NaNoS

Del besikeiciancio IP

Rekomenduojami pranešimai

Susiduriau su problema - kiekviena miela diena man keiciasi IP ir nezinau kodel. Viskas buvo tvarkoje iki kol nepasijungiau routerio. Anksciau netas eidavo pro modema, buvo viskas gerai. Taciau dabar reikejo routeri prijungt pro modema ir pradejo kaitaliotis IP. Gal kas galite padeti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiduriau su problema - kiekviena miela diena man keiciasi IP ir nezinau kodel. Viskas buvo tvarkoje iki kol nepasijungiau routerio. Anksciau netas eidavo pro modema, buvo viskas gerai. Taciau dabar reikejo routeri prijungt pro modema ir pradejo kaitaliotis IP. Gal kas galite padeti?

na pas taves padarytas dynamic ip ir jis pastoviai kaitaliojasi, o kuom tau taip netinka ? turedamas toki IP gali lengvai naudotis jdownloader programa :) O siaip jei labai nori Static IP tiesiog nueik i savo routerio nustatymus ir ten turetu but pasirinkimas static arba dynamic :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tu apie vidini IP kaitaliojimasi? Rankiniu budu ivesk savo kompiuterije juos arba paciame routeri pagal MAC pririsk prie noritmo vidinio IP adreso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku aciu. O kas yra tas jdownloader? Gal placiau galetum? :)

su ja gali lengvai siusti failus is tokiu siatu kaip megaupload ir t.t. o kai yra dynamic IP tada gali siust dideles apimties failus be jokiu problemu, pvz mano ip yra static, todel parsiuntus 2gb reikia gal 1h laukti kada vel sius, truputeli uzknisa tai :) o tau taip nebutu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandau per routerio nustatymus pasidaryti static ip, kaip ir sakei, taciau manes tuomet klausia visu nesamoniu, pvz: subnet mask, mac adress, default gateway, dns server, vps server ir host name. is kur man juos visus parasyti??

Redagavo NaNoS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandau per routerio nustatymus pasidaryti static ip, kaip ir sakei, taciau manes tuomet klausia visu nesamoniu, pvz: subnet mask, mac adress, default gateway, dns server, vps server ir host name. is kur man juos visus parasyti??

NA cia visi tavo interneto duomenys, manau geriausia tau butu susisiekti su savo interneto tekiejais ir jiem pasakyk, kad nori pereit ant static ir jie tau duos visus duomenys kokius reikia suvest :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LFXiksas tu jo neklaidink su tais dinaminiais IP. Cia zmogus gauna IP vidini is routerio, o ne priskirta tiekejo.

 

Pamegink per ipconfig /all pamatyti esamus nustatymus. Tau reiks DNS, gateway pagrinde, nes netmaks bus standartas 255.255.255.0 o IP gali nustatyti pvz gateway 192.168.0.1 tai IP nustatai 192.168.0.2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu pas mane ira ip kur neiskeicia imanoma pasidariti kad keistusi ip :)? Mano modemas zebros pireli

tik su tekiejo leidimu, su jais turi tartis, kad tau padarytu besikeicianti ip :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas man keiciasi ip adresas. Pas man tik modemas. Del tokios problemos as negaliu uzsisakiti ilgam vip ar admin zaidimuose. Bet pas man ip adresas keiciasi mazdaug po 3-4 dienu. Gal kas zinot kame esme?

Redagavo pukenas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vip arba admin teises gali duoti ir ant pacio niko, nebutina det tas teises ant IP

Speju tas teises tau nori duoti ant zaidimo counter-strike :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.