dudeperfect

Maza istrizaine.

Rekomenduojami pranešimai

Buvau uzejes i viena parduotuve. Ten uz 550lt, parduodamas yra televizorius. 48cm istrizaine, lcd, jungias hdmi. Nu viskas tinka, bet klausimas. gal kas turite tokios istrizaines tv? Nes man kaip ir atrodo maza istrizaine ir nezinau kaip bus su zaidimais. Yra didesniu, bet kaina brangesne ir nera hdmi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau uzejes i viena parduotuve. Ten uz 550lt, parduodamas yra televizorius. 48cm istrizaine, lcd, jungias hdmi. Nu viskas tinka, bet klausimas. gal kas turite tokios istrizaines tv? Nes man kaip ir atrodo maza istrizaine ir nezinau kaip bus su zaidimais. Yra didesniu, bet kaina brangesne ir nera hdmi.

Tai paprašyk kad ijungtų ir pažėsi koks vaizdas, beto neparašei kokia raiška tai nelabai galima sprest ar geras ar blogas vaizdas :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, as klausiu del zaidimu. Nes ar nebus per mazos detales ir bus neidomu zaisti? As del raiskos nezinau. bet jei hdmi yra tai su tuo laidu nebus grazus vaizdas?

Redagavo dudeperfect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, as klausiu del zaidimu. Nes ar nebus per mazos detales ir bus neidomu zaisti? As del raiskos nezinau. bet jei hdmi yra tai su tuo laidu nebus grazus vaizdas?

raiska svarbiau ;] nei jungtis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O del istrizaines?

hmm kaip cia pasakius turiu 19 coliu monitoriu pasijungiu xboxa per vga matau viska ore (beto ne widescreen 4:3) hd vaizdas ciki piki, detalu

 

teliko istrizaine bus didesne nei mano monikas bus liux, bet su viena salyga jei ten bus raiska gera i taska, jei ne tai labai lies vaizda ir tas pats sh gausis kur nieko nematysi, o jei gera raiska ir hdmi tada gausi tikrai gera vaizda ;] taigi raiskos tau reik.

 

 

----

 

PS: tai yra jeigu ner raiskos gali but ir metras ant metro telikas, ;D nu bus kubas bet neesme negausi tada vaizdo gero, cia kaip su paprastu TV bus jie neturi rezoliucijos aukstos ir raiskos tokios skaitmenines viskas ten analogiskai veikia todel ir nesimato nk ipatingo ;] o va lcd eina skaitmeniniu budu ten jau didziausias kriterijus raiska, visvien dabar lcd buna arba hd ready arba full hd

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia raiska turi buti kad jau geras vaizdas butu?

na jei rezoliucine raiska taip lietuviskai ir yra raiska= rezoliucija, tai full hd 1080 jau butu virsus, gali 720 but ir ready irgi gerai bet kokiu atveju bus gerai, bet visa laika cia netaip kalbejau asmeniskai kontrastas svarbiau ;D nei raiska sorry visur skaityk kaip snekeciau apie kontrasta labai persimaisiau as cia - taigi tas tv bus geras bet kontrastas jau geriau butu tikrai kad nemaziau 20k:1 kuo aukstesnis tuo geriau, jei nori geimint, tada geiminimui kriterijus dar tv yra reakcijos laikas ;] nedaugiau 8ms siulau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daug aiskiau viskas pasidarytu jei parasyt televizoriaus modeli , jei nesunku. jei zaidimam perki tai ziurek kad butu widescreen (krastiniu proporcijos 16:10 ar 16:9) , seip rezoliucija manau bus 1376x768 ,kas su xbox yra gana neblogai .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet pasnekejau su mama. Sako, kad vel pypli noriu nusipirkti. (dabar turiu toki kineskopini 37cm). Ir nenori, kad pirkciau. O noriu is jos pasiskolinti siek tiek. Tai as negaliu itikinti. Gal jus ka nors pasiulyt galit, nes mano zodziais netiki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu tokios istrizaines Taura:)Viskas panasu tik nera hdmi jungties .Ant xboxo grafika buvo gera per kompozitini kabeli(man atrode)Bet veliau nusipirkau vga hd kabeli ir grafika buvo ZIAURIAi gera.O del dydzio tai jei tu zaisi sakykim is 3m tai ir zaisk visada,nes jeigu priesi arciau toliau nebenoresi sugryst:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka. Sake topo centre paziuret. Tai kaip sitas? http://www.topocentras.lt/shop/vaizdo-tech...e22c451e2w.html Kiek panasiai toks kainuotu? (Pats nueiciau i topo centra, bet kad artimiausia parduotuve uz 25km)

 

daug aiskiau viskas pasidarytu jei parasyt televizoriaus modeli , jei nesunku. jei zaidimam perki tai ziurek kad butu widescreen (krastiniu proporcijos 16:10 ar 16:9) , seip rezoliucija manau bus 1376x768 ,kas su xbox yra gana neblogai .

Ta kur ziurejau uz 550, tai ten buvo Tunex firma ar kazkokia panasi.. Tik tiek galiu pasakyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.