BenQ

PSP versijos mazinimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu psp sena PHAT, bet ten versija uzkelta iki 5.51, tai imanoma ja atlauzti ar jau be sansu? Nes visi sako jog PHAT visus galima atlauzti. Ar ta psp tik su pandora imanoma ar ir su ChickHEN galima? Dekui uz atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu psp sena PHAT, bet ten versija uzkelta iki 5.51, tai imanoma ja atlauzti ar jau be sansu? Nes visi sako jog PHAT visus galima atlauzti. Ar ta psp tik su pandora imanoma ar ir su ChickHEN galima? Dekui uz atsakymus.

Tik su pandora, jokiu kitu budu nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik su pandora, jokiu kitu budu nera

Bet cia pries menesi esu mates tema apie psp fw mazinima, taciau dabar niekaip nerandu jos. Tai gal imanoma ja sumazinti iki 5.50 ar dar kaip nors kad atsiristi su chickhen? Nes pandoros neturiu ir nelabai suprantu kaip ja pasigaminti kad atsiristi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad chickhen galetum naudot reikia ne aukstesnes negu 5.03 fw , o aukstesnes fw sumazinsi, ar atrisi psp tik su pandora .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet cia pries menesi esu mates tema apie psp fw mazinima, taciau dabar niekaip nerandu jos. Tai gal imanoma ja sumazinti iki 5.50 ar dar kaip nors kad atsiristi su chickhen? Nes pandoros neturiu ir nelabai suprantu kaip ja pasigaminti kad atsiristi.

Jei pandoros neturi, gali nusipirkt, yra ebayui ir lietuvos parduotuvėse, bet brangokos lietuvoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as jam parasiau i pm jis man rase bet turbut nerado dar karta paminesiu cia:

 

pasiemi lauzta psp spaudi select ant XMB (meniu), pasirenki make pandora battery. isiemi. pasidedi kolkas

 

kisi ne daugiau 2gb korta i skaitytuva arba is to psp nelauzto pajungi prie pc, atsisiunti dark alex universal downgrader unbricker padarai kortele pandorine ten reiks tik paspaudus berods autorun.exe suspaudyt ir padaryt ko praso. tada idesi i nelauzta psp kortele, baterija pandorine ta, ir ijungsi, isijungs flasheris suflashinsi i 3.71 m33, jei psp luz po flashinimo startuojantis (atkeitus baterija ir originalia to psp nepandorine) eini i recovery meniu, advanced settings, ir restore settings and format flash 1. tuomet atsisiusi is intiko 5.00 m33-6 suupdatinsi, ir tada galesi instaliuot 5.50 gen d3 final. kad atstatyt ana baterija pajungi psp ant pakrovejo uztartuoji, ikisi baterija, ir taip pat select ir pasirenki make normal battery ant phato tikrai turi veikt, slimam kaikuriem neveik pvz maniskiam, tik hardmodinta pandora teveik.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gali ir per xmb daryt, bet ne ant visų išeina make pandora batery, pvz ant mano senojo fat'o neišėjo padaryt pandora baterijos per xmb, spaudi ir nieko nepasidaro, o per draugo psp fat išejo, nežinau dėl ko. Bandyt reikia turėtu išeit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baterija siaip daznai buna neisiraso, arba psp blokuoja mano slimas ir neleidzia, jam yra du pabandimai su abiem barareikom jei ne, tai rodysim hard moda pasidarys nera ten sunku ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.