xxxgangsta

klausimas

Rekomenduojami pranešimai

tu issamiau paaiskink, gale nera 5 tulpem skirtu kistuku hd rezimui, ir kas pas tave per telikas lcd, siaip ploksciaekranis trinitron ar pan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu telika kuris yra suderintas su HDTV , HD jungciu nera , gal kas galit paaiskint ta suderinima su HDTV?

imesk fotke teliko jungciu arba modeli pasakyk tada ka nors patarsim,mazai info

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hdmi yra tai turi buti ir hd, tu paziurejai jo gale, turi buti daug tulpiniu kistuku, ir padalinti jie, 3 video apibrezti, 2 audio,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka negali tuoj nuorodoj pasiziuret i specifikacijas:

 

Skaitmeninė jungtis HDMI +

Skaitmeninė jungtis DVI +

SCART (RGB) 2

Komponentinė +

S-Video +

Jungtis su PK - video D-Sub

Jungtis su PK - audio +

 

yra visos HD galimos jungtys,HDMI,komponentinemir netgi VGA,rinkis kuri tau geriau,kadangi turi xbox 360,tai geriausia butu jungti per VGA,arba per HD komponentini kabeli kuris buna kartu su konsole

siaip HD komponenetas duoda tik 720p, 1080i ir 1080p

HD VGA kabelis duoda 640×480, 848×480, 1024×768, 1280×720 (720p), 1280×768, 1280×1024, 1360×768, ir 1920×1080 (1080p)

be to su VGA kabeliu gausi geresni vaizda,ir galesi jungti ne tik prie HD TV o ir prie visko kas turi vga,moniko,projektoriaus

taciau HD komponenetas buna su visais premium boxais,o VGA reikia pirkti atskirai,bet kokybei argi gaila :lol:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir kisk tuos kistukus nuo laido, du ant kuriu parodyta garsiakalbeii audio tuos 2, o kitus 3 pagal spalvas i video

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint nuo audio seka tokia baltas, raudonas zalias, melynas,rudas , :lol:

Redagavo doing64

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu reiks pasiziet , as buvau pajunges , bet tik 3 tulpes ikises buvau , pajunges kaip AV , daba kaip HD tada pabandysiu

tik pajunges teliko nepamirsk boxe nustatyt HD ka reikia :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka reik :lol: , nesigaun man prisijungt , krc taip padariau toj pasakysiu spalvas tu tulpiu AV tulpes raudona balta geltona , o Audio geltona balta .. Buvau prisijunges ta HD bet nieka neroda , per puse ekrans perskirts ir du xbox dashbordai , ir nespalvotai , Audio tulpes nuo AV yra ne salia kita, o toliau viena nuo kitos , O ta ka ten xbox'e reik nustatyt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka reik :) , nesigaun man prisijungt , krc taip padariau toj pasakysiu spalvas tu tulpiu AV tulpes raudona balta geltona , o Audio geltona balta .. Buvau prisijunges ta HD bet nieka neroda , per puse ekrans perskirts ir du xbox dashbordai , ir nespalvotai , Audio tulpes nuo AV yra ne salia kita, o toliau viena nuo kitos , O ta ka ten xbox'e reik nustatyt ?

tu paciam boxe pakeisk nustatymus atitinkamai,nustatyk toki kabeli per kuri pajungei ir reza pats pasirink,nes dabar matai du ekranus prastos rezos :lol:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu o kaip man jungt , jugi ten spalvos man neatitink is visa tik AV spalvos , paskui is kur man zinot kokia rezolucija ant xbox'o nustatyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu o kaip man jungt , jugi ten spalvos man neatitink is visa tik AV spalvos , paskui is kur man zinot kokia rezolucija ant xbox'o nustatyt?

reza paziurek kokia tau siulo,aisku jei pajungei per komponentini tai neparink ant boxo kad cia per vga,ar dar ka nors :) nes gausis sh...

cia paziurek kaip pajungt http://www.xbox.com/en-AU/support/xbox360/...nthdavcable.htm

ten pasirink Connect to a High-Definition TV

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.