Justix

.bin.ecm formato konvertavimas

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, man reikia suzinoti, kaip bin.ecm formata, kuris yra resident evil zaidimo, atsisiusto is emuparadise tinklapio konvertuoti i toki formata, kuri nuskaitytu ps1 konsole...Aisku?Laukiu tikrai patyrusiu ekspertu ziniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.neillcorlett.com/ecm/ va cia yra iso suspaustas tas ecm, panasiai kaip psp cso taigi pades sitas

Tai nesuprantu, visa diena bandau irasyti zaidima ir nepavyksta, niekas, tai gali man duoti logiska sprendima, ka daryti, jau nezinau kiek disku sugadinau (30-40) ir nieko nepavyko, reiskia cia ne diskuose esme, o ka as dariau?Parasysiu detaliai ka as padariau:

1.Atsisiunciau byla Resident evil url- http://www.emuparadise.org/Sony_Playstatio..._Evil_(E)/96747 ;

2.Ispakavau, ta faila, kuri atsisiunciau naudodamasis Winrar programa ;

3.Irasinejau su Nero,Imgburn programomis i 30-40 cd-r,cd-rw disku ir nieko nepavyko...

Galit kasnors man patarti lietuviskai, as jau ziauriai pavargau.... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats atsakei i savo klausyma:

 

http://www.emuparadise.org/Sony_Playstatio...l_%28E%29/96747

 

pavaziuoji zemiau ir gauni

 

ECM Tools:

Download PakkISO 0.4 (Recommended) - PakkISO is *even better* than ECM tools because it automates everything. Download and install, and then simply right click on the game folder and select "Unpack ISO" or drag and drop the game's folder onto unpakkIso.exe. The program will automate all the steps for you. It will unECM the files and decompress the APE files too, to give you a .BIN which you can then mount and play!

 

Download ECM Tools - Required if your file is of .ECM type and you need to convert to ISO/BIN/CUE. ECM is a special compression technique which allows better compression on CD images and thus saves on space as well as bandwidth! Learn more here.

 

kaip jau ir daviau ECM jis ispakuos tau i ISO faila kuri irasai su imgburn i cd-r ant 2x greicio fsio veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet as nemoku to packiso uzdet, tipo ten sako uzdek zaidimo folderi ant packiso, bet kaip tai padaryti?Visu pirma, kai zaidima atsisiunciu, jo net nera folderyje...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Download ECM Tools - Required if your file is of .ECM type and you need to convert to ISO/BIN/CUE. ECM is a special compression technique which allows better compression on CD images and thus saves on space as well as bandwidth! Learn more here.

 

diev tu kaip neskiri ko tau reikia jei jau viska atkopinau tai pirma pasitaikiusy paskaityt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

E ziurek, o jeigu as instaliavau ir uzdejau ta ispakuota faila (zaidima) ant to unpackIso, padariau drag funkcija ta prasme, tai dabar jau galiu nebijoti irasineti i diska?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nekarta teko susidurti su tuo dalykeliu. darai taip. parisiunti ta ECM archyva kur yra tos programos, tada .ecm zaidimo faila nutempi ant UNECM bat rodos, failo ir tau sunormalizuos ta imidza. tada sutikrini ar naujai gauto failo pavadinimas sutampa su nurodytu pavadinimu cue faile ir kepi ;) easy.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nekarta teko susidurti su tuo dalykeliu. darai taip. parisiunti ta ECM archyva kur yra tos programos, tada .ecm zaidimo faila nutempi ant UNECM bat rodos, failo ir tau sunormalizuos ta imidza. tada sutikrini ar naujai gauto failo pavadinimas sutampa su nurodytu pavadinimu cue faile ir kepi ;) easy.

su team vieweriu buvau prisijunges, que failo nebuvo, daviau jau viska suruosiau ant bin, irase visvien jis i cd-rw bin faila paty ir neveikia sako :DDD sunku su juo. daviau normalu relyza, ir pasakiau kad eitu cd nusipirkt ryt matysim kas jam gausis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.