sasquatch

nfs

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu wii ir megstu lenktyniu zaidimus (ypac nfs serijos) ir va ieskojau zaidimu ir radau tris nfs : nfs carbon (losiau ant kompo tikrai patiko), nfs pro street (megstu ir gran turismo, gal kas nors panasaus?) ir nfs undercover. Kaip manot kuri imt, kuris smagiausias ant wii?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Carbon - Turejai, nepirk

ProStreet - Fake driving sumulator ;D

Undercover - nebus toks kaip ant pc, bet as ji turiu ant ps2, neblogas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra tokiu pasirinkimu

 

mario kart wii.

donkey kong racing

aladin racing

 

rimtesni

dirt 2

nfs nitro

 

dar yra ten oro daug :)

 

o siaip imk hmm undercoveri.

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del dirt2 tai visi vadina ji paskutiniu sudu atsiprasant. Taciau ar tikrai ProStreet netikes? Apie nfs nitro visai negalvoju, kazkokia durnyste:D , o seip galvoju pirkti du ir manau kad reiks imti nfs ProStreet ir neapsisprendziu del carbon ir undercover? kuris smagiau valdosi? Labai patiko galimybe suletinti laika ant nfs carbon.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ash irgi patarciau ish NFS imti Nitro, primena burnout'a (jei zinai geras lenktyninis zhaidimas), labai greitas, tai nitro kazkas tokio ir dar policija gaudo, zhodziu smagus zhaidimas..

 

dar patariu ish lenktyniniu:

 

Excite truck

Excitebots (shitas ziauriai smagus ir zhiauriai zhiauriai greitas) :)

Speed racer (neblogas, man primena Rollcage jei zhinot)

Mario Kart wii

 

Neimk nei Carbon, nei undercover, nei pro street, man asmenishkai nelabai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

priklauso ko nori, nitro tai toks for fun atsisedi ir nesiojes... o jei kazka labiau klasikinio nfs tj man ir pro street ir undercover tikrj suejo;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

priklauso ko nori, nitro tai toks for fun atsisedi ir nesiojes... o jei kazka labiau klasikinio nfs tj man ir pro street ir undercover tikrj suejo;)

klasika yra hot pursuit, porshe unleashed, pro street ir undercover cia dar simta metu iki to gerio. jokia ten ne klasika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jau ica su tais neigiamais ivertinimais tai matyt izeidziau koki nors nitro fana:DDD kad tiek idejo - :DD lol

na bet mes snekam apie wii nfs, tj palyginus nitro ir kitus nfs isleistus ant wii, tj matyt pro streetas ir t.t. labiau primena klasikini nfs.. bent jau mano tokia nuomone, nors ir nitro visa perejau nesakau kad jis man nepatiko, zaidem 2se ji ir buvo toks for fun mums jis... linxmai praleisti laika su linxmesne grafika...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.