Magnitas

HDD (kietojo disko) probelma

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. norejau paklausti tu, kas i savo Asmenini kompiuteri dejosi papildoma Hard Diska. Man atsitiko tokia problema, kad as ji sujungiau, bet mano PC jo neranda.HDD yra vidinis. Jis yra salia senojo. Zodziu su sujungimu viskas gerai, bet problema ta, kad PC jo tiesiog neranda. NTad rasykite viska ka zinote. Jei yra kokiu Saitu su Gidais, rasykite PM. Aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. norejau paklausti tu, kas i savo Asmenini kompiuteri dejosi papildoma Hard Diska. Man atsitiko tokia problema, kad as ji sujungiau, bet mano PC jo neranda.HDD yra vidinis. Jis yra salia senojo. Zodziu su sujungimu viskas gerai, bet problema ta, kad PC jo tiesiog neranda. NTad rasykite viska ka zinote. Jei yra kokiu Saitu su Gidais, rasykite PM. Aciu.

pries kompui uzsikraunant eini i setupa,ir tenai padarai kad hardus ieskotu auto

dar reikia ziuret kokie perjungejai ant hardu,vienas master turi buti kitas slave jei jungi per ta pati laida

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia operacine sistema?

 

P.S. O cia pirmas disko idejimas tavo praktikoje?

Redagavo masa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks HDD, ar senas kompas ir dar visokiausiu niuansu yra (pvz.: ar prijungei maitinima :) ), ar taisingai sudejai svicus.

Senose kompose dedant nauja HDD biosas gali jo neatpazinti, bet widowsai turetu matyti bent jau XP tai tikrai matis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. norejau paklausti tu, kas i savo Asmenini kompiuteri dejosi papildoma Hard Diska. Man atsitiko tokia problema, kad as ji sujungiau, bet mano PC jo neranda.HDD yra vidinis. Jis yra salia senojo. Zodziu su sujungimu viskas gerai, bet problema ta, kad PC jo tiesiog neranda. NTad rasykite viska ka zinote. Jei yra kokiu Saitu su Gidais, rasykite PM. Aciu.

Visu pirma, kiek supratau dasidejai standartini 3,5" IDE HDD. Jei jungei ant to paties IDE kabelio, vienas turi boot master, kitas slave.

 

Pasiulyciau nuo naujojo isvis nuimk jumper'i ir ji kompas detektuos kaip slave, jei nera labai senovinis bios'as. Jei nepades nuemimas, skaityk ant HDD, buna nurodytos pozicijos, kaip gaut sleiva...

 

Greiciausiai jie tau pesasi, nes abu masteriai.

 

Kitas variantas, nes nepaminejai HDD dydziu, tavo BIOS'as gal senas ir negali pripazint dideles talpos HDD, tuomet dar galima flashin't BIOS'a kai kurioms motininems, bet tau nepatarciau paciam to daryt, jei neturi UPS'o, dingus elektrai flasho metu atsisveikintum su motinine. Jei tai del nepripazinimo, ant HDD gali jumper'iais apribot talpa dvigubai, tada gal BIOS'as ji pripazintu.

