Moo

Problema su skype

Rekomenduojami pranešimai

Tai va. Vienas ciuvelis parašė dėl bmx, klausė kokia kaina, sakiau kad 1300lt, sako paimsiu už 900lt. Nu tada sakau už tiek neparduosiu.

Po poros miničių, parašė " ar gali atsiųsti video kaip važinėji?" aš jam pasakiau kad " ** neperki baiko, nerašyk."

 

Nu okok jis neberašo. Po kelių miničių staiga skype pats atsijungė ir rašo "jūsų skype neseniai buvo pakeistas slaptažodis, prašome suvesti slaptažodį ir prisijungti per naują." (some like that.) nu ir va, visus pasvordus išmeginau į kuriuos galėjau keisti, nei vienas neatitiko. Skype rašo " Jūsų skype vardas ir slaptažodis nebuvo atpažinti. Prašome patikslinti ir bandyti dar kartą." ...

 

Ar gali būti kad jis nuhakino mano skype? Aš nemanau kad jis galėjo atspėti, nes ten buvo ne mano vardas su skaičiumi, kad jis atspėtu.

 

Laukiu atsakymų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau ar "nuhackino" ar ne bet tu paprasciausiai paspausk "pamirsau slaptazodi" suvesk visus duomenis ir atsius tau nauja slaptazodi. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko jis man nesiuntė, bet norėjo kad aš jam nusiųsčiau, bet aš nesiunčiau nieko.

 

O dėl slaptažodžio priminimo vakar tiek bandžiau kartų pakeist, kad kai dabar bandau, rašo maždaug taip "jūs išnaudojote savo bandymų skaičių, bandykite po 24valandų" ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko jis man nesiuntė, bet norėjo kad aš jam nusiųsčiau, bet aš nesiunčiau nieko.

 

O dėl slaptažodžio priminimo vakar tiek bandžiau kartų pakeist, kad kai dabar bandau, rašo maždaug taip "jūs išnaudojote savo bandymų skaičių, bandykite po 24valandų" ...

Daryk kaip pataloska parashe ir gausi i email (kuri esi suvedes skype aktyvavimo metu) nauja slaptazodi (arba galimybe ivesti nauja slaptazodi).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jei jis pakeite Emaila tai kaip sakoma pamirsk savo skype tada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet taj kaip uzsiregistruoji ir parasai savo emaila taj po registracijos jis toks ir lieka ir man atrodo jo pakeist negalima (pataisykit jei klystu) ir apskritai nesu girdejas kad kazkas per 5 min suzino+u skype pass. nezinau ar tai isvis imanoma bet kad taip greitai tai tikrai kad ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet taj kaip uzsiregistruoji ir parasai savo emaila taj po registracijos jis toks ir lieka ir man atrodo jo pakeist negalima (pataisykit jei klystu) ir apskritai nesu girdejas kad kazkas per 5 min suzino+u skype pass. nezinau ar tai isvis imanoma bet kad taip greitai tai tikrai kad ne.

Pakeist galima.

O slaptazodi suzinoti galima jei yra veikiantis skype ir turi priejima prie mashinos. Yra tam skirtos programos (ir nemokamos, ir mokamos). Jei jis isilauze i kompa tai lengvai ir skype galejo suzinot.

Bet asmenishkai ash tai nematau tikslo lauzt. Nebent sunervinai ta pirkeja ir jis tau z@p@dl0 padare :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netikiu ašh kad galėjo nuhakint. Čj reiks rašyt į skype supportus, prigalvot ką nors...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netikiu ašh kad galėjo nuhakint. Čj reiks rašyt į skype supportus, prigalvot ką nors...

Dar variantas, tai tau jei uzstatyti automatiniai (ar manualiai sukishai) Windows updeitai, parejo suinstaliavo ir suvare Skype info registruose. Man bent jau taip buvo (paaishkinimo neturiu). Nepadejo net slaptazodzio ishtraukimas, nes jo ten jau benebuvo :)

O visa kita tik sutapo, ir pradejai itarineti nieko deta zmogu. Bet cia tik versija. Kas ten pas tave realiai nutiko tik pats ir atknisi (jei atknisi/knisies ish viso). Be papildomos info niekas tau tikros versijos nepasakys.

Ash tik nesuprantu, ko tu negali pasinaudoti remind f-ja? Ar tau svarbiau parashyt skype, gaisht laika, nei keliu min begyje atstatyt skype slaptazodi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar variantas, tai tau jei uzstatyti automatiniai (ar manualiai sukishai) Windows updeitai, parejo suinstaliavo ir suvare Skype info registruose. Man bent jau taip buvo (paaishkinimo neturiu). Nepadejo net slaptazodzio ishtraukimas, nes jo ten jau benebuvo :)

O visa kita tik sutapo, ir pradejai itarineti nieko deta zmogu. Bet cia tik versija. Kas ten pas tave realiai nutiko tik pats ir atknisi (jei atknisi/knisies ish viso). Be papildomos info niekas tau tikros versijos nepasakys.

Ash tik nesuprantu, ko tu negali pasinaudoti remind f-ja? Ar tau svarbiau parashyt skype, gaisht laika, nei keliu min begyje atstatyt skype slaptazodi?

Duok man tą normalų remind f-ja pavadinimą ir paaišhkink, nes nesuprantu išhvis ką kalbi čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Duok man tą normalų remind f-ja pavadinimą ir paaišhkink, nes nesuprantu išhvis ką kalbi čia.

Busiu extremaliai geras ir ikelsiu foto. Jau dabar tai viska turi suprast :)

(man uz sugaishta laika padeka prashom nepamirsht mygtelt :) )

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai ** neišheina, bet tau padeka duodu visvien.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai ** neišheina, bet tau padeka duodu visvien.

 

Ne į temą

gal en ta mail vedi.... :unsure:

 

beto paklausk draugu is tavo saraso kurie daznai skype sedi kad paziuretu ar buna tavo profilis online, jeigu taip tai faktas kad kazkas is taves ji atkirto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.