power

PSP - TV/DVD valdymo pultas (kaip irasyti)

Rekomenduojami pranešimai

Tai vat parasysiu kur siustis reikalingus failus, kaip naudotis programa ir pan. :D

 

1. atsisiuskite Pack'a kuris prisegtas.

2. tada folderius UR _ ir UR_~1% ikelkite i J:\PSP\GAME150

3. o folderi remotes ikelkite i J:\....taip taip, i J:\ (Folderi remotes ikelines labai ilgai ~7min. jis uzima nedaug taciau tenais yra labai daug failiuku.

4. kai viska padarete, PSP galite atjungti nuo USB ;). nueinate i GAMES ten bus CORUPTED DATA (trinti jo negalima) ir INFRARED REMOTE . paleiskite INFRARED REMOTE

5. Kai uzkrauna programa paspauskite L tenai pasirinkite savo televizoriaus gamintoja. (yra beveik visi, tik tauro ir silelio neradau) ;) kai isirenkate savo TV modeli, atsiranda kitokia lentele su skaiciais, ten reik zinot savo televizoriau tikslu koda ten kazkoki, taciau pas mane (philips) nerei kzinot tikslaus televizoriaus modelio. uztenka paspausti PHILIPS>TV (tai gali buti ir ant kitu modeliu. ivairiai ten)

6. Na kai isirenkate televizoriu, tikslu modeli spaudziate R ir ten jau valdymo pasirnkimai. skaiciai nuo 0-9 junginet kanalams ;)MUTE, INFO, ir t.t.

 

 

SVARBU: si programa yra isbandyta su: 3.40 oe-a ir 3.52 m33-2. (taciau turetu veikti ir su visomis kitomis nulauztomis versijomis)

 

DAR SVARBIAU: Kai baigiate naudotis programa NEISEIDINEKITE per HOME mygtuka, psp pastrigs, ir reiks isimt ir vel idet baterija ;) . taigi, kai baigiate naudoti programa spauskite START mygtuka ir viskas bus saunu ;) ;) .

 

P.S. >> parasiau sita tema 4fun, jei nepatinka neskaitykit, jei kazkas blogai trinkit tema ir pan.. tikiuosi patiks. ;)

 

P.S.S ;D - siemet palangoje, dariau isdaiga su sita programa. Nuejes i bara, su PSP junginejau telika, barmenai pasimete nezinojo ka daryt, tai galu gale isjunge telika ;) ;)

 

Pakomentuokit ;) ;)

PSP.PULTAS.rar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokiu atstumu veikia PSP kaip pultas?

Kiek irenginiu vienu metu gali valdyti?

Ne į temą

Siaip for fun ne psp cia lyderis ir pradininkas o PALM delninukai (veikia virs 10 m.) atsumu.

As naudoju Novii Remote Deluxe 3.2 programa.

Jos vienas is privalumu, kad sugebejo "ismokti nose-to-nose" budu sat imtuvo dreambox komandas. Tuo tarpu dauguma universaliu apmokomu pultu to nesugeba. T.p. nesugeba ir mano NAD HTR-2 pultas.

 

Kaip blogesni pultai tinka smart phone irenginiai. Ju minusas - veikia is arti - keli metrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokiu atstumu veikia PSP kaip pultas?

Kiek irenginiu vienu metu gali valdyti?

Ne į temą

Siaip for fun ne psp cia lyderis ir pradininkas o PALM delninukai (veikia virs 10 m.) atsumu.

As naudoju Novii Remote Deluxe 3.2 programa.

Jos vienas is privalumu, kad sugebejo "ismokti nose-to-nose" budu sat imtuvo dreambox komandas. Tuo tarpu dauguma universaliu apmokomu pultu to nesugeba. T.p. nesugeba ir mano NAD HTR-2 pultas.

 

Kaip blogesni pultai tinka smart phone irenginiai. Ju minusas - veikia is arti - keli metrai.

PSP nukreipus i TV atstumas 5m. (gal veikia ir daugiau nezinau, nebandziau)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas veikia, dekui uz gida, nors siaip as psp kaip valdymo pultelio tikrai nenaudosiu. ;)

 

P.S. Tikslaus savo tv modelio neradau, panasu tik, viskas tiko. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas veikia, dekui uz gida, nors siaip as psp kaip valdymo pultelio tikrai nenaudosiu. ;)

 

P.S. Tikslaus savo tv modelio neradau, panasu tik, viskas tiko. ;)

Na taip, daug patogiau naudoti tikraji valdymo pulta ;) taciau tai gan ydomus dalykelis. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tik reikia tau tavo teliko pulto rdf..

as sau neradau.. :mellow:

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tik reikia tau tavo teliko pulto rdf..

as sau neradau.. :D

mano wersija yra 3.71 m33-3 ir uzsidejas tema circator , ir ar tai gali but susije su tuo kad infrared pas mane neveikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal kas bande psp IR SHELLo tokia galimybe ? manau ten sustriau tikrai

banziau tik per irshell perjungineti kondicionieriu ir persijunge :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyk keitinet per resovery arba vsh menu settingus :] viskas veikia kokia fw naudoji?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyk keitinet per resovery arba vsh menu settingus :] viskas veikia kokia fw naudoji?

pas man 3.71m33-3, bandziau bet nepadeda, mane taj lb sudomino, gal galit pasakyt kajp man nusizemint iki 3.52m33?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.