greatdovis

Del HDD prijungimo prie PC.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki ,neseniai isigijau 20gb HDD ir noreciau prisijungti prie PC.Kiek supratau tam reikia SATA kabelio.Tai vat,gal kas zinote kokia kabelio kaina ir kur ji reikia jungti. Jeigu galit imeskit SATA kabelio foto ir butent i kuria PC vieta reikia jungti.Dekuj : )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isiardai ta Case, ir ten buna paprsatas HDD. Ikisi kaip ir kompo HDD ir viskas. Arba perki transfer kita, ir jungi i USB

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sata kabelis atrodo taip

Nuotrauka

ir dar reikes maitinimo kabelio

Nuotrauka

beje kad ta sata kabeli prijuntum prie xbox hdd ,reikes tau ta hdd isardyt , o pc ziurek kur tiks ta jungtis ten ir junk , seip jei tavo pc nera labai senas (mano 5 metu senumo ,bet jau hdd buvo pajuntas sata kabeliu) tai jau turetu but tas kabelis tavo pc tik jei ji naudosi reikes 2 hardu.

Redagavo butas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sata kabeli snd pirkau tai 3lt kainavo ( reiks xbox 360 nulauzimui ) maitinimo kabelis nzn, galbut pc vidui yra. gtal zinot kokio T rakto reiketu xbox harda atidaryt? bandziau kist T10 bet netelpa... :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai matinimo kabeli teks pirkti ar PC viduje jis randasi? P.S gal zinot kiek kainuoja SATA ir maitinimo kabelis?:notworthy:

na pasiziurek jei kompas nelabai senas,gal dvdromas bus sata,tai ji atjung ir vietoj jo pajung xbox hdd,kitu atveju isigyk tuos du kabeliukus sata maitinimo bei sata duomenu perdavimo.aisku dar reiks tos spec programos kad ieit i boxo HDD, siaip windousai tau nerodys nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra vidinis hdd 120gb. Tai man daba truksta lan kabelio as ji pasiemu sujungiu abu pc ir kokie sekantis mano veiksmai kad perkelti zaidima i xbox? Zinau tik tiek kad zaidima reikia konvertuoti, bet su kokia programa? Ir kaip suderinti ip adresus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra vidinis hdd 120gb. Tai man daba truksta lan kabelio as ji pasiemu sujungiu abu pc ir kokie sekantis mano veiksmai kad perkelti zaidima i xbox? Zinau tik tiek kad zaidima reikia konvertuoti, bet su kokia programa? Ir kaip suderinti ip adresus?

 

Kreipkis i tuos kas pardave ar nulauzinejo konsole, turetu atsakyti i visus iskilusius klausimus ir apmokyti kaip naudotis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.