Sta6KA

Del GTA SA....

Rekomenduojami pranešimai

Tai va skaiciau as tuos jusu gidus lb naudingi ir wiska buwo ok bet susiduriau su tokia problema niekaip negaliu rasti gta sa savo 100% kuris man tiku bandziau ysikelinet ywairiu formatu is usb per ulaunhery kazkoky gidu pagalba wiskas gerai bet seivu nerodo paskui bandziau keist regionus ten su kazkokiu PS2.Save.Builder.v0.8x bet mano seivas yra kazkokio B formato o ten tokio net nera... tai wa kaip ir y siena atsitrenkiau net nebezinau ka daryt gal kam buwo taip ir zino ka daryt. Seip man tas SA tik del multiplayer noreciau pabandyt su draugu bet tai kad wa kiek suprantu turi but zaidimo kazkiek pereita ar kazakas panasaus o gal is wis jo nera :/// as atsisiunciau kazakoky Grand Theft Auto San Andreas PS2 USA NTSC per torrentus gal cia jo net nera nes jis 2004 o ant PC kiek atsimenu tai 2005... nu jai kas galit tai patarkit ka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:grt: klausyk biciuli, tu pavarai, nori konvertuoti PC seiva kad eitu ant PS2. ;) Tu turi parsisiusti PS2 pritaikyta save'a ir tada jy konvertuoti kad tau tiktu. PC seivo pavertima y ps2 seiva gali pamirsti. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prasau eini cia http://www.gamefaqs.com/ pasirenki sistema kuriai ieskai seivu,pvz ps2,tada pasirenki zaidima,pvz GTA SA,ir tada to zaidimo aprasyme pasirenki virsuj Game Saves,ir gauni visa sarasa ivairiausiu seivu,rinktis reikia pagal tai koks zaidimas PAL ar NTSC ir su kokia programa seivus perkelsi Codebraker,ar Max Drive,seiva parsisiunti i pc,tada jei reikia isarhyvuoji ir imeti i usb rakta ar ka kita su kuo ketinama duomenis pernesti i ps2,tada ant ps2 uzsikrauni Codebraker ar Max Drive ir per ta programa darai Uncrush to MC,perkrauni ps2 su zaidimu ir Loadini nauja seiva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) klausyk biciuli, tu pavarai, nori konvertuoti PC seiva kad eitu ant PS2. :) Tu turi parsisiusti PS2 pritaikyta save'a ir tada jy konvertuoti kad tau tiktu. PC seivo pavertima y ps2 seiva gali pamirsti. :)

Kaip suprast PC seivus.. :/ as gi is neto siunciau PS2 saivus gta sa grajau yvairiu formatu bet nei vienas netiko... tada ejau per ps2 gidus ir radau sia skilty "Kaip pakeisti PlayStation 2 save'ų regioną?" atsisiunciau as ta programa dariau wiska kaip priklauso bet ispradziu reikia tureti viena savo zaidimo seiva kad kazkoky ID suzinotum.Tai as taip ir padariau is savo PS2 gta sa grajaus isikeliau viena seiva kurio formatas baigesi .B (cia PS2 seivas toks gawosi o ne PC) tai gi bet ant to programos nera tokio formato pasirinkimo kaip .B yra ten ju lb daug pvz Max lygtais ir taip toliau bet toko formato kaip .B nebuvo(kartoju cia ne PC oooo PS2 seivas toks gavosi) 1.Big Smooke.B (cia lygtais tikslaus neatsimenu) tai kartoju ka man daryt sutokiu formatu .B juk as negalejau PC geimo ysirasyt y PS2 ir jis man tikrai veikt negalejo... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.