altas123

Ar labai skiriasi grafika.

Rekomenduojami pranešimai

nezinau,bet kad skiriasi PC ir x360 versijos tai stobaliai... ant pc grafika tai jegine,o ant x360(gal mano tv kaltas) bet nepavadinciau to grafika...suspausta viskas,krc lieva :)

 

o kad labai turetu skirtis tai abejoju,vistiek grafika gal ir geresne,bet nezymiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

No0ne akivaizdu, kad tai dėl tavo TV, nes X360 ir PC versijos turėtų būt vienodos. O šiaip tai čia ne toks žaidimas, kad labai skirtusi grafika, visgi X360 geresnė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku jei tu turi telika 15 inchu pajunkta per paprastas tulpes tai tenra ko stebetis kad suspausta ten pastave :)

Xbox360 owns all !!! ir skiriasi tikrai :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau,bet kad skiriasi PC ir x360 versijos tai stobaliai... ant pc grafika tai jegine,o ant x360(gal mano tv kaltas) bet nepavadinciau to grafika...suspausta viskas,krc lieva :)

 

o kad labai turetu skirtis tai abejoju,vistiek grafika gal ir geresne,bet nezymiai

nu cia tu pasakei del to suspaudimo,tai taip pagalvojau gal tau NFS uzkrove 16:9 formata ir net nemeginai jo pakeisti :lol: ,nes kitokio suspaudimo buti negali,jei turi 4:3 telika tai gali but "suspausta" kai losi 16:9 zaidima :) :)

pc tikrai grafika nera geresne uz 360,pc tik DX10 pritaikyti zaidimai biski deda ant grafikos boxa,bet ir tai paziurekit i Bioshock ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va,nusipirkau x`a elite,viskas ok,pajungiau per hdmi,ale jis man pa default`u visalaik 16;9 deda telika,

ar yra galimybe kad per hdmi 4:3 rodytu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va,nusipirkau x`a elite,viskas ok,pajungiau per hdmi,ale jis man pa default`u visalaik 16;9 deda telika,

ar yra galimybe kad per hdmi 4:3 rodytu?

siaip nepatartina prie boxo jungti 4:3 teliku,ar moniku,na gal naujesni ir gerai ten sutaria,bet va mano monikas tai kelis zaidimus rodo gerai 4:3 rezimu ,o kitus tai vistiek rodo widescreen nors nustatymuose padarai ir 4:3 rezima,o rimtai kas per TV toks kad su HDMI ir 4:3 ;)

o siaip boxe yra nustatymai tokie jei ka,kur pats nusistatai viska,ten ziurek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.