mike1996

Psn su GEN-D3

Rekomenduojami pranešimai

Neradęs niekur tokios temos nusprendžiau parašyti. Yra išleistas pluginas leidžiantis siustis turinį is psn.

1. Parsisunciame PSN.rar

2. Visa turini įmetame į psp atminties korteles aplankala seplugins.

3. Įeiname į recovery menu (jungiant konsole laikome desini trigeri)

4. Įeiname į configuration. Spausdami ant fake region pasirenkame "debug type I". Eilutėje use M33 network update renkames Disabled arba not yet. Išeiname iš recovery menu.

5. Jungiamės i playstation store naudodami pries tai sukurta vartotoja arba kuriame nauja. (Jai nepavyksta prisijungt prie psn bandykite dar karta, man pačiam tik iš antro prisilogina)

PSN.rar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neradęs niekur tokios temos nusprendžiau parašyti. Yra išleistas pluginas leidžiantis siustis turinį is psn.

1. Parsisunciame PSN.rar

2. Visa turini įmetame į psp atminties korteles aplankala seplugins.

3. Įeiname į recovery menu (jungiant konsole laikome desini trigeri)

4. Įeiname į configuration. Spausdami ant fake region pasirenkame "debug type I". Eilutėje use M33 network update renkames Disabled arba not yet. Išeiname iš recovery menu.

5. Jungiamės i playstation store naudodami pries tai sukurta vartotoja arba kuriame nauja. (Jai nepavyksta prisijungt prie psn bandykite dar karta, man pačiam tik iš antro prisilogina)

tai kad jau gan senai yra pshfucker, o dabar nauja jo versija psnlover yra. leidzia naudotis PSN bei losti dauguma zaidimu online. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu isirases psnlover plugina ir prisijunges pries psn store, parsisiunciu demo ir man jos neveikia. Ar cia man vienam taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu isirases psnlover plugina ir prisijunges pries psn store, parsisiunciu demo ir man jos neveikia. Ar cia man vienam taip?

o kaip tau veiks demo,jei jos reikalauja naujo fw..aisku neveiks...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip as siunciausi ir veike 1 game :D atrodo loco roco demo versija :D ir beja maciau ten Grand turismo masinu packas yra nemokamas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip as siunciausi ir veike 1 game :D atrodo loco roco demo versija :D ir beja maciau ten Grand turismo masinu packas yra nemokamas

taip yra packas.na demo veiks tos kurios reikalauja 5.50 .bent jau taip turetu but.nz packas jo yra,duoda kitokias spalvas ir tiek,aisku jas reikia vistiek nusipirkt,tas masinas,tikrai ne uzdyka masinas duos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.