors sugalvosi, man tiek fantazija neišneša), bet pabandysiu paaiškinti kitiems, pateikdamas pavyzdį.

Elementari (reali) situacija: daugiabučio namo gyventojai nusprendė įsistatyti tvirtas, seifines lauko duris saugumo sumetimais. Iš tarkim 100 žmonių, prieš naujas duris pasisakė 5. Durys aišku buvo įstatytos, ir tiems 5 buvo pateiktas ultimatumas: arba susimokat už duris, arba tiesiog negaunat rakto ir į laiptinę įeinat kaip norit (ar kaimynu prašot, ar laukiat prie durų, kol kas atidarys praeidamas).

Turi pasirinkimo teisę: arba prarandi pinigus (nustatyta suma už durų įrengimą), arba prarandi patogumą. Ir daugumai dzin, kad tavęs netenkina neiviena sąlyga. Ir tai nėra jokia vagystė.

Su SONY lygiai tas pats:

Turėjai linuxus, bet juos nori "atimti' ~ turėjai pinigus, bet juos nori "atimti"

Neatidavęs linuxų, prarasi onlainą ~ neatidavęs pinigus, prarasi patogumą.

 

Na tikiuosi aiškai čia parašiau, ką norėjau :)

 

Ne į temą

Aišku tu vėl norėsi pasirodyti protingas ir dėti remarkas vietoj to kad normaliai diskutuoti. Juk kitaip bendrauti tu deja negali.

Kažkodėl su dauguma forumiečių puikiai susibendraujam, net jei ir nuomonės skiriasi. :) Tau nekeista? Beje, pavartyk žodyną, nes vartoji kaikuriuos žodžius ne vietoj :)

 

Gaila ir gėda kad jeigu žmogus neturi ko pasakyti arba tiesiog nemėgsta kito žmogaus - elgėsi tokiais budais ir jam tai yra atleidžiama iš kitos personalo pusės.

Tiesiai į tašką :) Rašei žiūrėdamas į veidrodį?

 

Jaučiu mano postas ilgai negyvens (kas abejotų, juk ginčyjuosi su pačiu Skeith ;) ), bet duosiu patarimą: nekaltink žmonių tuo, kame pats kaltas, o neradęs priekabų, nesusigalvok jų iš lempos, ir viskas bus ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nuotrauka
Redagavo ViPeRkillz
narkata: Pagaliau uzdaret ta tema ,nes cia butu iki kaledu ginciojimas uzsiteses, norejau jau pats uzdaryt ,bet ziuriu jau kas kas padare :) viperkillz: :DDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.