mindux

patarkit ka zaist

Rekomenduojami pranešimai

ka galetumet patart pazaist nesunkaus ;) ,linksmo ;) gal kokias lenktynes ar veiksmo ;) nzn ar kazka tokio kaip hitmana

 

ps. gali but ant psp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu gal geriau nezaisk o eik MOKYTIS <_<

Ne į temą

prie ko cia? :lol: tavo ziniai griztu is shules valgydamas pasedziu prie kompo apie 1val. paruosiu pamokas, o tada varau su chebra i lauka, o vakare pagrajinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is lenktyniu tai kai nera ka veikt gera palost Toca race driver 3(na bent as losiu neturiu ka veikt).Dar neblogas GTA:Liberty stories(man laaaabai patinka).jame Bond:everything or nothing man dar ispudi nebloga padare,dar gali urban chaos pasaudyt(idomu kazokius gengus saudyt <_<,nors ir ziauru),ir aisku amno miegiamiausia geima Rogue galaxy pabandyk.Tai tiek galiu pasiulit is lengvu zaidimu...

 

pamirsau is lenktyniu yra Flatout 2 ir Burnout serijos zaidimai.man tai irgi laaaabai idomu kai dauzai automobilius :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur ta urban chaos gaut nes torrentuose nieks neseedina

nori geros grafikos ir linskmu lenktyniu,pazaisk Flatout 2,tikrai vienas is geriausiu "dauzyk kitus ir bus linksma" lenktyniu zaidimu,Burnout irgi geras,bet ten daugiau arcade,o cia visai geras valdymas ir masinu elgsena trasoje idomi

o rpg tai tikrai nesiulyciau nei vieno kaip lengvo zaidimo <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.