IxtremeLT

Halo visos serijos

Rekomenduojami pranešimai

Sweiki noriu paklausti ko visems taip patinka tas halo ? Man nesudare jokio ispudzio saudai kaskokius keistus padarus ir viskas , isakikite savo nuomone ji man labai svarbi . :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki noriu paklausti ko visems taip patinka tas halo ? Man nesudare jokio ispudzio saudai kaskokius keistus padarus ir viskas , isakikite savo nuomone ji man labai svarbi . :)

Tai tu ji pats ispradziu pabandyk ir suprasi :) man halo toks kaip ateities WW, nors gal labiau tiktu galactic war :) ten vaizda toki padaro ... mazdaug paziuri i dangu ten karas, pasiziuri aplink save visur karas, visad vyksta kazkoks veiksmas, tankai, visokiausios masinos ir t.t. tiesiog pasijauti kaip tikram karo lauke kai reikia beperstojimo saudytis :) beto jis dar pasizymi labai geru online ir yra coop kuris dar labiau padomina zaidima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. geras online zaidimas

2. gili istorija

3. nebloga grafika.

 

seip asmeniskai man jis nelabai patinka is esmes vien del to kaip vienas mano draugas halo fanboy'us isuze jau man su juo smegenis, tai dabar ne girdet apie halo nenoriu, bet pradejau losti serijas tai ir pabaigsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip pagal mane halo yra puse velnio tik kad manes niekad neuzkabina.Nesu lose online halo tai nzn bet firefight modas ant 2p tikrai patiko , pasiemi dzipa viens saudo kitas vaziuoj .Tikrai smagu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane asmeniskai kabina halo istorija,kai pradejes as nuo pirmos dalies tai mane domina ir busimos. aisku kas pirma kart isidejo tik halo 3, ar odst tai tie nelabai ir gaudosi kas cia ir kaip vyksta,bet zaidimas tikrai nera eilinis. o tai kad saudai ''keistus'' padarus man nekliuna asmeniskai. co-op ir mp idomiai padaryti ir visai smagus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.