Redagavo inpeace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman, dekui. Taip ir padariau. Ant seno Master, ant naujo Slave. // Masa, deja pirmas. Bet prisiskaites truputeli esu. pries darant dar noreciau pasitikrinti viska ka zinau ir ko ne. beje, XP. // MirkaLRS, kompui metu senumas. Tikrai ne senas. Esu sujunges ant to pacio lizdo. t.y. Senas prijungtas kaip buves, o nauja prijungiau nuo jo laido antros atsakos. Zodziu taip, kaip reikia. Beje, kai prijungiau ir ijungiau PC, tai man rode kompe, kad rastas new hard drive, bet uz rasas isnyko ir viskas. Po antro, trecio ijungimo jis jau neatsiranda //Inpeace, stai HDD aprasymas: Western Digital WD3200JB HDD 320GB, IDE, 8MB, 7200rpm pagrindine problema ta, kad as nezinau ka daryti per tuos setupus, kai kompa uzkrauni ir reikia lysti i meniu. Galbut trumpai man reikia susipazinti su tuo ir viskas eis savaime. Beje, biski skaiciausi, kad Bios gali parodyti mazesne talpa negu yra HDD, bet jos nerodyti isviso negali. Na, cia tik taip skaiciau. Beje, o kaip zinoti kiek PC gali palaikyti talpa?.. Ar tokio dalyko nera?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman, dekui. Taip ir padariau. Ant seno Master, ant naujo Slave. // Masa, deja pirmas. Bet prisiskaites truputeli esu. pries darant dar noreciau pasitikrinti viska ka zinau ir ko ne. beje, XP. // MirkaLRS, kompui metu senumas. Tikrai ne senas. Esu sujunges ant to pacio lizdo. t.y. Senas prijungtas kaip buves, o nauja prijungiau nuo jo laido antros atsakos. Zodziu taip, kaip reikia. Beje, kai prijungiau ir ijungiau PC, tai man rode kompe, kad rastas new hard drive, bet uz rasas isnyko ir viskas. Po antro, trecio ijungimo jis jau neatsiranda //Inpeace, stai HDD aprasymas: Western Digital WD3200JB HDD 320GB, IDE, 8MB, 7200rpm pagrindine problema ta, kad as nezinau ka daryti per tuos setupus, kai kompa uzkrauni ir reikia lysti i meniu. Galbut trumpai man reikia susipazinti su tuo ir viskas eis savaime. Beje, biski skaiciausi, kad Bios gali parodyti mazesne talpa negu yra HDD, bet jos nerodyti isviso negali. Na, cia tik taip skaiciau. Beje, o kaip zinoti kiek PC gali palaikyti talpa?.. Ar tokio dalyko nera?

Del talpos tai buvo aktualu seniau kai biose reikejo paciam nustatyneti kiek hdd turi galvuciu sectoriu ir taip toliau. Pasmane senam kompe tai buvo kad biosas nemate hdd kurie didesni uz 10GB :), tai nustaciau kad jo nera biose o XP i rado kaip paprsta HDD 20GB.

Dar gali buti kad tavo HDD nera pagrindines particijos, ta prasme kai instalini windowsus gali istrinti partition ir padalinti diska arba vel padaryti activ partition. Pora kartu buvo kai instalinau XP dalinau diska tai po instalo puse mate puse ne(neko nebuvo), nes nepadariau partition (berods taip vadinasi :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MirkaLRS, bent del vieno dalyko nuraminai. Mm.. norejau dar del kai ko paklausti. Pas jus taip pat buvo ant HDD, ne naujo, bet seno, dvi plasmasines galvutes, ant Jumperio? Nes pas mane yra ten du. Vienas ant CS, o kitas ant Master uzdetas. Tai nieko, kad as paliksiu ant master tik? I kita isimsiu isviso?..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MirkaLRS, bent del vieno dalyko nuraminai. Mm.. norejau dar del kai ko paklausti. Pas jus taip pat buvo ant HDD, ne naujo, bet seno, dvi plasmasines galvutes, ant Jumperio? Nes pas mane yra ten du. Vienas ant CS, o kitas ant Master uzdetas. Tai nieko, kad as paliksiu ant master tik? I kita isimsiu isviso?..

Vienas Master,

Kitas Slave,

Cable Select (CS)- nuimti

BIOS'as nauja diska mato?

 

 

Kokie pasiekimai? Ar pavyko? Jei ne - kurioje vietoje sustota?

Redagavo masa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, kad buvau atitrukes ir neparasiau. Zodziu spejau pabuvoti forumuose ir pasiklausti, taip pat, zinanciu zmoniu apie sia problema. Zodziu taip. Viska sukaisiojau gerai. Senasis HDD yra ant Master ir CS, o nauja pajungiau ant Slave. Nenoriu kolkas eksperementuoti su CS ir kitu CS. Kaip patare man vienas zmogus. Nes tiksliai as dar nezinau kas yra tas 40 laidu ir 80 (ant nauju PC) laidu. O gal kas zino? ka jie reiskia. Zodziu suzinojau tai, kad reikia nueiti i Computer Managment. Ten yra parodyta ar naujas HDD yra aktyvus. Dabar vienintele mano problema, kad bijau ji instaliuoti. o bijau del to, kad nezinau kokius nustatymus, kokius kvadratelius, varnele, pazimeti. gal kas padetu? pvz. Jei netingetu idetu screenus. Buciau dekingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.